Nájdeš nás aj na:

Ázia

Bangkok z Viedne v hlavnej sezóne za 409€!

Bangkok z Viedne v hlavnej sezóne za 409€!

Aktuálne nenájdeš lepšiu letenku do Thajska – objavili sa nám tu letenky do Bangkoku za výbornú cenu – 409 eur. Poletíš z Viedne s obľúbenou spoločnosťou Royal Jordanian. V cene letenky je aj podpalubná batožina do 23 kg. Termíny sú už od septembra do apríla. Rezervuj čím skôr, kým je z čoho vyberať. 🙂

Bangkok za 409 EUR

Viedeň 1 prestup Bangkok 1 prestup Viedeň
Ammán Ammán
409 Rezervuj

Bangkok je Las Vegas Juhovýchodnej Ázie. Plný turistov, cestovateľov a šťastných ľudí. Posledné roky je aj najobľúbenejšou diaľkovou destináciou Slovákov. S touto letenkou to bude vstupná brána vašej dovolenky v Thajsku. Bangkok sa oplatí navštíviť na pár dní, a potom skúsiť inú destináciu Juhováchodnej Ázie alebo niektorý z thajských ostrovov. 

Ako jedno z mála miest tejto časti Ázie si Bangkok svoju nezávislosť aj počas obdobia západnej kolonizácie, a preto má dodnes unikátnu vlastnú kultúru. Ochutnaj thajský street food so širokou škálou chutí. Očaria ťa aj miestne tradičné trhy, ktoré nájdeš na ulici či typických loďkách. Nočný život, plný lákavých reštaurácií a super barov, sa ti určite zapáči tiež.

Napriek jazykovej bariére môžeš všade stretnúť priateľských domácich so zmyslom pre humor. Spoločnou rečou je tu úsmev takmer pri všetkom. 

5 (100%) 1 vote[s]
Pokračovať v čítaní
Advertisement

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Komentáre

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

PONUKA DŇA: Bulharsko na 13 dní s hotelom, raňajkami a letenkami za 359€ https://t.co/FfF4soYiUs15 hodín dozadu
MULTICITY OD EMIRATES: 2 až 3 destinácie od 499€ (https://t.co/8RqBk6ZZW0)15 hodín dozadu
MÁŠ JETLAG? Pozri si túto appku: https://t.co/07ZWcehaYL18 hodín dozadu
FLASH SALE! https://t.co/Wly1eJdtgt Letenky do Ázie od 339€!18 hodín dozadu
PONUKA DŇA: https://t.co/uKgCtzUdmB Čierna hora s polpenziou a delegátom za 448€!2 dni dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore