Nájdeš nás aj na:

Ázia

Bangkok v top sezóne od 429€! Letíš z Viedne alebo Budapešti

Bangkok v top sezóne od 429€! Letíš z Viedne alebo Budapešti

Exotický Bangkok s peckovými letenkami na top sezónu 2020 aj 2021 môže byť tvoj. Letíš z Budapešti alebo Viedne, vybrať si môžeš viaceré letecké spoločnosti, medzi nimi napríklad aj 5* Qatar Airways. S Austrian Airlines letíš bez prestupu, pri ostatných letenkách absolvuješ 1 krátky prestup. Pri niektorých letenkách máš pri dvoch cestujúcich špeciálnu cenu.

Reklama

Kedy sa Thajsko otvorí turistom?

Lety do Thajska sú počas leta pozastavené, avšak očakáva sa, že by k opätovnému otvoreniu hraníc mohlo prísť už od 1. septembra 2020. Letenky od Qatar Airways sa týkajú najmä zimnej sezóny, v ponuke sú primárne mesiace január, február, marec, čo je hlavná turistická sezóna. Možno predpokladať, že krajina sa nenechá pripraviť o príjmy z turizmu a otvorí sa pre turistov už túto jeseň. Aktuálne informácie o krajinách a otvorených hraniciach nájdeš v tomto článku.

Lacné letenky do Bangkoku

TOP letenky do Bangkoku

Čo robiť, vidieť a zažiť v Bangkoku?

Cestovné doklady do Bangkoku

Na cestu do Bangkoku kratšiu ako 30 dní potrebuješ cestovný pas.

Kedy cestovať do Bangkoku?

Sezóna v Bangkoku je od novembra do februára. Navštíviť ho však môžeš aj v inom období.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    4.7/5 - (3 votes)
Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Hore