Nájdeš nás aj na:

Európa

5 nových liniek z Viedne. LEVEL prinesie zaujímavé novinky

Korzika, Kodaň či Janov. Letecká spoločnosť LEVEL, známa svojimi cenovo výhodnými leteckými spojeniami v rámci Európy, priniesla potešujúce správy. Počas tohtoročnej letnej sezóny totiž budete môcť cestovať z obľúbenej Viedne do piatich nových destinácií.

Reklama

Korzika raz do týždňa

Sezónna linka premávajúca od 19. mája do 6. októbra vás vezme na nádherný ostrov v Stredozemnom mori, patriaci pod samosprávu Francúzska, Korzika. A ako to už býva zvykom, vďaka spoločnosti LEVEL bude možné cestovať na Korziku za omnoho menej, než sme zvyknutí. Aerolinky majú na túto trasu pripravené lietadlo Airbus A320.

Kodaň každý deň

To že je Dánsko mimoriadne obľúbené, dokazuje ďalšia priama linka z Viedne. Od 31. marca sa môžeme tešiť na nové priame letecké spojenie v réžii leteckej spoločnosti LEVEL. Len dodávame, že od 6. augusta do 10. septembra bude pravidelná linka z Viedne do Kodane premávať 5-krát týždenne.

Aj taliansky Janov

Jeden z najväčších prístavov v Taliansku, odkiaľ štartujú mnohé zaoceánske lode, bude pre Slovákov cestujúcich z Viedne opäť o čosi dostupnejší. LEVEL sa rozhodol spustiť pravidelnú linku z Viedne do Janova od 5. apríla 2019 až do 4. októbra 2019 (sezónne spojenie).

Hamburg pravidelne a nízkonákladovo

Z Viedne do Hamburgu lietali mnohé spoločnosti, no len Eurowings prinášal ceny rádovo v desiatkách eur. Od 31. marca bude mať nemecká letecká spoločnosť novú konkurenciu v podobe spoločnosti LEVEL. Aerolinky sa totiž rozhodli zaradiť z Viedne aj Hamburg, šesťkrát týždenne na krídlach Airbusu A321 resp. A320.

Na portské aj s Levelom

Túto priamu linku už Level raz predstavil, dnes už vieme, kedy sa stane skutočnosťou. Od 1. apríla 2019 začne z Viedne premávať priame letecké spojenie z Viedne do obľúbeného Porta. Udeje sa tak dvakrát do týždňa.

Na záver jedna smutná správa. Pripravovaná linka Viedeň – Sevilla sa neuskutoční, letecká spoločnosť uvedné spojenie pripravovala, no napokon z neho ustúpila.

Zdroj bočnej fotografie: Santiago Rodríguez Fontoba Dreamstime.com

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na redakcia@pelipecky.sk. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na novinky@pelipecky.sk. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

PONUKA DŇA: Tenerife v júni s letenkami a 4*hotelom za 486€ https://t.co/4NvUyaU3m0 #dovolenky3 hodiny dozadu
Cestovanie na Srí Lanku: podmienkou k vstupu je test a ubytovanie v hoteli Level 1 na prvé dva týždne https://t.co/znFyZQQ2BN #novinky4 hodiny dozadu
Najlacnejší PCR test: v Bratislave sa objednáš už od 37€ https://t.co/k5Fap3WeMP #novinky7 hodiny dozadu
Bari, Catania, Alicante. V lete 2021 objav autentické kúty Talianska a Španielska (letenky od 23€) https://t.co/Ct4I6M3LSR #cestopisy7 hodiny dozadu
Taliansko uvoľní opatrenia. Otvoria sa múzeá a povolené budú aj koncerty https://t.co/9gnqckniPt #letenky7 hodiny dozadu
Dnes oslavujeme Deň Zeme. Ktoré krajiny sú najzelenšie? https://t.co/9BAAy75V4W #cestopisy8 hodiny dozadu
Cestovať sa dá bezpečne aj počas pandémie: Adriana sa vybrala za vodnými športmi do Portugalska a Egypta https://t.co/jb470zuJ7V #cestopisy8 hodiny dozadu
Letenky do úchvatného Neapolu od 23€ aj na leto https://t.co/GF5k4h3zoP #letenky8 hodiny dozadu
Letné Porto za výbornú cenu od 42€ (priame lety z Viedne)! https://t.co/1mb7GGawfg #letenky8 hodiny dozadu
Lisabon v júni z Viedne spiatočne za 26€? WOW! Rezervuj teraz https://t.co/KRbuGr1D1H #letenky1 deň dozadu

Odporúčame tiež:

Reklama
Reklama
Hore