Nájdeš nás aj na:
bali

Ázia

Najlacnejšie Bali: rezervuj letenky s veľkou batožinou v cene od 659€

Najlacnejšie Bali: rezervuj letenky s veľkou batožinou v cene od 659€

Ostrov Bali je najvyhľadávanejšou turistickou destináciou Indonézie. Niet sa čomu čudovať. Má unikátnu kultúru, prekrásnu prírodu, ponúka výborné jedlo, skvelé služby a nezabudnuteľnú dovolenku. Už len zmienka o Bali evokuje rajskú záhradu. Je to viac ako miesto – ide o božský pocit, tropický stav mysle! Túžiš po výhodnej letenke na Bali? Práve k nám priletela parádna ponuka. Letenka z Viedne od 659€ s veľkou batožinou do 23 kg.

Reklama

Rezervuj letenky vo dvojici a zaplať 659€ alebo jednotlivo s cenovkou 679€. V cene letenky je palubný servis, multimediálna zábava a spomínaná veľká batožina.

Akciové letenky

Cestovné doklady na Bali

Na cestovanie budeš potrebovať platný cestovný pas minimálne 6 mesiacov.

Kedy cestovať na Bali?

Teploty sa celé mesiace pohybujú na príjemných 30ºC s dlhými hodinami žiariaceho slnka. Voda v mori so svojimi 26ºC až 29ºC priam láka na kúpanie. Krajina má tropické podnebie so stabilne vysokými teplotami počas celého roka. Teploty sa pohybujú medzi 29 – 33ºC počas 12 mesiacov, no výrazne cítiť rozdiel medzi dvomi ročnými obdobiami. Tzv. vlhkejšie obdobie, kedy spadne väčšie množstvo zrážok, trvá od novembra do marca a vlhkosť vzduchu dosahuje hodnoty až 85%. Suché obdobie začína v apríli a trvá do októbra.

Zdroj foto: Shutterstock.com

Čo robiť, vidieť a zažiť na Bali?

Ostrov je sopečného pôvodu, a preto aj dnes nájdete na Bali niekoľko aktívnych sopiek. Najvyššou sopkou je Gunung Agung (3142m). Keď milujete ryžu, budete milovať aj Bali. Nájdete ju zrejme vo všetkých miestnych jedlách. A samozrejme chutia výborne!

Môžete tu surfovať na divokých plážach, potápať sa, vydať sa na niektorý z okolitých ostrovčekov, či spraviť si túru k sopkám. Čo však robí Bali jedinečným, je tá neopakovateľná atmosféra, a balijská spirituálna podstata tohto ostrova, kde chodia ľudia z celého sveta nielen za slnkom a plážami, ale aj za meditáciami a “božským splynutím s prírodou“.

Zdroj foto: Shutterstock.com

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    3/5 - (2 votes)
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore