Nájdeš nás aj na:

Amerika

Multicity: Viedeň – Kodaň – Doha – Soul – Palau a späť od 483€!

Multicity: Viedeň – Kodaň – Doha – Soul – Palau a späť od 483€!

Čo majú spoločné mestá Kodaň, Doha, Soul či Koror? Na prvý pohľad vôbec nič. No ak túžiš zažiť niekoľko destinácií jednou cestou, vypelikánovali sme skvelú letenku.

Reklama

Nasadneš vo Viedni a prvou zastávkou bude Kodaň. Tam sme tvoj stop nastavili na takmer 2 dni. Potom letíš špičkovými 5* Qatar Airways do Dohy, kde si stihneš napríklad počas 10-hodinového prestupu spraviť prehliadku mesta. Následne ťa čaká cesta do ďalekej Južnej Kórei, pristaneš v metropole Soul, kde stráviš 6 hodín. Čerešničkou na torte je už potom finálna destinácia – bájne súostrovie Koror, kde nelieta veľa turistov a kde ešte stále zažiješ skutočný raj na Zemi.

Lacné multicity letenky na súostrovie Palau

Viedeň2 prestupyKoror2 prestupyViedeň
Doha, SoulDoha, Soul
od 483 Rezervuj

Hľadáša výhodné ubytovanie: Booking.com s Pelikánom

Ubytovanie na Palau vieš rezervovať priamo cez Pelikán. Pelikán sa kamoší s najväčším predajcom ubytovania na svete (Booking.com) a ubytovanie môžeš rezervovať už od 30€/noc.

Čo robiť, vidieť a zažiť

Tip na aplikáciu: Revolut

Vykašli sa na zmenárne. Stiahni si appku Revolut, zaregistruj sa pár kliknutiami a „bankuj“ po celom svete. Revolut sa ti zíde najmä ak potrebuješ stabilne dobrý menový kurz – k dispozícii máš 29 svetových mien a stredové kurzy pre prevody. Z Revolutu môžeš posielať alebo tiež prijímať platby aj z iných bankových účtov. Výbery zo všetkých bankomatov na svete máš zdarma až do výšky 200 EUR mesačne a peniaze si vieš poslať na kartu kedykoľvek a prevod prebehne do pár sekúnd. Ak sa zaregistruješ cez pelikánsky odkaz, teraz získaš Revolut kartu s doručením zdarma. 

Tip na prenájom auta: Rentalcars od Pelikána

Ušetri na požičaní auta a urob to cez Pelikán. Cez vyhľadávač si vyber konkrétnu destináciu, porovnaj ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzdvihneš po prílete na letisko. Vďaka Rentalcars uvidíš vždy najvýhodnejšie ceny na trhu v ponúkanom dátume.

Cestovné doklady na Palau

Pred vstupom do krajiny je potrebné sa preukázať platným cestovným pasom. Jeho platnosť by mala byť minimálne 6 mesiacov odo dňa plánovaného návratu. Ak ideš do Peru na kratšie ako 90 dní a za účelom turizmu, nebudeš potrebovať víza. Pri vstupe do krajiny je však nutné si zakúpiť vstupné povolenie – entry permit, ktorého cena je okolo 50 USD.

Kedy cestovať na Palau?

Na Palau je sezóna celý rok. Štatisticky však najmenej prší od februára do apríla. Môže sa však stať, že vám celý týždeň poprší prakticky v akomkoľvek období, a naopak môžete mať šťastie na slnko počas celého vášho pobytu. Zvyčajne prší na Palau každý deň, ide však o veľmi krátke prehánky.

Prečo sa oplatí rezervovať cez Pelikán

Tento rok Pelikán oslavuje 15 rokov, ale darčeky dostávajú jeho zákazníci. Najväčšia cestovná kancelária na Slovensku spustila zrýchlené rezervácie leteniek bez nutnosti vypĺňať mená ostatných cestujúcich, kompletne nový produkt kombinovaných leteniek, spolupráce s leteckými spoločnosťami aké nemá nikto iný a Peli-vyhľadávacie technológie sa už za tie roky naučili samé vyrábať bestseller ponuky. Podpor slovenskú firmu a spolu precestujeme celý svet za málo peňazí.

Chceš prístup k najlepším cestovateľským ponukám? 

Klikni nižšie na zelené tlačidlo CHCEM a každý deň ťa neminú:

Ak už odoberáš naše najlepšie ponuky, tlačidlo ti nebude fungovať. ????


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 15-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore