Nájdeš nás aj na:

Európa

LETENKA DŇA: Ostrov Lanzarote z Bratislavy od 69€!

LETENKA DŇA: Ostrov Lanzarote z Bratislavy od 69€!

Ak snívaš o exotike, ale nechceš cestovať cez polku zemegule, vyber sa na ostrov Lanzarote. Teraz je to ešte jednoduchšie, pretože Bratislava a Viedeň majú priame letecké spojenie s týmto nádherným španielskym ostrovom. Nájdeš tu krásne pláže, nedotknutú prírodu, sopečné útvary a romantické mestečká. Lanzarote ponúka tiež výborne možnosti ak chceš vyskúšať surf, windsurf alebo kiteboard. Pôvodní obyvatelia veria, že ostrov je pozostatkom stratenej Atlantídy a hollywoodskí filmári si ho vybrali na natáčanie Planéty opíc. Prinášame ti letenku na Kanárske ostrovy za super cenu + využi aj našu špeciálnu appkovú zľavu 20€ (PECKYAPPKA).

Reklama

Pozri si aktuálnu ponuku akciových leteniek alebo leteckých pobytov. Letisko na Lanzarote je s obľúbenými prímorskými letoviskami spojené pravidelnou autobusovou dopravou.

 • Odkiaľ? Priamy let z Bratislavy
 • S kým? Ryanair
 • Kedy? napríklad 3. november – 10. november 2023
 • Čo je v cene? Let tam aj späť a všetky letiskové poplatky
 • ZĽAVOVÝ KÓD: Stiahni si našu Pelipecky appku a my ti za odmenu dáme k tejto letenke 20€ zľavu, stačí napísať v objednávke: PECKYAPPKA (ale pozor, funguje to len v appke)

Akciové letenky na Lanzarote

cerveny-ostrov

Počasie na Lanzarote: celý rok priaznivé

Priemerná denná teplota na Lanzarote sa v mesiacoch máj až september pohybuje okolo 21 – 25°C a v noci neklesá pod 18°C . To znamená, že sa vyhnete tropickým horúčavam. Teplota mora si v tomto období drží teplotu okolo 20°C.

cervene-plaze-lanzarote
jaskyne-lanzarote

Ubytovanie na Lanzarote výhodnejšie cez Pelikán

Na stránke hotely.pelikan.sk nájdeš ubytovanie v apartmánoch a hoteloch aj počas hlavnej sezóny. Za 1 noc pre 1 osobu dáš najmenej 20 eur. Pozri si všetky hotely a apartmány na Lanzarote.

plaze-lanzarote

Doprava? Požičaj si auto a vymačkaj z dovolenky čo najviac

Letisko je päť kilometrov od hlavného mesta ostrova Arrecife. Vedľa príletovej haly je zastávka na autobus, linky odchádzajú z tejto stanice do všetkých destinácií Lanzarote, vrátane Puerto del Carmen, Femes, Maguez, Orzola, los Valles, Montana Blanc a Puente Mujeres. Auto si môžeš požičať aj cez Pelikán.

Užitočné info a doklady ku vstupu do Španielske

Na Kanárske ostrovy nepotrebuješ pas, bude ti stačiť platný občiansky preukaz. Platnosť občianského preukazu musí byť minimálne 6 mesiacov po návrate. Deti musia mať vlastný cestovný pas.

Kanárske ostrovy

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

 • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
   • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
   5/5 - (1 vote)
  Komentáre

  Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérky Eliška a Nina.

  Hore