Nájdeš nás aj na:

Amerika

Luxusná valentínska zľava! V bizniske Lufthansy do Južnej Ameriky za polovicu

Luxusná valentínska zľava! V bizniske Lufthansy do Južnej Ameriky za polovicu

Horúca valentínska ponuka do horúcich krajin za horúce ceny. Spolu s našimi letenkovými expertmi sme vypelikánovali Rio de Janeiro a Bogotu v super luxusnej biznis triede za cenu od 1 179€ spiatočne. Valentínska ponuka je to preto, lebo podmienkou k takejto cene je zakúpenie leteniek pre 2 osoby naraz.

Reklama

Letíš z Amsterdamu, ale pozor – v ponuke Pelikána je aj kombinovaná letenka, kde je odlet z Viedne a je to celé drahšie len zhruba o 20 eur! Takže v približne rovnakej cene môžeš letieť z Amsterdamu alebo z Viedne. Čo si vyberieš? 🙂

P.S.: Pozri si nižšie, ako výborne vyzerá biznis trieda Lufthansy na dlhých letoch.

S kým a kedy poletím?

 • Termíny: marec – december 2020
 • Letecké spoločnosti: Easyjet, Lufthansa

Itinerár cesty

CESTA TAM – máš 2 varianty – buď letíš z Amsterdamu alebo z Viedne

 1. Viedeň – Amsterdam s Easyjet v Economy triede (vedel/a si, že Maximálna hmotnosť príručnej batožiny pri spoločnosti Easyjet nie je obmedzená?)
 2. Jeden deň v Amsterdame (čo všetko stihneš? Máme reportáž)
 3. Amsterdam – Frankfurt a Frankfurt – Rio de Janeiro/Bogota s Lufthansa v luxusnej BIZNIS TRIEDE
 4. Ľubovoľný počet dní v Kolumbii alebo v Rio de Janeiro

CESTA SPÄŤ

 1. Z Južnej Ameriky cez Frankfurt do Amsterdamu opäť v luxusnej BIZNIS TRIEDE
 2. Cestu naspäť z Amsterdamu domov nechávava Pelikán na rozhodnutí klienta – môžeš si zakúpiť jednosmerku na ktorékoľvek vyhovujúce letisko.

Čo je v cene biznis letenky?

 • spiatočná letenka v biznis triede Lufthansa
 • vstup do exkluzívnych salónikov na všetkých letiskách v rámci letenky
 • až 2x 32kg podpalubná batožina a 2x 8kg príručná batožina (štandardne je 23kg v economy)
 • prednostný nástup do lietadla cez špeciálny vchod
 • autentické jedlá od vybraných šéfkuchárov
 • alko a nealko drinky + snacky počas letu
 • amenity kit – kozmetický balíček Lufthansa
 • multimediálny zábavný systém s veľkým LCD displejom

Prečo je biznis trieda Lufthansa dobrý nápad

Hneď ako prídeš na svoje miesto, zistíš, že ťa čaká veľkolepý zážitok a že do Južnej Ameriky pricestuješ oddýchnutý a výborne naladený. Komfortné sedadlá môžeš kedykoľvek premeniť na plnohodnotnú posteľ.

Na diaľkových letoch v biznis triede Lufthansy ťa čaká kulinársky zážitok bez ohľadu na to, či si vyberieš letenku do Rio de Janeiro alebo do Bogoty. Špičkové jedlo, kvalitné vína, keramický servis a pozorné letušky a stewardy už dlhé roky patria k tejto leteckej spoločnosti.

Navyše, na vybraných medzinárodných trasách Lufthansa spoznáš niektoré typické kulinárske špeciality z krajiny, ktorú navštevuješ. Regionálni kuchári z prestížnych hotelov ťa rozmaznajú svojimi vynikajúcimi ponukami. Každý cestujúci v biznis triede si okrem snackov môže kedykoľvek zažiadať o ďalšie jedlo z kuchyne.

V biznis triede na diaľkových letoch sa menu mení každé dva mesiace a zohľadňuje najmä želania cestujúcich a sezónnosť kuchyne. Lufthansa dbá na to, aby sa podávali len najlepšie jedlá – ako to dosiahli? Pravidelne robia vlastný prieskum u biznis cestujúcich ohľadom jedál, ktoré ochutnali a vylepšujú tak svoju ponuku nepretržite.

Počas letu máš k dispozícii tzv. osobný letový personál, takže môžeš kedykoľvek požiadať o čokoľvek, čo je v biznis triede bežné. Ďalšie espresso? Nech sa páči. Pohár výborného brandy? Dopraj si. Alebo nechceš, aby ťa ktokoľvek rušil? Využi službu nerušeného spánku a nechaj sa zobudiť vtedy, keď ti to bude vyhovovať. Personál ti bude k dispozícii od momentu nastúpenia až po pristátie do vysnívanej destinácie. Také niečo v iných triedach nie je samozrejmosťou.

Komfortný balíček pre dlhšie lety je v biznis triede Lufthansa samozrejmosťou. Nájdeš v ňom všetko, čo môžeš na dlhej trase pri cestovaní lietadlom potrebovať.

Zábavný systém s názvom Lufthansa Inflight Entertainment zaručuje kvalitnú zábavu na palube. Najnovšie trháky, klasiky filmovej histórie, hudba a hry vám zaručia príjemný a zábavný let. Tu viac povedia konkrétne čísla:

 • viac ako 180 filmov v ôsmich jazykoch
 • viac ako 270 televíznych programov
 • živá televízia – nemecká Bundesliga, anglická Premier League, Liga majstrov UEFA, americký futbal NFL, NHL, NBA, grandslamové tenisové turnaje, golfové podujatia a najväčšie športové podujatia na svete
 • viac ako 60 zvukových kníh v nemčine a angličtine (ocenia dospelí aj deti)
 • nespočetné množstvo hudby – rock, pop, klasika a iné

Biznis lietanie je o zážitkoch a to podčiarkujú aj salóniky Lufthansa. Príchod na letisko nemusí byť unáhlený. Zamestnanci spoločnosti Lufthansa na teba budú čakať v recepcii, aby vybavili všetky prípadné požiadavky a aby ti poskytli informácie o tvojom salóniku a ďalšom lete.

Na čítanie máš k dispozícii časopisy a denné noviny. Formou bufetu si vyberáš zo širokej ponuky nápojov a občerstvenia takmer nepretržite. Ak sa chceš osviežiť, kým budeš čakať: daj si pokojne sprchu, v salóniku vo Frankfurte je to príjemné osvieženie.

V Comfort Zone si môžeš zvoliť sedadlo, ktoré zodpovedá tvojej nálade a tiež času, ktorý máš do odletu. Takmer každé miesto v salóniku Lufthansa ponúka skvelý výhľad na dráhu, ak si fanúšik lietania – toto určite oceníš. Z kresiel priamo obrátených k oknu budeš mať exkluzívny výhľad na vzlet a pristávanie lietadiel.

Cestujúci v prvej a biznis triede a tiež zákazníci so statusom a členovia globálnej karty United Airlines Global Services Card môžu využívať Welcom salónik vo Frankfurte denne od 05:00 do 13:00 (posledný vstup o 12.30 hod.).

A teraz už letenky do Južnej Ameriky v luxusnej biznis triede:

Super luxusná bizniska Lufthansa:

Čo vidieť a zažiť v Južnej Amerike?

Rio de Janeiro a Bogota patria medzi najkrajšie a najviac pulzujúce metropoly Južnej Ameriky. Ak si tam nikdy nebol/a, odporúčame ti naše cestopisy a tipy:

Zdroj fotografií: Lufthansa Group


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

 • Revolut karta zdarma - Potrebuješ zameniť peniaze alebo vyberať hotovosť v zahraničí? Kašli na zmenárne a stiahni si aplikáciu Revolut. Platby prijímaš a posielaš do pár sekúnd a výbery z bankomatov po celom svete do výšky 200 EUR mesačne máš ZDARMA. Revolut karta a doručenie domov ZDARMA.
 • Požičaj si auto cez Pelikán. Klikni, zvoľ si destináciu, porovnaj ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzdvihneš po prílete na letisko. Kamošíme sa totiž s Rentalcars.com.
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

PECKA DŇA: Veľká noc na Santorini? Letenka a hotel 249€ https://t.co/27D4dIMuwy2 hodiny dozadu
PONUKA DŇA: Veľká noc na Santorini s letenkami a hotelom 249€ https://t.co/27D4dIMuwy2 hodiny dozadu
TOP AKCIA na Tatry je späť: rezervuj 4 noci, platíš len 3 (špičkové hotely!) https://t.co/jVYgZ69JDa3 hodiny dozadu
Balkánsky bašavel: Limitovaná akcia s letenkami od 19€! https://t.co/yArfQP5MjW #európa #letenky5 hodín dozadu
Väčší komfort, viac zábavy. Premium Economy leteckej spoločnosti Iberia https://t.co/in6Msw4llL #tipy6 hodín dozadu
8 dôvodov, prečo letieť do USA so Singapore Airlines od 389€ https://t.co/f0iaRkdYGk #amerika #letenky8 hodín dozadu
Londýnsky citybreak? Leť z Viedne od 23€! https://t.co/T7jZpLQW5v #európa #lacnéletenkyzbratislavy #letenky9 hodín dozadu
Poď na Sardíniu! Talianske Alghero so zľavou od 35€ https://t.co/7CVd3MNrDR #európa #lacnéletenkyzbratislavy #letenky10 hodín dozadu
Do izraelského Eilatu z so zľavou od 36€! https://t.co/rjr5AzMIPB #ázia #lacnéletenkyzbratislavy #letenky10 hodín dozadu
Slnečný a historický Cyprus s letenkou od 44€! https://t.co/XxY2DgPdvd #európa #letenky10 hodín dozadu
1 2 3 5

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore