Nájdeš nás aj na:

Letenky

Srí Lanka z Viedne v hlavnej sezóne za výborných 549 €! (krátky prestup, 23kg batožina v cene)

Super správa pre všetkých, ktorí chcú letieť na Srí Lanku a ušetriť na letenke. Letecká spoločnosť Aeroflot priniesla tri zaujímavé letenky do Ázie, z toho nám sa najviac pozdáva práve Srí Lanka so super krátkymi prestupmi v Moskve, 23kg podpalubnou batožinou a termínmi na celú hlavnú sezónu. Aeroflot má kompletne novú flotilu lietadiel, samozrejmosťou je palubný servis a pri prestupe cez Rusko nie je potrebné riešiť víza (10 dôvodov, prečo s nimi letieť sme zhrnuli v samostatnom článku).

Srí Lanka za 549 EUR

✅ december ✅ január ✅ február ✅ marec

 ✈ VIEDEŇ ➡ KOLOMBO ➡ VIEDEŇ za 549 EUR REZERVUJ LETENKY

Kedy cestovať na Srí Lanku

Najvhodnejšou dobou na dovolenku na ostrove Srí Lanka je obdobie od januára do apríla. Pravdepodobnosť výskytu zrážok je v tieto mesiace minimálna ako na západnom a južnom pobreží, tak aj v horách. Na východné a južné pláže sa môžete vydať aj od júla do septembra. Dažďové zrážky sú v tieto mesiace len občasné, oceán však nie je úplne pokojný a piesok z pláží je na mnohých miestach zmývaný do oceánu. Ak ešte nevieš, prečo je Srí Lanka ideálne miesto pre teba – tu sú 4 dôvody, prečo Slováci milujú Srí Lanku.

Thajsko a Srí Lanka z Prahy

Thajsko a Srí Lanka z Prahy

Prečo milujeme Srí Lanku

Srí Lanka je ultimátny dovolenkový raj. Ostrov je menší ako Írsko, nájdete ale na ňom viaceré klimatické pásma, pláže s jemnučkým pieskom, čajové plantáže, kvôli ktorým sem priplávali stovky britských kolonistov, ale aj budhistické chrámy či národné parky s levmi a slonmi. Srí Lanka je neuveriteľne rozmanitá a dokáže ponúknuť oveľa viac ako klasický luxusný dovolenkový raj s kvalitnými rezortmi, s dobrými službami, no bez akýchkoľvek aktivít či pamiatok. My vám Srí Lanku odporúčame, ak máte radi: nekonečné pláže, surfovanie, nízke ceny, kvalitný čaj a chutné jedlo.

Thajsko a Srí Lanka z Prahy

Thajsko a Srí Lanka z Prahy

Prečo sa oplatí Aeroflot

Majú nové lietadlá, lietajú na čas, umožňujú bezplatný výber sedadla a napríklad ak lietate v biznis triede, ponúkajú naozaj špičkový servis. Lietajú do najobľúbenejších destinácií Ázie a vďaka strategickej polohe Moskvy a krátkym prestupom je Aeroflot rýchlou voľbou pre cestovanie do Ázie. Ešte ste s nimi neleteli? Takto to napríklad vyzerá v ekonomickej triede:

5 (100%) 2 vote[s]
Pokračovať v čítaní
Advertisement

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Komentáre

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

PONUKA DŇA: 7 nocí na Kose s raňajkami za 397€ (https://t.co/3U5g3d8RRS)12 minút dozadu
POĎ NA KUBU! Exotické Cayo Coco teraz len za 479€ (https://t.co/INPrm4v8Dv)2 hodiny dozadu
VÝPREDAJ KLM: Zanzibar z Budapešti za 479€ https://t.co/lwiR046jnF3 hodiny dozadu
MALORKA V OKTÓBRI? Letenky od 42€ a 5 dôvodov, prečo áno https://t.co/WT2e7Atjqs3 hodiny dozadu
PONUKA DŇA: Bulharsko na 13 dní s hotelom, raňajkami a letenkami za 359€ https://t.co/FfF4soYiUs21 hodín dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore