Nájdeš nás aj na:

Novinky

Leť do Dubaja s Emirates a dostaneš celodennú vstupenku na EXPO2020 zdarma

Letecká spoločnosť Emirates je hlavným partnerom a oficiálnou aerolinkou tohtoročného EXPO 2020 v Dubaji. Pri tejto príležitosti si pripravila hneď niekoľko prekvapení. Cestujúci, ktorí poletia do Dubaja v čase od 1. októbra do 31. marca 2022 získajú bezplatnú celodennú vstupenku na spomínané EXPO. Okrem toho návštevníci Dubaja získajú za každú minútu strávenú v tejto metropole jednu Skywards míľu. Tieto míle potom možno použiť na upgrade do vyššej triedy, lepšie služby na palube a mnoho ďalšieho.

Reklama

Kedy mám nárok na bezplatnú EXPO vstupenku od Emirates?

 • Špeciálna ponuka platí na všetky spiatočné letenky, ktoré zahŕňajú let do Dubaja alebo cez Dubaj v čase od 1. októbra 2021 do 31. marca 2022
 • Ponuka platí pre letenky zakúpené v prvej triede, biznis triede a ekonomickej triede
 • Nárok majú cestujúci, ktorí smerujú do Dubaja, ale aj tí, ktorí v Dubaji len prestupujú a ich medzipristátie trvá viac ako šesť hodín
 • Bezplatnú VSTUPENKU na EXPO 2020 získate vyplnením údajov na TEJTO stránke.
  Pri letenkách zakúpených cez Pelikán zadávajte kód rezervácie, ktorý ste od nás obdržali v elektronickom dokumente (e-ticket), v PDF dokumente je druhý v poradí a nasleduje za touto vetou: Na komunikáciu s leteckou spoločnosťou a pri Online check-in priamo na stránke leteckej spoločnosti použite kód), ALEBO môžete zadať číslo letenky (v PDF dokumente je označené oranžovou farbou a ide o číselné označenie).

Emiráty oslavujú päťdesiatku, osláv ju s nimi veľkolepo aj ty

Či už sa rozhodnete preskúmať Dubaj sólo, vo dvojici, či ako rodina alebo partia známych, nikdy nebol lepší čas navštíviť túto metropolu. Návštevníci Dubaja sú tento rok v epicentre najväčšej tematickej akcie, ktorá sľubuje, že privedie svet do jednej destinácie a počas šesťmesačného obdobia môžu očakávať množstvo aktivít a špeciálnych udalostí. Napokon –Spojené arabské emiráty tento rok oslávia 50. výročie vzniku.

 • SÚŤAŽ: Klikni a vyhraj 2 letenky a lístky na EXPO 2020 Dubai od Pelikána
 • Expo 2020 Dubaj bude prvou svetovou výstavou Expo, ktorá sa kedy konala v regióne Blízkeho východu, Afriky a južnej Ázie (MEASA). Dubaj si kladie za cieľ inšpirovať ľudí tým, že predstaví najlepšie príklady spolupráce a inovácie z celého sveta s dôrazom na udržateľnosť a mobilitu – tak sa píše v tlačovej správe.

  Zákazníci tiež získajú 1 míľu Skywards za každú 1 minútu strávenú v Dubaji v období od 1. októbra 2021 do 31. marca 2022. Existujúci aj noví členovia Emirates Skywards, ktorí sa do programu prihlásia do 31. marca 2022, môžu využiť ponuku na stránke Emirates.com a zarobia až 5 000 míľ. Ponuka platí pre všetky letenky Emirates zakúpené od 1. augusta 2021 do 31. marca 2022 na cesty počas výstavy Expo 2020 Dubaj.

  Rušný program, ktorý pobaví všetky kategórie

  Šesťmesačný rušný program veľkolepého podujatia bude nabitý zážitkami, ktoré budú vyhovovať všetkým vekovým kategóriám. Fanúšikovia architektúry budú počas výstavy Expo 2020 obklopení inšpiratívnymi návrhmi. Návštevníci môžu navštíviť svoj národný pavilón, ale aj všetky ostatné v ktorých zažijú iné kultúry a jedinečné situácie.

  Milovníci cestovania a letectva môžu tiež navštíviť špecializovaný pavilón spoločnosti Emirates a zažiť budúcnosť komerčného letectva. Dozvedia sa všetko o konštrukcii kabíny lietadiel Emirates, vypočujú si vzácne skúsenosti pracovníkov aeroliniek s lietaním a tiež sa naučia niečo o výkone a spotrebe paliva v záujme udržateľnej budúcnosti. Návštevníci by si tiež nemali nechať ujsť príležitosť navrhnúť lietadlo a zapojiť sa do interaktívnych exponátov, ktoré predstavia zásady letu.

  Otváracie hodiny EXPO 2020

  Výstava Expo 2020 bude prebiehať šesť mesiacov od 1. októbra 2021 do 31. marca 2022. Expozície sú otvorené sedem dní v týždni od 10:00 do 00:00 v sobotu až stredu a od 10:00 do 02:00 vo štvrtok a piatok.

  Zdroj fotiek: oficiálna webová stránka Emirates


  Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


  Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
   • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
   • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
   • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
   5/5 - (9 votes)
  Komentáre

  Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

  Hore