Nájdeš nás aj na:
dubrovnik

Európa

VÝPREDAJ: Benátky, Dubrovník, Zadar a iné. Kupuj leto, kým stojí málo! Letenky od 29€

VÝPREDAJ: Benátky, Dubrovník, Zadar a iné. Kupuj leto, kým stojí málo! Letenky od 29€

Pozor, tento článok obsahuje veľmi lacné letenky. V rezervačných systémoch sa objavilo viacero lacných leteniek do Európy na najbližšie mesiace. Máš už naplánovaný skorý výlet k moru či do vysnívanej metropoly? Nech už je tvoja odpoveď akákoľvek – tieto letenky ti pomôžu naplniť svoje plány.

Reklama

Takže – ak si chceš zaistiť super letenky do horúcich destinácií, urob tak skôr ako ostatní.

Najlacnejšie letenky na rok 2024


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    4.9/5 - (8 votes)
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore