Nájdeš nás aj na:

Amerika

Poď sa zahriať do Mexika! Letenky teraz od 459€!

Poď sa zahriať do Mexika! Letenky teraz od 459€!

Hudba, čili, fiesta, pyramídy a nádherná príroda. Mexiko je snom mnohých cestovateľov. Tí, ktorí ho videli, sa zasa radi vracajú. No prečo len snívať, ak môžeš túto nádhernú destináciu zažiť na vlastnej koži a na vlastné oči? Aktuálne pre teba máme rovno dve letenky za super ceny. Vyber si Mexico City alebo Cancún od 459€!

Reklama

Lacné letenky do Mexico City

Budapešť1 prestupMexico City1 prestupBudapešť
MadridMadrid
od 459 Rezervuj

Lacné letenky do Cancúnu

Budapešť2 prestupyCancún2 prestupyBudapešť
Londýn, MiamiLondýn, Miami
od 489 Rezervuj

Lacné ubytovanie v Mexiko City: Booking.com s Pelikánom

Lacné ubytovanie v Mexico City vieš rezervovať priamo cez Pelikán. Pelikán sa kamoší s najväčším predajcom ubytovania na svete (Booking.com) a ubytovanie v Mexico City môžeš rezervovať už od 12€/noc.

Čo robiť, vidieť a zažiť v Mexico City?

Lacné ubytovanie v Cancúne: Booking.com s Pelikánom

Lacné ubytovanie v Cancúne vieš rezervovať priamo cez Pelikán. Pelikán sa kamoší s najväčším predajcom ubytovania na svete (Booking.com) a ubytovanie v Cancúne môžeš rezervovať už od 20€/noc.

Čo robiť, vidieť a zažiť v Cancúne?

Tip na aplikáciu: Revolut

Vykašli sa na zmenárne. Stiahni si appku Revolut, zaregistruj sa pár kliknutiami a „bankuj“ po celom svete. Revolut sa ti zíde najmä ak potrebuješ stabilne dobrý menový kurz – k dispozícii máš 29 svetových mien a stredové kurzy pre prevody. Z Revolutu môžeš posielať alebo tiež prijímať platby aj z iných bankových účtov. Výbery zo všetkých bankomatov na svete máš zdarma až do výšky 200 EUR mesačne a peniaze si vieš poslať na kartu kedykoľvek a prevod prebehne do pár sekúnd. Ak sa zaregistruješ cez pelikánsky odkaz, teraz získaš Revolut kartu s doručením zdarma

Cestovné doklady do Mexika

Na cestu do Mexika budete potrebovať cestovný pas.

Kedy cestovať do Mexika?

Najlepší čas na návštevu Mexika je v mesiacoch december až apríl, v suchom období.

Prečo sa oplatí rezervovať cez Pelikán

Tento rok Pelikán oslavuje 15 rokov, ale darčeky dostávajú jeho zákazníci. Najväčšia cestovná kancelária na Slovensku spustila zrýchlené rezervácie leteniek bez nutnosti vypĺňať mená ostatných cestujúcich, kompletne nový produkt kombinovaných leteniek, spolupráce s leteckými spoločnosťami aké nemá nikto iný a Peli-vyhľadávacie technológie sa už za tie roky naučili samé vyrábať bestseller ponuky. Podpor slovenskú firmu a spolu precestujeme celý svet za málo peňazí.

Chceš prístup k najlepším cestovateľským ponukám? 

Klikni nižšie na zelené tlačidlo CHCEM a každý deň ťa neminú:

Ak už odoberáš naše najlepšie ponuky, tlačidlo ti nebude fungovať. ????


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov

  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP a tiež náš WhatsApp kanál.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut.
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne.

    5/5 - (2 votes)
Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Hore