Nájdeš nás aj na:

Pobyty na Slovensku

Wellness pobyt v Nízkych Tatrách v čarovnom Hoteli Partizán za 139 eur

Dokonalý poklad prírody, liek pre telo i dušu a je to naše. Nízke Tatry. Posledné roky sa stali srdcovkou nielen milovníkov dlhých túr, dovolenkári sem okrem aktívneho oddychu cestujú aj pre pocit absolútneho odpočinku. Poznáme jedno miesto nachádzajúce sa na južnej strane Chopku, v obci Bystrá v rekreačnej oblasti Tále, ktoré je špičkou v poskytovaní úľavy pre unavené mysle a vyšťavené mozgy. Riadi sa princípom návratu k prírode a volá sa Hotel Partizán.

Hotel v lese, les v hoteli…

…uvádza sa na stránke tohto ubytovacieho zariadenia, a nám nezostáva nič iné, len súhlasiť s týmto tvrdením. Ľudia žijúci v blízkosti prírody sú pokojnejší, vyrovnanejší a dokážu sa ľahšie vysporiadať so stresom. Hotel Partizán je útočiskom, kde ťa privíta presne takáto harmónia. Drevo, teplé farby, čisté, útulné izby a dychberúci výhľad na Nízke Tatry.

Nejde však iba o dizajn. K hotelu patrí aj krásne wellness centrum, ktoré budeš môcť využívať bezplatne počas celého pobytu – nachádza sa tu niekoľko saun, vírivka, oddychová zóna s krbom a potešíme aj večne prázdne žalúdky: vo wellnesse je k dispozícii bezplatné občerstvenie. Pre rodiny s deťmi dokonca zariadili samostatnú saunu. Jaj, ešte sme to nehovorili? Hotel Partizán ponúka rôzne aktivity aj pre deti.

Ak sa u teba pojem „výlet“ spája aj s dobrým jedlom, si na správnom mieste. V areáli je reštaurácia Tálska Bašta, ktorej meno sa spája s tradičnými slovenskými chuťami. Bohaté raňajky bude milovať každý, kto má jedlá „ako od babky“ najradšej – tvaroh, nátierky, tlačenka, kravský syr, koláče, bábovka, samozrejme, všetko domáce. Ak po výdatnom hodovaní budeš chcieť spáliť kalórie, lyžiarske stredisko Mýto pod Ďumbierom je vzdialené 4 km a ďalšie, Chopok Juh, sa nachádza 8 km od hotela.

Už sa vidíš, ako si užívaš božský pokoj na tomto krásnom mieste? Toto všetko ti vieme ponúknuť v rámci výhodného pobytového balíka (nezabudni si prečítať článok o tom, ako môžeš získať príspevok na dovolenku od tvojho zamestnávateľa):

3 dni v 4* Hotel Partizán + raňajky + vstup do wellnessu a fitness centra + strážené parkovisko za 139 EUR REZERVUJ POBYT

 

5 (100%) 6 vote[s]
Pokračovať v čítaní
Advertisement
Komentáre
Advertisement Booking.com

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Utorok, 18. jún 2019

Pondelok, 17. jún 2019
15:34 | Aha, čo sme vybavili od Qatar Airways: 4 TOP destinácie za ešte menej peňazí!
9:32 | Veľmi lacná Ázia pokračuje! Letenky od 389 eur stále v predaji.

1 2 3 57

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore