Nájdeš nás aj na:

Amerika

Leť do USA s aerolinkami SAS od 479€! V cene máš veľkú batožinu

Miami, New York, L.A., San Francisco. Aj tebe sa pri týchto menách zbierajú cestovateľské slinky? A čo ak ti povieme, že letíš so škandinávskymi aerolinkami SAS, takže v cene máš rovno aj 23 kg podpalubnú batožinu a zábavný systém, ktorý ti spríjemní let? Ceny leteniek začínajú na 479€, čo je vzhľadom k prítomnosti batožiny zdarma výborná cena.

Reklama

Rezervuj letenky v termínoch september 2023 až apríl 2024. V cene letenky v ekonomickej triede máš okrem 23 kg podpalubnej batožiny aj jedlo a pitie a multimediálny zábavný systém s množstvom filmov, hudbou či hrami. Deti sa zabavia pri rozprávkach. Za poplatok aerolinky na palube poskytujú aj WIFI pripojenie.

Akciové letenky do USA so SAS


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (5 votes)
Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Hore