Nájdeš nás aj na:

Ázia

TOP PONUKA: Bangkok z Viedne v hlavnej sezóne za 399€!

TOP PONUKA: Bangkok z Viedne v hlavnej sezóne za 399€!

Aktuálne nenájdeš lepšiu letenku do Thajska – objavili sa nám tu letenky do Bangkoku za výbornú cenu – 399 eur. Poletíš z Viedne s obľúbenou spoločnosťou Royal Jordanian. V cene letenky je aj podpalubná batožina do 23 kg. Termíny sú na celú hlavnú sezónu od novembra do marca. Rezervuj čím skôr, kým je z čoho vyberať. 🙂

Bangkok za 399 EUR

Viedeň 1 prestup Bangkok 1 prestup Viedeň
Ammán Ammán
399 Rezervuj

Zabudni na zmenárne, skús Revolut

Poznáš platobnú službu Revolut? S touto najrýchlejšie rastúcou finančnou technológiou v Európe si jednoducho miesto fyzickej návštevy banky doma otvoríš aplikáciu na svojom smartfóne a „bankuješ“. Je ako stvorená pre cestovateľov, ktorí často menia finančné meny do iných mien a nie vždy majú šťastie na dobrý kurz. Navyše, výber zo všetkých bankomatov na svete je zdarma až do výšky 200 EUR mesačne! Funguje to veľmi jednoducho – stiahneš si aplikáciu, zaregistruješ sa a k dispozícii máš 29 svetových mien a stredové kurzy pre prevody. Z Revolutu môžeš posielať alebo tiež prijímať platby aj z iných bankových účtov. Revolut je skutočne revolučná služba, vyskúšaj ju teraz s Pelikánom.

ZALOŽIŤ REVOLUT + PLATOBNÁ KARTA ZDARMA

Bangkok je Las Vegas Juhovýchodnej Ázie. Plný turistov, cestovateľov a šťastných ľudí. Posledné roky je aj najobľúbenejšou diaľkovou destináciou Slovákov. S touto letenkou to bude vstupná brána vašej dovolenky v Thajsku. Bangkok sa oplatí navštíviť na pár dní, a potom skúsiť inú destináciu Juhováchodnej Ázie alebo niektorý z thajských ostrovov. 

Ako jedno z mála miest tejto časti Ázie si Bangkok svoju nezávislosť aj počas obdobia západnej kolonizácie, a preto má dodnes unikátnu vlastnú kultúru. Ochutnaj thajský street food so širokou škálou chutí. Očaria ťa aj miestne tradičné trhy, ktoré nájdeš na ulici či typických loďkách. Nočný život, plný lákavých reštaurácií a super barov, sa ti určite zapáči tiež.

Napriek jazykovej bariére môžeš všade stretnúť priateľských domácich so zmyslom pre humor. Spoločnou rečou je tu úsmev takmer pri všetkom. 

Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Krásne portugalské Faro s letenkami od 42€! https://t.co/niTLLJKJVf #letenky11 hodín dozadu
Zaži bájne Faerské ostrovy z Viedne! Letenky za 259€ https://t.co/VK7IdsR4NC #letenky12 hodín dozadu
Veľmi lacný Tel Aviv z Viedne, od 42€: https://t.co/8XXJQyDTlY12 hodín dozadu
Horúce Kapverdy z Viedne s letenkami od 250€: https://t.co/VVUr6FFo4c12 hodín dozadu
PECKA DŇA: Kyjev a Černobyl s ubytovaním v 3* hoteli spolu za 289€ https://t.co/uVob761IhJ #ponukadňa1 deň dozadu
O 6-tisíc pasažierov viac ako v rovnakom období vlani. Bratislavské letisko zverejnilo štatistiky letov: https://t.co/eMuDMLs0nJ #letenky1 deň dozadu
Parádna dovolenka v decembri: Fuerteventura z Viedne od 75€ https://t.co/eoktkmdpvV #letenky1 deň dozadu
NEZMEŠKAJ: Dovolenka v Dubaji s 5* hotelom a vstupom do aquaparku aj akvária za 769€ https://t.co/5pWCMhQ3sB #ponukadna1 deň dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore