Nájdeš nás aj na:

Citybreaky

Silvester na poslednú chvíľu? Pobyty od 179€

Silvester na poslednú chvíľu? Pobyty od 179€

Neurobili ste si plány na Silvestra, no predsa máte chuť niekam vypadnúť? Urobte si novoročný výlet do Krakova, Rímu či Nice. Máme pre vás last minute silvestrovské akciové pobyty s množstvom zážitkov:

Reklama

Silvester v Krakove

Strávte tohtoročný Silvester inak a vybočte zo zabehnutých koľají. Napríklad spoznávaním pôvabného Krakova. S ubytovaním len pár metrov od hlavného námestia budete hneď v centre diania. Krakov je jedno z najúžasnejších miest v našom okolí, ktoré právom láka tisíce turistov. Napriek rastúcej popularite je stále jedným z najlacnejších miest v Európe a jeho okolie ponúka neuveriteľne veľa možností na poznávanie.

Silevster v Krakove na dve noci za 179€:

 • ubytovanie v hoteli Yarden Aparthotel by Artery Hotels*** 
 • raňajky

Silvester s bohatým programom v X-BIONIC Sphere

Váhate kde stráviť tohtoročný Silvester? Ak sa chcete vyhnúť preplneným lyžiarskym svahom, zdĺhavému cestovaniu či hľadaniu posledných voľných miest na chatách, príďte do x-bionic® sphere kde na vás čaká Silvester plný zážitkov. Oslávte príchod Nového roka vo veľkom štýle s celou rodinou. Pripravili sme pre vás pobytové balíky plné športu, kvalitnej gastronómie, príjemného oddychu a zábavy vďaka originálnemu Silvestrovskému galavečeru pre dospelých ale aj deti.

Silvester v X-BIONIC na dve noci za 300€:

 • ubytovanie
 • polpenzia
 • neobmedzený vstup do x-bionic® aquatic sphere 
 • neobmedzený vstup na klzisko Farrier’s Ice Rink 
 • neobmedzený vstup do Gym  (len pre dospelé osoby)
 • 1 x 3 hodinový vstup do x-bionic® wellness sphere (nutná rezervácia, len pre dospelé osoby)
 • profesionálny animačný program pre deti počas pobytu (podľa programu hotela)
 • 2x vstupenka na Silvestrovský galavečer  – najväčšie hudobné hity za posledných 100 rokov (pre dospelé osoby)
 • 1x vstupenka na detský Silvester

Silvester v Nice

Prežite tohtoročný Silvester inak. Vyberte sa na najkrajšie pobrežie celého Francúzska – Côte d’Azur. Nice, ktoré je preslávené svojím bohatým nočným životom sa počas silvestrovskej noci stane centrom zábavy, ktorá vyvrcholí nádherným ohňostrojom. Počas silvestrovského pobytu máte možnosť navštívte aj iné známe mestá tohto krásneho pobrežia, ako sú Monako, Cannes, či Saint Tropez.

Silvester v Nice na dve noci za 359€:

 • obojsmerná letenka
 • ubytovanie v hoteli Relais Acropolis***
 • raňajky

Silvester v Londýne

Viac než 16 miliónov zahraničných návštevníkov sa ročne fotografuje pri Big Bene či Buckinghamskom paláci. The Palace of Westminister, označovaný tiež ako Houses of Parliament, je sídlom parlamentu Veľkej Británie a Severného Írska. To ste už pravdepodobne vedeli. Ale tušili ste napríklad, že obsahuje osem barov, šesť reštaurácií, 1000 izieb, 100 schodísk, 11 nádvorí a dokonca aj kaderníctvo? Poďte sa s nami pozrieť do hlavného mesta Anglicka a prineste si domov ešte zaujímavejšie zážitky ako väčšina z tých každoročných miliónov turistov.

Silvester v Londýne na dve noci za 359€:

 • obojsmerná letenka
 • ubytovanie v hoteli Holiday Inn Express London Limehouse*** 
 • raňajky

Silvester v Ríme

Kedysi ho volali urbs kaput mundi – mesto v centre sveta. Tento titul síce Rím stratil pred stáročiami, dodnes je však jednou z najvyhľadávanejších destinácií sveta. Stojíte pred arénou, v ktorej kedysi bojovali gladiátori, alebo sa prejdete po fóre starého Ríma, kde každá polorozpadnutá antická stena, každá svätyňa a každý kus dlažby pod vašimi nohami zaváňa históriou. Hodinová prechádzka v Ríme vás naučí o dejinách viac ako sto hodín dejepisu v školských laviciach. Rím je naozaj večný.

Silvester v Ríme na dve noci za 369€:

 • obojsmerná letenka
 • ubytovanie v hoteli Romoli***
 • raňajky
 • letiskový transfer

Všetky silvestrovské pobyty

Prečo sa oplatí rezervovať cez Pelikán

Tento rok Pelikán oslavuje 15 rokov, ale darčeky dostávajú jeho zákazníci. Najväčšia cestovná kancelária na Slovensku spustila zrýchlené rezervácie leteniek bez nutnosti vypĺňať mená ostatných cestujúcich, kompletne nový produkt kombinovaných leteniek, spolupráce s leteckými spoločnosťami aké nemá nikto iný a Peli-vyhľadávacie technológie sa už za tie roky naučili samé vyrábať bestseller ponuky. Podpor slovenskú firmu a spolu precestujeme celý svet za málo peňazí.

Chceš prístup k najlepším cestovateľským ponukám? 

Klikni nižšie na zelené tlačidlo CHCEM a každý deň ťa neminú:

Ak už odoberáš naše najlepšie ponuky, tlačidlo ti nebude fungovať. ????

Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Diana, Hanka a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Ryanair po takmer 4 mesiacoch začal opäť lietať z Bratislavy https://t.co/oDkrutKJ6W #letenky2 hodiny dozadu
Ktoré krajiny môžeme navštíviť: mapa, aktuálne odporúčania a zákazy (COVID-19) https://t.co/x7NNWluw1g #novinky6 hodín dozadu
Anglicko ruší povinnú 14-dňovú karanténu, Slovákov sa to netýka https://t.co/7ESrLJ0y0m #novinky7 hodín dozadu
Slovinko, pobaltské štáty a Cyprus vyradili Česko zo zoznamu bezpečných krajín https://t.co/xKtC2u6MiY #novinky7 hodín dozadu
Koronavírus a cestovanie – všetko, čo potrebuješ vedieť https://t.co/QOAvhIh2a4 #novinky7 hodín dozadu
Po príchode z rizikových krajín sa stačí ohlásiť na úrad a zostať v izolácii https://t.co/yRVhaImUw4 #novinky7 hodín dozadu
PONUKA DŇA: Predĺžený víkend v auguste na Cypre v 3*hoteli za 259€ https://t.co/akaoHvd8l9 #dovolenky1 deň dozadu
Česko už nie je pre Slovincov bezpečné, cesta do Chorvátska s obmedzeniami https://t.co/xKtC2u6MiY #novinky1 deň dozadu
Veľká Británia od 6. júla zruší povinnú karanténu pre turistov zo 75 krajín https://t.co/7ESrLIIWBM #novinky1 deň dozadu
Pri ceste do Grécka nezabudnite vyplniť online dotazník https://t.co/wADZn4OYHE #letenky1 deň dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore