Nájdeš nás aj na:

Dovolenky

PECKA DŇA: Panama v 4* hoteli Hilton s raňajkami od 729€

PECKA DŇA: Panama v 4* hoteli Hilton s raňajkami od 729€

Vo svete, v ktorom miznú každú minútu hektáre lesov, je Panama absolútnou výnimkou. Napriek rapídnej urbanizácii a ekonomickému rozmachu, sa Panama dôkladne stará o svoje bohatstvo. Treking v miestnych pralesoch, návšteva súostrovia San Blas či kontakt s ľuďmi Kuna, ktorí na týchto ostrovoch bývajú, sú nezabudnuteľnými zážitkami, ktoré si z Panamy odnesiete. A samozrejme, spomenúť musíme pulzujúce hlavné mesto Panama City.

Reklama

Niečo sme si pre vás preto, aby ste mohli aj tento kút zeme spoznať, pripravili: 9-dňový letecký pobyt s odletom z Viedne a ubytovaním v 4* hoteli Hilton s raňajkami len za 729€!

Letecký pobyt do Panamy: 4* hotel na sedem nocí od 729€ / osoba

  • Cena je konečná, platí pre 1 osobu. Obsahuje už všetky povinné poplatky.

KAM?  hotel Doubletree By Hilton Panama City El Carmen****, Panama

KEDY?  Odlet 28.1.2020 (Uto) – Návrat 5.2.2020 (Str)

ODKIAĽ? Viedeň – Panama – Viedeň

ČO JE V CENE? Ubytovanie v 4* hoteli s raňajkami, letenka z Viedne, všetky letiskové a palivové poplatky, 1 kus malej príručnej batožiny do 8kg v rozmeroch max. 55 x 40 x 23 cm a 1 podpalubná batožina do 23kg,  dvojlôžková izba

V ponuke sú aj iné termíny.

Prečo sa oplatí rezervovať cez Pelikán

Tento rok Pelikán oslavuje 15 rokov, ale darčeky dostávajú jeho zákazníci. Najväčšia cestovná kancelária na Slovensku spustila zrýchlené rezervácie leteniekbez nutnosti vypĺňať mená ostatných cestujúcich, kompletne nový produkt kombinovaných leteniek, spolupráce s leteckými spoločnosťami aké nemá nikto iný a Peli-vyhľadávacie technológie sa už za tie roky naučili samé vyrábať bestseller ponuky. Podpor slovenskú firmu a spolu precestujeme celý svet za málo peňazí.

Panama podľa vlastného plánu? Na krídlach Turkish Airlines s odletom z Viedne teraz za 449€!


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov

  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP a tiež náš WhatsApp kanál.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut.
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne.

    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore