Nájdeš nás aj na:

Novinky

Pelikán 2020: Unikátne kombinácie a rezervácie bez mien cestujúcich

Pelikán 2020: Unikátne kombinácie a rezervácie bez mien cestujúcich

Čas je pri hľadaní a kúpe tých správnych leteniek mimoriadne dôležitý. Aj preto sme v Pelikánovi výrazne urýchlili a zjednodušili celý proces rezervácie. 

Reklama

Vďaka tisícom vyhľadávaní na našom webe vám môžeme ponúkať čoraz lepšie kombinácie leteniek. Náš letenkový vyhľadávač sa aj vďaka vám neustále učí a zobrazuje aj itineráre, ktoré nenájdete nikde inde. Ďakujeme.

Navyše, pri vytvorení objednávky stačí, ak zadáte iba pár najdôležitejších osobných údajov, ktoré sú nutné na jej vytvorenie. Všetko ostatné radi vybavíme za vás.

Poďte sa spoločne s nami pozrieť na tie najväčšie novinky cestovnej kancelárie Pelikán pre rok 2020.

Nestrácajte čas 

Objavila sa výborná letenka za vytúženú cenu a nechcete, aby vám ušla? Ak sa pýtate, ako si zakúpiť takúto letenku pre seba a svojich blízkych čím skôr, využite našu zrýchlenú rezerváciu, ktorá je dostupná pri väčšine leteniek leteckých spoločností Ryanair a Wizz Air.

Expresná objednávka skráti čas objednávky na desiatky sekúnd. Vy si tak zaistíte letenky za vytúženú cenu a údaje o ostatných cestujúcich doplníte neskôr.

S našou novou službou nie je potrebné vyplniť mená či údaje zvyšných cestujúcich. Výborná pomôcka, ak napríklad ešte neviete, s kým budete nakoniec letieť. Objednajte si len požadovaný počet miest a mená s údajmi ostatných pasažierov nám dodáte neskôr.

Priemerný čas objednávky sme tak skrátili na desiatky sekúnd!

Zaplaťte neskôr

Kedy zaplatíte? Keď budete mať viac času, napríklad po práci pri pohári dobrého vína. Pri platbách kartou môžete zaplatiť za objednávku až do jedenástej hodiny večer. Vytúženú letenku napríklad do USA, exotiky alebo vzdialenejších destináciach tak môžete objednať ráno alebo počas dňa a zaplatiť neskôr.

Na Pelikáne vám k objednávke stačí pár klikov. Vašu rezerváciu môžete zaplatiť okamžite alebo máte čas si to celé premyslieť a zaplatiť neskoro večer.

Pri nízkonákladových aerolinkách sa cena a dostupnosť leteniek mení dynamicky, preto je potrebné platbu vykonať čím skôr. Najlepšie do 60 minút od objednávky. V prípade neúspešnej platby však nemusíte objednávku vytvárať znova, Pelikán vám dáva dostatočný čas na novú, úspešnú platbu.

Navyše disponujeme bankovými spojeniami vo väčšine slovenských bánk. Vďaka tomu platby prebiehajú expresne rýchlo a bezpečne a obratom získavate na svoj e-mail rezervačný kód k letenke či dovolenke.

Pri platbách dbáme o vašu bezpečnosť. U nás v Pelikánovi máte k dispozícii takmer všetky overené spôsoby platenia. 

Získajte istotu

Pár eur navyše k letenke môže zachrániť stovky či tisíce eur neskôr. O čom hovoríme? O poistení leteniek. V prípade neočakávaných udalostí týkajúcich sa zdravia či rodiny vám môže naše poistenie ušetrí stovky či tisíce eur. 

Poistenie od Pelikána vytvoril tím letenkových špecialistov spolu s expertmi na cestovné poistenie. V prípade neočakávaných situácii vám dokáže zachrániť stovky či tisíce eur.

Predstavte si, že cestujete s dieťaťom a deň pred cestou nebudete kvôli zdravotným komplikáciám odletieť na dovolenku. Ak nemáte poistenie, peniaze za letenky naspäť podľa podmienok leteckých spoločností nezískate. Ak máte poistenie, môžete získať peniaze naspäť.

Naše poistenie sa špecializuje na cestovanie s letenkami. Tento produkt sme vyvinuli v spolupráci s expertmi v oblasti poistenia. Získate s ním možnosť vrátenia 100% hodnoty objednávky v prípade storna alebo prerušenia vašej cesty. Taktiež kryje liečebné náklady v zahraničí či odškodňuje pri odcudzení alebo poškodení batožiny. Spomínané poistenie si viete za najvýhodnejšiu cenu na trhu objednať exkluzívne cez Pelikán.

Najlacnejšie nie je automaticky najlepšie

Ceny leteniek na stránke prepravcov sa môžu líšiť od cien na stránke sprostredkovateľov či cestovných kancelárií. Najlacnejšia letenka v skutočnosti nemusí byť to najlepšie riešenie. Okrem ceny je totiž potrebné pozerať aj na služby súvisiace s letenkou a to, či ide o overeného predajcu.

Pred kúpou letenky si vždy položte niekoľko otázok. Čo všetko je v cene? Poznáte dostatočne predajcu leteniek? Máte s kým komunikovať v prípade problémov na ceste? Ponúka k letenke aj niečo navyše? Cena by skrátka nemala byť jediným kritériom pri výbere letenky, pretože za pár ušetrených eur si môžete pribaliť aj kopu starostí. S letenkami Pelikána získavate okrem skúseného tímu špecialistov aj zľavy na ďalšie produkty, rokmi overenú kvalitu a hlavne množstvo ušetreného času. 

Online check-in +

Aby ste sa na letisku vyhli zbytočným poplatkom, pred odletom vám radi pomôžeme s online check-inom. Prípadne vybavíme čokoľvek iné k letenke. Sedenie, nadrozmernú batožinu, špeciálne jedlo. Veď u nás pracuje 100 a viac expertov na cestovanie a bavíme sa svojou prácou už 15 rokov.

Chcete mať „kamoša z cestovky “ k dispozícii počas vašej cesty? Objednajte si prémiový zákaznícky servis a vychutnávajte si výhody prémiového programu.

Vždy s vami

Niektoré udalosti neovplyvníte. Ak vám napríklad letecká spoločnosť zruší let, máte len niekoľko možností, ako zo situácie vyjsť ako víťaz. 

Môžete stáť v rade na letisku pri prepážke, kde nemáte istotu, že niečo vybavíte, alebo nám môžete zavolať. Pelikán má s leteckými spoločnosťami nadštandardné vzťahy a preto dokáže na diaľku vyriešiť váš problém.

V prípade neočakávaných situácií zabezpečíme komunikáciu s leteckou spoločnosťou. Ak máte nárok na nové letenky alebo hotel zdarma, prípadne finančnú kompenzáciu alebo voucher od leteckej spoločnosti, vybavíme to za vás. 

Búrame jazykove bariéry

Letecké spoločnosti komunikujú zväčša v cudzom jazyku, Pelikán rozpráva po slovensky.  

Angličtinu a iné jazyky nechajte na nás. Vaše požiadavky a nároky vybavíme za vás.

Nerozumiete im alebo sa vám nechce? Nechajte to na nás, radi to vybavíme.

Letenka s faktúrou

Potrebujete letenku zahrnúť do nákladov v účtovníctve? V Pelikánovi viete letenky objednať aj na faktúru, ktorá je účtovným dokladom. Také niečo napríklad pri kúpe leteniek na stránkach takzvaných nízkonákladových spoločností nevybavíte.

Firmám a skupinovým cestujúcim poskytujeme výrazné zľavy na cestovateľské produkty. Ak cestujete v počte osôb 10+, obráťte sa na našich VIP špecialistov.

Sme partnerom mnohých slovenských či zahraničných firiem pri lietaní za ich biznisom.

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na redakcia@pelipecky.sk. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na novinky@pelipecky.sk. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Aeroflot sa už vracia aj do Prahy. Linka do Moskvy bude spustená 1. októbra https://t.co/f0OPAGzo80 #novinky2 dni dozadu
Záruka návratu, meniteľné letenky i Wi-Fi zdarma. 10 dôvodov, prečo odporúčame lietať s Austrian Airlines https://t.co/YO3iJhnJGM #letenky2 dni dozadu
PONUKA DŇA: 3 noci na Mykonose v 3*hoteli s raňajkami za 189€ https://t.co/3hyWx6EkCd #dovolenky2 dni dozadu
Najkvalitnejšie nebo na svete? Jedno z nich má talianske mesto Lignan https://t.co/I6cqrdp55b #cestopisy2 dni dozadu
Bude test na COVID-19 bežnou súčasťou check-inu? Aerolinky sa už na to pripravujú https://t.co/jAa4f25PQg #novinky2 dni dozadu
Nízke Tatry – Chopok – gurmánsko-turistický trip https://t.co/0IOROOWOrF #cestopisy2 dni dozadu
10 najkratších európskych letov za rok 2019 https://t.co/YjA9ohhV7O #cestopisy2 dni dozadu
Zelené krajiny cestovateľského semafora: všetko čo treba vedieť o vstupe a tranzite https://t.co/SGJb5njzCa #letenky2 dni dozadu
Južná Afrika má nové aerolinky. Pomenovať ich má verejnosť https://t.co/MjvngLt38L #novinky2 dni dozadu
Sydney chce využiť pandémiu a zmeniť sa na 24-hodinové mesto https://t.co/mbB3srNUAI #novinky2 dni dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore