Nájdeš nás aj na:

Cestopisy

10 dôvodov, prečo letieť spoločnosťou Aeroflot

Plánujete dovolenku v Ázii? Hľadáte najrýchlejšiu cestu do Ruska? Lietate radi komfortne, bezpečne a na čas? Pozrite si náš článok, prečo je lietanie s Aeroflotom kvalita za výbornú cenu.

Reklama

1. Nové lietadlá

Vedeli ste, že letecká spoločnosť Aeroflot disponuje jednou z najmladších letiek na svete? Letku Aeroflotu s priemerným vekom lietadla 4,3 roka tvoria prevažne lietadlá Boeing a Airbus.

2. Občerstvenie a nápoje zadarmo

Na rozdiel od lowcost dopravcov máte v Aeroflote istotu občerstvenia a nápoje zadarmo a to na všetkých jeho letoch, bez ohľadu na cenu letenky. Pri letoch dlhších než 3 hodiny máte navyše možnosť si bezplatne objednať špeciálne jedlá a to aj s ohľadom na vaše zdravotné, náboženské či iné stravovacie návyky. Napríklad na linkách do Hanoja, Ho Chi Minhovho mesta, Pekingu, Hongkongu, Soule, New Yorku, Washingtonu, Los Angeles, Miami, Tokia alebo Male sa podáva k obedu aj víno.

Občerstvení na palubě Aeroflotu

3. Bezplatná preprava batožiny

Bez ohľadu na cenu letenky – pri letoch s leteckou spoločnosťou Aeroflot máte vždy v cene minimálne 1 kus 10kg príručnej batožiny + 1 odbavenú batožinu do hmotnosti 23 kg. Pri letoch do Dillí, Pekingu, Šanghaja, Hanoja alebo Ho Chi Minhovho mesta sú to dokonca dve batožiny.

4. Výber sedadla zadarmo

Vo všetkých prepravných triedach si môžete vybrať sedadlo a to opäť bez ohľadu na cenu letenky. Pri niektorých letoch je potrebné sedadlo vybrať najneskôr 24 hodín pred odletom a pre rodiny s bábätkom má aerolinka príjemné prekvapenie – má vyhradené špeciálne rodinné sedadlá, ktoré si možno vybrať aj tesne pred odletom.

5. Business class kreslá v konfigurácii 2+2

Na krátkych linkách do 6h letu oceníte pohodlnejšie a širšie sedadlá s väčšími rozostupmi než v ekonomickej triede. Pri letoch nad 6 hodín sú sedadlá usporiadané v konfigurácii 2+2+2 a možno ich sklopiť do vodorovnej polohy, pre čo najväčší komfort z cestovania. Chcete vedieť ako sa lieta v biznis triede Aeroflotu? Takto veľkolepo.

Sedadla v letadle

6. Najlepšia voľba pre cestovanie do Ruska

Vďaka najhustejšej sieti liniek, destinácií a vlastných kancelárii je cestovanie s Aeroflotom nielen v tejto oblasti najlepším spôsobom. Vybrať si možno z mnohých leteckých spojení a cestovať pohodlne bez zbytočného čakania na nadväzujúce lety.

7. Najrýchlejšia cesta do Ázie

Vďaka strategickej polohe Moskvy a krátkym prestupom je Aeroflot výbornou voľbou pre cestovanie do Ázie.

Aeroflot na ranveji

8. Stabilné ekonomické zázemie

Letecká spoločnosť Aeroflot patrí medzi najstabilnejšie aerolinky. Nemusíte sa teda obávať, že vaše lety budú zrušené z finančných dôvodov.

9. Bezpečnosť

Aeroflot dbá na bezpečnosť svojich liniek a aj preto získal 7 hviez zo 7 možných v hodnotení Airline ratings. Rovnako tak spoločnosť získala 4 * ocenenie podľa Skytrax za kvalitu služieb. Obe tieto hodnotenia sú zárukou bezproblémových letov, pri ktorých bude o vás komfortne postarané.

Letušky letecké společnosti Aeroflot

10. Prestupy bez víz

Pri letoch s prestupmi kratšími ako 24 hodín nie je potrebná vízová povinnosť, okrem letov do Bieloruska a späť pri ceste na 2 letenky. Pri vašej ceste za ázijskú dovolenku vám tak odpadnú zbytočné starosti.

Zdroj fotografií: Aeroflot.ru, oficiálna Facebook stránka leteckej spoločnosti Aeroflot

Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Ryanair po takmer 4 mesiacoch začal opäť lietať z Bratislavy https://t.co/oDkrutKJ6W #letenky4 hodiny dozadu
Ktoré krajiny môžeme navštíviť: mapa, aktuálne odporúčania a zákazy (COVID-19) https://t.co/x7NNWluw1g #novinky9 hodín dozadu
Anglicko ruší povinnú 14-dňovú karanténu, Slovákov sa to netýka https://t.co/7ESrLJ0y0m #novinky9 hodín dozadu
Slovinko, pobaltské štáty a Cyprus vyradili Česko zo zoznamu bezpečných krajín https://t.co/xKtC2u6MiY #novinky9 hodín dozadu
Koronavírus a cestovanie – všetko, čo potrebuješ vedieť https://t.co/QOAvhIh2a4 #novinky9 hodín dozadu
Po príchode z rizikových krajín sa stačí ohlásiť na úrad a zostať v izolácii https://t.co/yRVhaImUw4 #novinky9 hodín dozadu
PONUKA DŇA: Predĺžený víkend v auguste na Cypre v 3*hoteli za 259€ https://t.co/akaoHvd8l9 #dovolenky1 deň dozadu
Česko už nie je pre Slovincov bezpečné, cesta do Chorvátska s obmedzeniami https://t.co/xKtC2u6MiY #novinky1 deň dozadu
Veľká Británia od 6. júla zruší povinnú karanténu pre turistov zo 75 krajín https://t.co/7ESrLIIWBM #novinky1 deň dozadu
Pri ceste do Grécka nezabudnite vyplniť online dotazník https://t.co/wADZn4OYHE #letenky1 deň dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore