Nájdeš nás aj na:

Ázia

2 destinácie, 1 letenka: Multicity Emirates od 529€ sú späť!

2 destinácie, 1 letenka: Multicity Emirates od 529€ sú späť!

Dubaj, Bangkok, Phuket. Je medzi nimi aj tvoja vysnívaná destinácia? Alebo by si rád(a) zažila všetky? S Emirates môžeš teraz prebádať dve ázijské destinácie počas jednej cesty a potrebuješ k tomu len jednu letenku. Leť z Viedne alebo Budapešti, naplánuj si krátky výlet v Dubaji a pokračuj do exotického Bangkoku alebo na nádherný Phuket.

Reklama

POZOR: Akcia platí len do vypredania voľných miest!

  • Prečítaj si reportáž o tom, ako ošéfovať 3 destinácie jednou cestou s Emirates

1. Dubaj a Bangkok spolu od 529€

Dovolenka v Thajsku je vždy dobrý nápad, prečo ju ale nespojiť s 2-dňovým výletom v Dubaji? Leť z Budapešti alebo z Viedne a na ceste do Bangkoku sa zastav na pár dní v Dubaji.

Čo podniknúť v Dubaji?

dubaj

Prečo navštíviť Bangkok?

Bangkok ťa hneď po prílete prefacká svojou výbornou energiou a rozmanitosťou. Akonáhle si zvykneš na hluk a teplo, vrhni sa na objavovanie všetkého, čo toto viac ako 8-miliónové mesto ponúka. Málo toho určite nie je a vyberie si každý. Čakajú ťa zlatom zdobené paláce, pikantná kuchyňa a nezabudnuteľná jazda tuk-tukom.

Bangkok je priam posiaty chrámami a svätyňami a absolútnou jednotkou je Grand Palace. Už od roku 1782 tu sídli kráľovská rodina, na ktorú sú Thajci mimoriadne pyšní. V Európe sa “street food” chápe najmä ako štýlové a trendy jedlo, ktoré je hlavne mimoriadne fotogenické. V Thajsku vyzerá street food exoticky, lákavo a je lacný.

2. Dubaj a Phuket spolu od 629€

Phuket je perlou Andamanského mora a skvelou dovolenkovou destináciou takmer počas celého roka. Leťte z Budapešti alebo z Viedne a spojte cestu na Phuket s 2-dňovým výletom v Dubaji.

Čo podniknúť na Phukete?

Aké podmienky musíš splniť?

Aby si mohol podniknúť multicity dovolenku snov, budeš potrebovať splniť zopát podmienok. Pred cestou do Dubaja nezabudni na negatívny PCR test. Test budeš tiež potrebovať pred odletom z Dubaja do Thajska. V Dubaji je našťastie množstvo kliník, kde sa môžeš nechať otestovať, takže s tým nebude problém. Nájdeš ich napríklad na tomto zozname.

Všetky podmienky nájdeš v týchto článkoch:

Thajsko bez karantény od 1. novembra napokon aj pre Slovákov! Podmienkou vstupu je očkovanie
Cestovanie do Dubaja: K vstupu stačí test nie starší ako 72 hodín

Multicity letenky s Emirates


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov

  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP a tiež náš WhatsApp kanál.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut.
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne.

    5/5 - (10 votes)
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore