Nájdeš nás aj na:

Dovolenky

PONUKA DŇA: All inclusive v 4* hoteli s letenkami do Dominikánskej republiky za 898€

PONUKA DŇA: All inclusive v 4* hoteli s letenkami do Dominikánskej republiky za 898€

Dominikánska republika je rajom na Zemi. Nájdeš tu ohromnú horskú scenériu, tropické pralesy, púšte, močiare, davany, koloniálnu architektúru. Túto exotickú krajinu však preslávili jej siahodlhé pláže rozprestierajúce sa na neuveriteľnej ploche 300 kilometrov.

Reklama

Kúsok z tohto raja ti ponúkame zažiť na severnom pobreží Dominikánskej republiky, v Puerto Plata. Ak túžiš uniknúť pred zimou, venovať sa vodným športom či len tak leňošiť, Dominikánska republika je tou ideálnou destináciou, s nami teraz na sedem nocí, s transferom a all inclusive v 4* hoteli s výhľadom do záhrady za 898€!

4* hotel sa nachádza na severnom pobreží Dominikánskej republiky

Pobyt v Dominikánskej republike: 8 dní / 7 nocí za 898€ s výhľadom do záhrady.

  • Cena je konečná, platí pre 1 osobu. Obsahuje už všetky povinné poplatky.

KAM?  Hotel Viva Wyndham Tangerine****

KEDY? streda 27. november – 3. december 2019 (v ponuke aj iné termíny)

ODKIAĽ? Letisko Viedeň

ČO JE V CENE? Obojsmerná letenka s batožinou, všetky letiskové a palivové polatky, 7 nocí v 4* hoteli, all inclusive, transfer z letiska

*K dispozícii sú aj izby s výhľadom na more, tam sa cena pohybuje okolo 936€ na osobu

RÝCHLA REZEVÁCIA

Chceš prístup k najlepším cestovateľským ponukám? 

Klikni nižšie na zelené tlačidlo CHCEM a každý deň ťa neminú:

Ak už odoberáš naše najlepšie ponuky, tlačidlo ti nebude fungovať. ????

Prečo sa oplatí rezervovať cez Pelikán?

Tento rok Pelikán oslavuje 15 rokov, ale darčeky dostávajú jeho zákazníci. Najväčšia cestovná kancelária na Slovensku spustila zrýchlené rezervácie leteniek bez nutnosti vypĺňať mená ostatných cestujúcich, kompletne nový produkt kombinovaných leteniek, spolupráce s leteckými spoločnosťami aké nemá nikto iný a Peli-vyhľadávacie technológie sa už za tie roky naučili samé vyrábať bestseller ponuky. Podpor slovenskú firmu a spolu precestujeme celý svet za málo peňazí.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    5/5 - (1 vote)
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore