Nájdeš nás aj na:

Novinky

Pelikán 2019: Unikátne kombinácie a rezervácie bez mien cestujúcich

Pelikán 2019: Unikátne kombinácie a rezervácie bez mien cestujúcich

Čas je pri hľadaní a kúpe tých správnych leteniek mimoriadne dôležitý. Aj preto sme v Pelikánovi výrazne urýchlili a zjednodušili celý proces rezervácie. 

Vďaka tisícom vyhľadávaní na našom webe vám môžeme ponúkať čoraz lepšie kombinácie leteniek. Náš letenkový vyhľadávač sa aj vďaka vám neustále učí a zobrazuje aj itineráre, ktoré nenájdete nikde inde. Ďakujeme.

Navyše, pri vytvorení objednávky stačí, ak zadáte iba pár najdôležitejších osobných údajov, ktoré sú nutné na jej vytvorenie. Všetko ostatné radi vybavíme za vás.

Poďte sa spoločne s nami pozrieť na tie najväčšie novinky cestovnej kancelárie Pelikán pre rok 2019.

Nestrácajte čas 

Objavila sa výborná letenka za vytúženú cenu a nechcete, aby vám ušla? Ak sa pýtate, ako si zakúpiť takúto letenku pre seba a svojich blízkych čím skôr, využite našu zrýchlenú rezerváciu, ktorá je dostupná pri väčšine leteniek leteckých spoločností Ryanair a Wizz Air.

Expresná objednávka skráti čas objednávky na desiatky sekúnd. Vy si tak zaistíte letenky za vytúženú cenu a údaje o ostatných cestujúcich doplníte neskôr.

S našou novou službou nie je potrebné vyplniť mená či údaje zvyšných cestujúcich. Výborná pomôcka, ak napríklad ešte neviete, s kým budete nakoniec letieť. Objednajte si len požadovaný počet miest a mená s údajmi ostatných pasažierov nám dodáte neskôr.

Priemerný čas objednávky sme tak skrátili na desiatky sekúnd!

Zaplaťte neskôr

Kedy zaplatíte? Keď budete mať viac času, napríklad po práci pri pohári dobrého vína. Pri platbách kartou môžete zaplatiť za objednávku až do jedenástej hodiny večer. Vytúženú letenku napríklad do USA, exotiky alebo vzdialenejších destináciach tak môžete objednať ráno alebo počas dňa a zaplatiť neskôr.

Na Pelikáne vám k objednávke stačí pár klikov. Vašu rezerváciu môžete zaplatiť okamžite alebo máte čas si to celé premyslieť a zaplatiť neskoro večer.

Pri nízkonákladových aerolinkách sa cena a dostupnosť leteniek mení dynamicky, preto je potrebné platbu vykonať čím skôr. Najlepšie do 60 minút od objednávky. V prípade neúspešnej platby však nemusíte objednávku vytvárať znova, Pelikán vám dáva dostatočný čas na novú, úspešnú platbu.

Navyše disponujeme bankovými spojeniami vo väčšine slovenských bánk. Vďaka tomu platby prebiehajú expresne rýchlo a bezpečne a obratom získavate na svoj e-mail rezervačný kód k letenke či dovolenke.

Pri platbách dbáme o vašu bezpečnosť. U nás v Pelikánovi máte k dispozícii takmer všetky overené spôsoby platenia. 

Získajte istotu

Pár eur navyše k letenke môže zachrániť stovky či tisíce eur neskôr. O čom hovoríme? O poistení leteniek. V prípade neočakávaných udalostí týkajúcich sa zdravia či rodiny vám môže naše poistenie ušetrí stovky či tisíce eur. 

Poistenie od Pelikána vytvoril tím letenkových špecialistov spolu s expertmi na cestovné poistenie. V prípade neočakávaných situácii vám dokáže zachrániť stovky či tisíce eur.

Predstavte si, že cestujete s dieťaťom a deň pred cestou nebudete kvôli zdravotným komplikáciám odletieť na dovolenku. Ak nemáte poistenie, peniaze za letenky naspäť podľa podmienok leteckých spoločností nezískate. Ak máte poistenie, môžete získať peniaze naspäť.

Naše poistenie sa špecializuje na cestovanie s letenkami. Tento produkt sme vyvinuli v spolupráci s expertmi v oblasti poistenia. Získate s ním možnosť vrátenia 100% hodnoty objednávky v prípade storna alebo prerušenia vašej cesty. Taktiež kryje liečebné náklady v zahraničí či odškodňuje pri odcudzení alebo poškodení batožiny. Spomínané poistenie si viete za najvýhodnejšiu cenu na trhu objednať exkluzívne cez Pelikán.

Najlacnejšie nie je automaticky najlepšie

Ceny leteniek na stránke prepravcov sa môžu líšiť od cien na stránke sprostredkovateľov či cestovných kancelárií. Najlacnejšia letenka v skutočnosti nemusí byť to najlepšie riešenie. Okrem ceny je totiž potrebné pozerať aj na služby súvisiace s letenkou a to, či ide o overeného predajcu.

Pred kúpou letenky si vždy položte niekoľko otázok. Čo všetko je v cene? Poznáte dostatočne predajcu leteniek? Máte s kým komunikovať v prípade problémov na ceste? Ponúka k letenke aj niečo navyše? Cena by skrátka nemala byť jediným kritériom pri výbere letenky, pretože za pár ušetrených eur si môžete pribaliť aj kopu starostí. S letenkami Pelikána získavate okrem skúseného tímu špecialistov aj zľavy na ďalšie produkty, rokmi overenú kvalitu a hlavne množstvo ušetreného času. 

Online check-in +

Aby ste sa na letisku vyhli zbytočným poplatkom, pred odletom vám radi pomôžeme s online check-inom. Prípadne vybavíme čokoľvek iné k letenke. Sedenie, nadrozmernú batožinu, špeciálne jedlo. Veď u nás pracuje 100 a viac expertov na cestovanie a bavíme sa svojou prácou už 15 rokov.

Chcete mať „kamoša z cestovky “ k dispozícii počas vašej cesty? Objednajte si prémiový zákaznícky servis a vychutnávajte si výhody prémiového programu.

Vždy s vami

Niektoré udalosti neovplyvníte. Ak vám napríklad letecká spoločnosť zruší let, máte len niekoľko možností, ako zo situácie vyjsť ako víťaz. 

Môžete stáť v rade na letisku pri prepážke, kde nemáte istotu, že niečo vybavíte, alebo nám môžete zavolať. Pelikán má s leteckými spoločnosťami nadštandardné vzťahy a preto dokáže na diaľku vyriešiť váš problém.

V prípade neočakávaných situácií zabezpečíme komunikáciu s leteckou spoločnosťou. Ak máte nárok na nové letenky alebo hotel zdarma, prípadne finančnú kompenzáciu alebo voucher od leteckej spoločnosti, vybavíme to za vás. 

Búrame jazykove bariéry

Letecké spoločnosti komunikujú zväčša v cudzom jazyku, Pelikán rozpráva po slovensky.  

Angličtinu a iné jazyky nechajte na nás. Vaše požiadavky a nároky vybavíme za vás.

Nerozumiete im alebo sa vám nechce? Nechajte to na nás, radi to vybavíme.

Letenka s faktúrou

Potrebujete letenku zahrnúť do nákladov v účtovníctve? V Pelikánovi viete letenky objednať aj na faktúru, ktorá je účtovným dokladom. Také niečo napríklad pri kúpe leteniek na stránkach takzvaných nízkonákladových spoločností nevybavíte.

Firmám a skupinovým cestujúcim poskytujeme výrazné zľavy na cestovateľské produkty. Ak cestujete v počte osôb 10+, obráťte sa na našich VIP špecialistov.

Sme partnerom mnohých slovenských či zahraničných firiem pri lietaní za ich biznisom.
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Maldivy s 5* Qatar Airways za 529€ UŽ LEN DNES: https://t.co/2ttRHTQGO32 hodiny dozadu
Kanada za 369€! OMG, ideme: https://t.co/nsCuM3ZswT2 hodiny dozadu
Bol(a) si už v Strednej Amerike? Kúp si letenky do Guatemaly alebo Belize od 489€! https://t.co/28JqRpRdDM2 hodiny dozadu
Phuket za 539€ z Viedne! https://t.co/Jm7M2UKvJc5 hodín dozadu
ARGENTÍNA: Leť do Buenos Aires za 549€ https://t.co/yoLyOEvgt06 hodín dozadu
LETENKA DŇA: Bangkok v hlavnej sezóne za 399 EUR https://t.co/i45ynt354921 hodín dozadu
PONUKA DŇA: Letenky + hotel + víza zadarmo. Kam? No predsa do Petrohradu: https://t.co/ZVYSlemjsf22 hodín dozadu
Výpredaj Ryanair: Letenky z Bratislavy od 15€ https://t.co/iMSfh3lrL61 deň dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore