Nájdeš nás aj na:

Austrália a Oceánia

Nový Zéland so zastávkou v Šanghaji za 479€. Začni rok 2020 dobrodružne!

Nový Zéland so zastávkou v Šanghaji za 479€. Začni rok 2020 dobrodružne!

Keď sa povie kiwi, väčšina z nás si asi predstaví chlpaté ovocie. A potom možno ťarbavého vtáčika so smiešne dlhým zobákom. Menej sa už vie, že toto slovo slúži aj na pomenovanie obyvateľov Nového Zélandu. Novozélanďania považujú vtáčika kiwi za svoj symbol a sami sa tak hrdo označujú za „kiwiov“. Žijú v raji na konci sveta a my ti ten raj teraz ponúkame s odletom z Londýna za 479€ a ešte ti doprajeme aj malý citybreak v Šanghaji!

Reklama

Pozor: Je to krajina, do ktorej sa zamiluješ na prvý pohľad a kde pravdepodobne budeš chciet zostaž žiť.

Lacné letenky do Aucklandu, Nový Zéland

  • Odkiaľ? Z Londýna + citybreak v Šanghaji
  • Lacné lety do Londýna od 28€ (POZRI MOŽNOSTI)
  • S kým? China Eastern Airlines
  • Kedy? Február až marec 2020
  • Príklad? Termín 2. – 12. marec 2020 (POZRI KALENDÁR)
  • Čo je v cene? Let tam aj späť, všetky poplatky, 2x23kg podpalubná batožina
Londýn 1 prestup Auckland 1 prestup Londýn
Šanghaj Šanghaj
od 479 Rezervuj

Ubytovanie na Novom Zélande: Booking.com s Pelikánom

Ubytovanie na Novom Zélande vieš rezervovať priamo cez Pelikán. Pelikán sa kamoší s najväčším predajcom ubytovania na svete (Booking.com) a ubytovanie môžeš rezervovať už od 11€/noc.

Čo robiť, vidieť a zažiť na Novom Zélande

Aby ste z neho ochutnali čo najviac – urobte to takto: preskúmajte ľadové štrbiny cestou na Foxov ľadovec, prejdite sa cez Hobitov a dajte si pivo U Zeleného draka, navštívte národný park Tongariro, zaplávajte si v Zátoke ostrovov alebo si adoptujte si tučniaka v kolónii modrých tučniakov. To sú samozrejme len jedny z mnohých aktivít tejto úžasnej krajiny. Nový Zéland je totiž nabitý zážitkami (TOP 10 VECÍ TU).

Ešte viac tipov nájdete tu:

Tip na aplikáciu: Revolut

Vykašli sa na zmenárne. Stiahni si appku Revolut, zaregistruj sa pár kliknutiami a „bankuj“ po celom svete. Revolut sa ti zíde najmä ak potrebuješ stabilne dobrý menový kurz – k dispozícii máš 29 svetových mien a stredové kurzy pre prevody. Z Revolutu môžeš posielať alebo tiež prijímať platby aj z iných bankových účtov. Výbery zo všetkých bankomatov na svete máš zdarma až do výšky 200 EUR mesačne a peniaze si vieš poslať na kartu kedykoľvek a prevod prebehne do pár sekúnd. Ak sa zaregistruješ cez pelikánsky odkaz, teraz získaš Revolut kartu s doručením zdarma

Tip na prenájom auta: Rentalcars od Pelikána

Ušetri na požičaní auta a urob to cez Pelikán. Cez vyhľadávač si vyber konkrétnu destináciu, porovnaj ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzdvihneš po prílete na letisko. Vďaka Rentalcars uvidíš vždy najvýhodnejšie ceny na trhu v ponúkanom dátume.

Cestovné doklady na Nový Zéland

Od júla 2019 potrebuješ pri ceste na Nový Zéland eTA. Pre tých, ktorí sa s týmto výrazom ešte nestretli: ide o skratku Electronic Travel Authority, čiže elektronické cestovné povolenie. Tento dokument si budú musieť pred cestou do krajiny zaobstarať občania všetkých 60 krajín, vrátane Slovenska, s ktorými má Nový Zéland bezvízový styk.

Platí to aj v prípade, že Nový Zéland bude v rámci ich cesty účinkovať ako tranzitná (prestupová) krajina, vrátane účastníkov plavieb (a iných podobných výletov), ale aj posádok plavieb a leteckých liniek.

Kedy cestovať na Nový Zéland?

Počasie na Novom Zélande býva naozaj často premenlivé, zato krajina je krásna v každom ročnom období, v zime si tam zalyžuješ a v lete zajiješ poriadnu túru. Zaprší, kedy chce. Pribaľ si preto na cestu kvalitnú obuv a nepremokavé oblečenie Trekové boty na Zélande určite využiješ.

Prečo sa oplatí rezervovať cez Pelikán

Tento rok Pelikán oslavuje 15 rokov, ale darčeky dostávajú jeho zákazníci. Najväčšia cestovná kancelária na Slovensku spustila zrýchlené rezervácie leteniek bez nutnosti vypĺňať mená ostatných cestujúcich, kompletne nový produkt kombinovaných leteniek, spolupráce s leteckými spoločnosťami aké nemá nikto iný a Peli-vyhľadávacie technológie sa už za tie roky naučili samé vyrábať bestseller ponuky. Podpor slovenskú firmu a spolu precestujeme celý svet za málo peňazí.

Komentáre

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Navštív Birmingham za 19€! Pecková ponuka nielen pre seriálových fanúšikov https://t.co/jcX9bboZeK #letenky16 hodín dozadu
FIRST MOMENT: Ischia sa vracia! Pobyty už od 319€ https://t.co/RdLHFQkZUS #pobyty16 hodín dozadu
Luxusná dovolenka iba za 879€! 🔥 Thajské Krabi + zastávka v Dohe https://t.co/q4YMKJ97y3 #exotika17 hodín dozadu
Lisabon a Azory sú ideálna kombinácia európskej dovolenky, teraz so zľavou! https://t.co/SzJygzpjaU #dovolenky17 hodín dozadu
Pobyt v tatranskom Grandhoteli Praha už od 59€ https://t.co/9cPOsXhj3Y #pobyty17 hodín dozadu
Bali s letenkou a hotelom spolu za 789€ 🔥https://t.co/Y0FRYcJUuC #dovolenky17 hodín dozadu
Kompletná dovolenka na ostrove Langkawi za 779€ 🔥https://t.co/bGxfXAcky6 #exotika17 hodín dozadu
Adventný pobyt v Prahe od 49€. https://t.co/MifNzKpCZC #pobyty17 hodín dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore