Nájdeš nás aj na:

Dovolenky

PONUKA DŇA: Egypt za 478€? Nenechaj si ujsť tento last minute!

PONUKA DŇA: Egypt za 478€? Nenechaj si ujsť tento last minute!

Dovolenka v Egypte ti zaručí skvelé počasie a pohodičku na pláži. Poď na dovču do Sunny Days El Palacio**** s all inclusive na 7 nocí za 478€. Hotel je veľmi obľúbený, nájdeš ho priamo na pláži a v cene tejto last minute dovolenky máš aj služby slovenského delegáta.

Reklama
Hotelový bazén pre deti aj dospelých

Egypt s all inclusive: 4* plážový rezort za 478€ / osoba

  • Cena je konečná, platí pre 1 osobu. Obsahuje už všetky povinné poplatky.

KAM? Sunny Days El Palacio****, Hurghada, Egypt

KEDY? Odlet štvrtok 12. septembra, návrat štvrtok 19. septembra

ODKIAĽ? Letisko Bratislava

ČO JE V CENE? Ubytovanie v 4* rezorte, all inclusive, letenka z Bratislavy, všetky letiskové a palivové poplatky, dvojlôžková izba, transfer, služby slovenského delegáta

RÝCHLA REZERVÁCIA

Klikni na obrázok a rezervuj

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov

  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP a tiež náš WhatsApp kanál.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut.
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne.

    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Michal je študentom práva, no od paragrafov občas utečie do ďalekého sveta. Miliónové metropoly a výhľady na nočné mesto sú preňho rajom, takže ho najskôr nájdete s pohárom vína v nejakom rooftop bare. Jeho srdcovkou je New York a Airbus A380.

Hore