Nájdeš nás aj na:

Pobyty na Slovensku

Wellness pobyt v Nízkych Tatrách v čarovnom Hoteli Partizán za 139 eur

Dokonalý poklad prírody, liek pre telo i dušu a je to naše. Nízke Tatry. Posledné roky sa stali srdcovkou nielen milovníkov dlhých túr, dovolenkári sem okrem aktívneho oddychu cestujú aj pre pocit absolútneho odpočinku. Poznáme jedno miesto nachádzajúce sa na južnej strane Chopku, v obci Bystrá v rekreačnej oblasti Tále, ktoré je špičkou v poskytovaní úľavy pre unavené mysle a vyšťavené mozgy. Riadi sa princípom návratu k prírode a volá sa Hotel Partizán.

Hotel v lese, les v hoteli…

…uvádza sa na stránke tohto ubytovacieho zariadenia, a nám nezostáva nič iné, len súhlasiť s týmto tvrdením. Ľudia žijúci v blízkosti prírody sú pokojnejší, vyrovnanejší a dokážu sa ľahšie vysporiadať so stresom. Hotel Partizán je útočiskom, kde ťa privíta presne takáto harmónia. Drevo, teplé farby, čisté, útulné izby a dychberúci výhľad na Nízke Tatry.

Nejde však iba o dizajn. K hotelu patrí aj krásne wellness centrum, ktoré budeš môcť využívať bezplatne počas celého pobytu – nachádza sa tu niekoľko saun, vírivka, oddychová zóna s krbom a potešíme aj večne prázdne žalúdky: vo wellnesse je k dispozícii bezplatné občerstvenie. Pre rodiny s deťmi dokonca zariadili samostatnú saunu. Jaj, ešte sme to nehovorili? Hotel Partizán ponúka rôzne aktivity aj pre deti.

Ak sa u teba pojem „výlet“ spája aj s dobrým jedlom, si na správnom mieste. V areáli je reštaurácia Tálska Bašta, ktorej meno sa spája s tradičnými slovenskými chuťami. Bohaté raňajky bude milovať každý, kto má jedlá „ako od babky“ najradšej – tvaroh, nátierky, tlačenka, kravský syr, koláče, bábovka, samozrejme, všetko domáce. Ak po výdatnom hodovaní budeš chcieť spáliť kalórie, lyžiarske stredisko Mýto pod Ďumbierom je vzdialené 4 km a ďalšie, Chopok Juh, sa nachádza 8 km od hotela.

Už sa vidíš, ako si užívaš božský pokoj na tomto krásnom mieste? Toto všetko ti vieme ponúknuť v rámci výhodného pobytového balíka (nezabudni si prečítať článok o tom, ako môžeš získať príspevok na dovolenku od tvojho zamestnávateľa):

3 dni v 4* Hotel Partizán + raňajky + vstup do wellnessu a fitness centra + strážené parkovisko za 139 EUR REZERVUJ POBYT

 

Komentáre

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Neodoberáš náš newsletter? Aha o čo prichádzaš! https://t.co/dRtQFWQQ4Z2 hodiny dozadu
HAVAJ s batožinou z Viedne za 769€! https://t.co/2gOZvRztL44 hodiny dozadu
NICE na jeseň od 28€! https://t.co/tOlBbsBbXA4 hodiny dozadu
Obľúbené letenky na Kubu sú späť! Leť od 439€ https://t.co/RcVBsdCZQ45 hodín dozadu
Veľmi lacný Tel Aviv počas zimných mesiacov: https://t.co/UWEFXYO8zn5 hodín dozadu
Nórske fjordy za pár eur: https://t.co/WVMRi6iZJU5 hodín dozadu
Ako vyzerá mesiac na Filipínach s batohom na chrbte? Takto: https://t.co/VnPMMlGb0q5 hodín dozadu
ALL INCLUSIVE DOVOLENKA NA DJERBE za 454€! https://t.co/pfWnAS8Ih61 deň dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore