Nájdeš nás aj na:

Ázia

Najlepšia letenka na Srí Lanku: leťte s Emirates v TOP sezóne za výborných 679€!

Najlepšia letenka na Srí Lanku: leťte s Emirates v TOP sezóne za výborných 679€!

Srí Lanka je neuveriteľne rozmanitá a dokáže ponúknuť oveľa viac ako klasický luxusný dovolenkový raj s kvalitnými rezortmi, s dobrými službami, no bez akýchkoľvek aktivít či pamiatok. My vám Srí Lanku odporúčame, ak máte radi: nekonečné pláže, surfovanie, nízke ceny, kvalitný čaj, fascinujúcu históriu, chutné jedlo a dobrosrdečných ľudí. A teraz to najlepšie. Vypelikánovali sme letenky s Emirates na Srí Lanku za perfektných 679€. V cene je veľká batožina, špičkový servis, najlepšia multimediálna zábava na palube a výborné spojenie z Viedne.

Reklama

Srí Lanka s Emirates – lepšiu letenku dnes nenájdete!

Nenechajte si ujsť akciovú cenu na jeden z najobľúbenejších ostrovov Ázie s odletom z Viedne a jednou z najlepších aeroliniek na svete. Leťte s Emirates s výborným palubným servisom už v ekonomickej triede, komfortným prestupom v Dubaji a 25kg batožinou. Akciový kalendár nižšie obsahuje termíny aj na hlavnú exotickú sezónu 2023/2024.

Táto letenka sa dá aktuálne zohnať za exkluzívnu cenu 679€ len na Pelikáne. To je dokonca menej, ako na oficiálnych stránkach Emirates! Je tam k dispozícii aj o 30 eur drahšia alternatíva, vďaka ktorej si možno spraviť 3-dňoý výlet v Dubaji. To je, že WOW! My sme si napríklad posledne spojili Dubaj, Maldivy a Srí Lanku do jednej cesty.

Srí Lanka s Emirates

Thajsko a Srí Lanka z Prahy

Prečo si vybrať ponuku Emirates?

Budete sa cítiť, ako vo vyššej triede. Pohodlne sa usaďte, dajte si drink, ponorte sa do najnovších filmov a seriálov, ochutnajte skvelú kuchyňu, zostaňte v kontakte s blízkymi a užite si let na 100%. Lietanie s Emirates je skutočne komfortné už aj v ekonomickej triede. Samozrejmosťou je vždy aj veľká podpalubná batožina.

V ekonomickej triede vládnu príjemné „champagne“ odtiene s modrými akcentmi, všetky navrhnuté osobitne. Unikátny dizajn vytvára atmosféru pokoja, priestor na maximálny relax počas celého letu. Všetci majú prístup k USB portu a k 13,3 palcovej obrazovke.

Multimediálny systém je každoročne oceňovaný nezávislým hodnotením SKYTRAX ako absolútna špička na trhu. Obsahuje všetko, čo od neho pri dlhom lete očakávate. Množstvo filmov, seriálov, hudby, audiokníh, hry, live správy, športové prenosy, možnosť sledovať počas celej cesty aktuálnu polohu lietadla, očakávaný čas príletu alebo skúsiť aj vychytávku ako možnosť telefonovať na palube lietadla.

Srí Lanka je super nápad počas celého roka

Najvhodnejšou dobou na dovolenku na ostrove Srí Lanka je obdobie od januára do apríla. Pravdepodobnosť výskytu zrážok je v tieto mesiace minimálna ako na západnom a južnom pobreží, tak aj v horách. Na západné a južné pláže sa môžete vydať aj od júla do septembra. Dažďové zrážky sú v tieto mesiace len občasné, oceán však nie je úplne pokojný a piesok z pláží je na mnohých miestach zmývaný do oceánu.

Odporúčame tiež:

Thajsko a Srí Lanka z Prahy
Thajsko a Srí Lanka z Prahy
Thajsko a Srí Lanka z Prahy

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (4 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérky Eliška a Nina.

Hore