Nájdeš nás aj na:

Amerika

KLESLA CENA! Rio de Janeiro v sezóne za 459 eur

KLESLA CENA! Rio de Janeiro v sezóne za 459 eur

Čakáš na super letenku do Brazílie? Objavila sa super ponuka na lety do Rio de Janeiro. Rio de Janeiro s odletom z Prahy/Budapešti a návratom do Viedne od krásnych 459 eur. Vyberáš si z termínov koncom roka 2019 a letíš s British Airways. To ešte automaticky znamená, že absolvuješ jeden prestup v Londýne (v tomto prípade veľmi krátky).

V cene letenky je príručná batožina, ale počuli sme, že do Brazílie si netreba brať veľa oblečenia 😉 Tak čo povieš? Vidíme sa tento rok na Copacabane?

Budapešť Priamy let New York Priamy let Budapešť
9h 45m 8h 30m
od 459 Rezervuj

Rio, preslávené ikonickými plážami plnými sexy tiel, Copacabana a Ipanena, vášnivým futbalom, aj pestrofarebným karnevalom, je jedným z najkrajších miest na svete.

Viete prečo ho nazývajú Mestom Bohov? Je vystavané na pahorkoch, na vrchole ktorých sa budete cítiť ako Bohovia s nádhernými výhľadmi na mesto. Dych sa vám zastaví pri pohľade na gýčovo krásnu scenériu mesta zo sochy Ježiša Krista na vrchu Corcovado aj z Cukrového kopca (Pao de Acucar) – kde sa okrem iného natáčala aj slávna bondovka Moonraker.

4.7 (94.29%) 7 vote[s]
Pokračovať v čítaní
Advertisement

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Komentáre

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

PONUKA DŇA: Bulharsko na 13 dní s hotelom, raňajkami a letenkami za 359€ https://t.co/FfF4soYiUs14 hodín dozadu
MULTICITY OD EMIRATES: 2 až 3 destinácie od 499€ (https://t.co/8RqBk6ZZW0)14 hodín dozadu
MÁŠ JETLAG? Pozri si túto appku: https://t.co/07ZWcehaYL18 hodín dozadu
FLASH SALE! https://t.co/Wly1eJdtgt Letenky do Ázie od 339€!18 hodín dozadu
PONUKA DŇA: https://t.co/uKgCtzUdmB Čierna hora s polpenziou a delegátom za 448€!2 dni dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore