Nájdeš nás aj na:

Letenky

Zaži 2 TOP exotiky v 1: Dubaj a Thajsko jednou cestou od 549€ s Emirates!

Zaži 2 TOP exotiky v 1: Dubaj a Thajsko jednou cestou od 549€ s Emirates!

Chcel(a) by si si spríjemniť zimu niekde v teple? Rozmýšľaš nad kombináciou vylihovania na pláži a spoznávania nových miest, troškou kultúry a veľa dobrého jedla k tomu? Leť s peckovými Emirates do thajského Phuketu alebo Bangkoku a po ceste tam sa na 3 dni zastav v Dubaji! Rezervuj letenky ešte na február alebo marec a stihneš aj nezabudnuteľné EXPO 2020 Dubai. Letíš z Viedne alebo Budapešti a dovolenka začína už na palube, pretože samozrejmosťou na krídlach aeroliniek Emirates je aj špičkový servis. Navyše, k letenkám získavaš bezplatné a automatické poistenie na COVID a súčasťou letenky do Dubaja je aj bezplatná jednodňová vstupenka na EXPO 2020.

Reklama

Jedna letenka, dve peckové destinácie

Ako si zjednodušiť cestu, ktorá bude zážitkom na celý život? Kúp multicity letenku a rezervuj dve unikátne destinácie v jednom. Do lietadla nasadneš vo Viedni alebo v Budapešti, najskôr si užiješ super zábavný systém a jedlo na palube Emirates, potom sa zastavíš v Dubaji na celé tri dni a keď si z neho pozrieš to najlepšie, pokračuješ do finálnej destinácie – na Phuket alebo do Bangkoku.

Multicity s Emirates

Ako si uži Dubaj na maximum?

Nevieme ako tebe, ale nám ako prvé pri Dubaji napadnú nekonečné možnosti, ktoré predstavuje. Najvyššia budova sveta Burj Khalifa, najvyššie vyhliadkové koleso na svete Ain Dubai, najväčšia tancujúca fontána The Dubai Fountain či najvyššie položený infinity bazén na 77. poschodí hotela Address Beach Resort. No a to samozrejme nie je všetko. Tu je 99 + 1 vecí, ktoré môžeš zažiť v Dubaji.

Ešte stále máš šancu navštíviť udalosť rokov 2021 a 2022 – výstavu EXPO. Cez výtvory občas až súťažiace s fyzikálnymi zákonmi sa tu dostaneš do 200 krajín – a to všetko na jednom mieste.

BONUS: Lístok na EXPO k Emirates letenkám zdarma

Dubajské EXPO2020 otvorilo brány návštevníkom z celého sveta od 1. októbra 2021. Najväčšiu medzinárodnú udalosť a výstavu na prelome rokov 2021 a 2022 môžeš navštíviť viacerými spôsobmi – ak cestuješ s Emirates, vstupenku získaš dokonca bezplatne. Je to jednoduché, zakúp si Emirates letenku cez Pelikána a leť do Dubaja kedykoľvek od 1. októbra 2021 do 31. marca 2022 a je to. Bezplatnú VSTUPENKU na EXPO 2020 obdržíš po vyplnení údajov na TEJTO stránke. Prípadne si pozri kompletný návod TU.

Pokračujeme do Thajska – dáš si Phuket alebo Bangkok?

Akú destináciu zvoliť ako finálnu, ak nie legendárne Thajsko? Vďaka programu Test & Go si ho môžu zaočkovaní turisti opäť užiť bez karantény. Aj ty sa už vidíš na pláži, pri nádherných chrámoch či na gastrotrhoch so všetkými špecialitami?

Prečo cestovať s Emirates? Poznáme milión dôvodov

Budeš sa cítiť, ako vo vyššej triede. Pohodlne sa usaď, ponor sa do najnovších filmov a seriálov, ochutnaj skvelú kuchyňu, zostaň v kontakte s blízkymi. Lietanie s Emirates je skutočne komfortné už aj v ekonomickej triede. Samozrejmosťou je podpalubná batožina a vyššie spomínaný palubný servis.

Prestupovať budeš jeden krát v Dubaji. Priamy let do Dubaja trvá päť a pol hodiny, ak letíš do Bangkoku či do Juhovýchodnej Ázie, čaká ťa ešte 6 až 8 hodín letu navyše.

Ak ti povieme, že dostaneš špičkový servis, predstav si pod tým, ten najvyšší štandard, aký tiekonomická trieda môže ponúknuť. skvelému jedlu z vlastnej farmy, bohatej multimediálnej zábave (3500 kanálov a najlepší zábavný systém na palube lietadla oceňený aj SKYTRAX 2021), internetu na palube, pripájame aj možnosť zapojiť svoje elektronické zariadenie do napájania či možnosť telefonovať na palube. V novom sortimente alkoholických nápojov nájdeš viac ako 18 miešaných nápojov – z nich si určite vyberieš, či už máš chuť na niečo ľahké a svieže, sladký chladivý kokteil alebo teplý nápoj, ktorý ti spríjemní let.

V ekonomickej triede vládnu príjemné „champagne“ odtiene s modrými akcentmi, všetky navrhnuté osobitne. Unikátny dizajn vytvára atmosféru pokoja, priestor na maximálny relax počas celého letu. Všetci majú prístup k USB portu a k 13,3 palcovej obrazovke.

Navyše, ak letíš z Viedne, na viacerých odletoch do Dubaja premáva legendárny Airbus A380 a tiež mimoriadne obľúbený Boeing 777.

Automatické COVID poistenie Emirates

COVID poistenie sa automaticky vzťahuje na letenku. K získaniu poistenia nie je potrebné vypĺňať žiadne formuláre, ani nikoho kontaktovať – prebieha plne automaticky zakúpením letenky.

Ak letíte na jednosmernú cestu, krytie končí 48 hodín po prílete do konečného cieľa. Krytie nákladov na lekársku pohotovosť a náhrada za karanténu v zahraničí končí 31 dní po príchode do vášho konečného cieľa.

 • pokrýva náklady na lekárske ošetrenie v zahraničí do výšky 175-tisíc dolárov
 • pokrýva náklady vo výške 115 USD na osobu/deň na karanténu v zahraničí po dobu max. 14 dní
 • pokrýva náklady v prípade núdzovej repatriácie z krajiny v prípade ochorenia Covid -19

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  5/5 - (3 votes)
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore