Nájdeš nás aj na:

Letenky

Aeroflot má Bangkok v hlavnej sezóne za 499 € (krátky prestup, podpalubná batožina v cene)

Aeroflot má Bangkok v hlavnej sezóne za 499 € (krátky prestup, podpalubná batožina v cene)

Hľadáš letenku do Thajska na hlavnú sezónu? Letecká spoločnosť Aeroflot so svojimi rýchlymi spojeniami cez Moskvu do Thajska prichádza s ďalšími super letenkami. Oceňujeme najmä veľmi dobrú dostupnosť počas hlavnej sezóny v Thajsku (november – marec), 23kg batožinu a odlet z Viedne.

Reklama

KEDY REZERVOVAŤ?

Letenky za super ceny rezervuješ do 30. októbra

S KÝM POLETÍM?

Let zabezpečuje letecká spoločnosť Aeroflot a obsahuje jedno medzipristátie na letisku Sheremetyevo v Moskve.

ČO JE V CENE?

Cena je konečná pre 1 osobu, obsahuje všetky letiskové poplatky. V cene letenky je 1 príručná batožina a 1 podpalubná batožina do 23 kg.

Bangkok za 499 EUR!

✅ november ✅ december

✅ január ✅ február ✅ marec

VIEDEŇ – BANGKOK – VIEDEŇ ZA 499 EUR REZERVUJ LETENKY

Pre mnohých krajina úsmevov; Thajsko je trinástou najpriateľskejšou krajinou sveta. Na prvom mieste ho predbehol napríklad Island. Budhizmus je náboženstvo, ktoré tu prevažuje; Budhu svätí až 95 percent obyvateľov. Zároveň je jeho socha – zlatá socha Budhu, deviatou najvyššou sochou sveta. Thajsko je jedinou krajinou v juhovýchodnej Ázii, ktorá nebola kolonizovaná Európanmi. Aj to je jeden z dôvodov, prečo si Thajsko dodnes zachováva svoju autenticitu a výnimočnú atmosféru. Ak ešte stále nad touto destináciou premýšľate, prinášame vám 14 dôvodov, prečo by ste mali aspoň raz v živote navštíviť Thajsko.
Bangkok je výbornou vstupnou bránou do dovolenky v Thajsku. Thajské ostrovy si zamiluješ na prvý pohľad, my sme si najviac zamilovali Koh Samui a Koh Tao.

Prečo sa oplatí letieť s Aeroflot?

Ak rád lietaš komfortne, bezpečne a na čas, pozri si náš článok a zistíš, prečo je lietanie s Aeroflotom výborný pomer kvality a ceny. My sme Aeroflot vyskúšali už niekoľkokrát a vypichli by sme najmä nové lietadlá, výber sedadla zadarmo, super luxusnú biznis triedu a napríklad aj to, že ani pri dlhšom prestupe netreba riešiť víza.
 • Aká batožina je v základnej cene letenky Aeroflot?

  V základnej cene letenky Aeroflot je príručná batožina v maximálnych rozmeroch 55x40x23 cm do 10 kg a jedna osobná položka, čiže menšia taška v maximálnych rozmeroch 40x30x10 cm do 5 kg.

 • Čo všetko môžem mať v príručnej batožine?

  Príručná batožina prechádza cez bezpečnostnú kontrolu. Celkový objem tekutiny vrátane kozmetiky by nemal presiahnuť 100 ml. V príručnej batožine môžete prevážať lieky – ak sú na predpis, vezmite si aj predpis od lekára so sebou. Viac informácií si môžete prečítať aj v článku o príručnej batožine.

 • Ako si môžem zakúpiť väčšiu batožinu k letenke od Aeroflot?

  Batožinu navyše si viete zakúpiť priamo pri rezervácii cez Pelikán.

  Spoločnosť Aeroflot ponúka možnosť zakúpenia podpalubnej batožiny vo váhe do 23 kg s celkovým súčtom rozmerov do 158 cm za poplatok. Túto batožinu odovzdáte na odbavovacom pulte (check-in pult) ešte predtým ako prejdete bezpečnostnou kontrolou. Batožinu teda už neberiete cez bezpečnostnú kontrolu a môžete v nej prevážať aj tekutiny vo väčšom množstve ako 100 ml (alkohol, drogéria, atď.).

 • Čo ak je batožina väčšia ako predpísaný rozmer?

  Rozmery a váha musia byť na 100% dodržané. Ak si nie ste istí, batožinu si radšej doma odvážte a zmerajte. Nezabúdajte, že do rozmerov sa započítavajú napríklad aj kolieska batožiny. Letecké spoločnosti v zmysle svojich prepravných podmienok Vám v opačnom prípade môžu zaúčtovať poplatok za prekročenie limitov.

 • Ak cestovať s dieťaťom s leteckou spoločnosťou Aeroflot?

  Deti do 2 rokov nárok na batožinu nemajú, kým pre deti od 2 do 11 rokov platí ten istý batožinový limit ako pre dospelých cestujúcich. Preprava kočíka a detskej sedačky je bezplatná.

 • Ako urobiť online check-in s leteckou spoločnosťou Aeroflot?

  Online check-in nie je povinný, cestujúci sa môžu bezplatne odbaviť na let aj pomocou samoobslužných kioskov na vybraných letiskách alebo pri pulte. Online check-in je otvorený 24 hodín–45 minút pred plánovaným časom odletu.

   
 • Aké palubné občerstvenie poskytuje spoločnosť Aeroflot?

  Na väčšine letov Aeroflot bezplatne ponúka raňajky, obed a/alebo večeru a nealkoholické nápoje bezplatne.

 • Povoľuje Aeroflot zmenu letenky?

  Zmena dátumu podlieha podmienkam konkrétnej rezervácie, zmena mena povolená iba z dôvodu sobáša.

 • Aké sú podmienky prepravy zvierat u aeroliniek Aeroflot?

  Prepravu psov a mačiek Aeroflot povoľuje za poplatok od 54 €. Konečná suma závisí od danej destinácie.

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na redakcia@pelipecky.sk. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na novinky@pelipecky.sk. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Lyžovačka v Európe: ktoré krajiny otvárajú lyžiarske strediská a ktoré nie? https://t.co/sWSoMO4dev #dovolenky11 hodiny dozadu
Lyžiarske strediská na Slovensku zostanú zatvorené minimálne do začiatku januára, povedal minister dopravy Andrej Doležal #novinky https://t.co/sWSoMO4dev11 hodiny dozadu
Wizz Air otvára novú základňu na letisku Cardiff vo Walese https://t.co/F3lYeS4B3u #novinky11 hodiny dozadu
7 vecí, ktoré musíš skúsiť na karibskom ostrove Bonaire (a máme aj super letenky) https://t.co/5nG3l0Xwpe #letenky12 hodiny dozadu
Najväčší národný park, termálne kúpele a skvelé jedlo: Dovolenka v Maďarsku v roku 2021 od 49€ https://t.co/szC7YkjlpO #dovolenky12 hodiny dozadu
Dominikánska republika bezplatne poisťuje na COVID do konca roka, vyžaduje len registráciu pri vstupe https://t.co/Y8tu6XeTpQ #novinky14 hodiny dozadu
Ibiza – keď ju miluješ, tak po celý rok! Na tieto miesta sa radi vraciame aj virtuálne https://t.co/bOMAtCjgZT #cestopisy15 hodiny dozadu
Zelené krajiny cestovateľského semafora: všetko čo treba vedieť o vstupe a tranzite https://t.co/SGJb5njzCa #letenky15 hodiny dozadu
Noc zdarma v 5* hoteli! Emirates k letenke do Dubaja pribalia zaujímavý benefit https://t.co/pd62Uco2rn #letenky15 hodiny dozadu
Ďalší Airbus A380 od Emirates mieri na európsku linku https://t.co/4CmIHOD9hH #novinky16 hodiny dozadu

Odporúčame tiež:

Reklama
Reklama
Hore