Nájdeš nás aj na:

Európa

Posledné spiatočné letenky z Košíc do Londýna pred zrušením linky – 23€!

Posledné spiatočné letenky z Košíc do Londýna pred zrušením linky – 23€!

Londýn je jednou z najobľúbenejších destinácií pre Slovákov, preto sme letenky do tejto nádhernej metropoly z východu Slovenska sledovali takmer nepretržite. No, bohužiaľ, nízkonákladový prepravca Ryanair ruší na obdobie zimného letového poriadku 2019/2020 letecké spojenie Londýn (Southend) – Košice. Globálna kríza Boeingu a chybný softvér ich strojov 737 MAX, ktorý zapríčinil v krátkej dobe dva pády, tak silnejšie pocítia aj cestujúci z Košíc. 

Reklama

Využi preto jedinečnú šancu na výlet do Londýna z Košíc v októbri za 23€. 

Zaži legendárne mesto s výnimočnou atmosférou, plné histórie, výborného jedla, špičkového futbalu, úžasných prechádzok a množstva kultúrnych a umeleckých podujatí.

KošicePriamy letLondýn (Southend)Priamy letKošice
2h 25 min2h 40 min
od 23 Rezervuj

Tip redakcie: Kristína Tormová: „Londýn je moje mesto. Ale aj mesto Petra Pana, Paddingtona a mesto, kam sme s dievkami museli ísť.“

Londýn je rozmanité a vzrušujúce mesto. Stačí sa naň pozrieť z London Eye a pochopíš prečo. Hlavné a najľudnatejšie mesto Spojeného kráľovstva na seba nenechá dlho čakať a vybalí to na teba všetkými svojimi zbraňami. Celosvetovo známe ako centrum umenia, vzdelávania, národností, módy či médií. Nájdeš tu množstvo historických budov, zelených parkov, divadiel a pre tých náročnejších, aj luxusných nákupných zón.

Ktorú z tvárí Londýna miluješ ty? Je to história a pamiatky? Mrakodrapy? Gastronómia? Nákupy? Futbal? Alebo si skôr dobrodruhom, objavovateľom a milovníkom alternatívnych vecí?

Pozri si, ako sa môžeš nechať prekvapiť Londýnom. A tieto tipy budeš určite potrebovať tiež!


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    4.7/5 - (7 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore