Nájdeš nás aj na:

Dovolenky

Relax na Slovensku? Najlepšie wellness pobyty od 59€

Relax na Slovensku? Najlepšie wellness pobyty od 59€

Chceš si vyvetrať hlavu v prírode, užiť trocha romantiky alebo pohodový víkend s kamarátmi? Vyskúšaj niektorý z našich akciových wellness pobytov na Slovensku. Vybrali sme 6 najlepších hotelov s raňajkami alebo polpenziou a rôznym doplňujúcim programom. Ceny začínajú už od 59€! Ak si chcete pozrieť všetky ponuky pobytov na Slovensku, kliknite na zelené tlačidlo nižšie. Tieto pobyty sú skvelou možnosťou napríklad aj na využitie rekreačných poukazov od zamestnávateľa (viac info o podmienkach rekreačných poukazov)

Reklama

Vy poviete wellness, my povieme Hotel Bešeňová***

Pobyt v hoteli Bešeňová priamo v srdci Liptova je top pobytom tejto ponuky. Nielen kvôli cene, ale aj možnostiam, ktoré ponúka. V cene pobytu máte aj raňajky a vstup do saunového a vodného sveta každý jedeň deň, ktorý v hoteli strávite.

Hotel je navyše vhodným východiskovým bodom pre lyžiarov aj milovníkov pešej turistiky, preto ak bude vonku pekne, rozhodne sa tam nemusíte nudiť. V hoteli si potom v rámci relaxu môžete zaplávať v jednom z množstva vonkajších a vnútorných bazénov s termálnou vodou alebo sa vyblázniť na tobogánoch v akvaparku alebo si doprajte dávku adrenalínu pri splavovaní či potápaní.

Vo Wellness & Spa centre zas môžete denne stráviť jednorázovo tri hodiny. Bešeňová môže byť zážitkom pre celú vašu rodinu.

Vyberte si niektorý z našich pobytov v hoteli Bešeňová od 59€:

 • Wellness pobyt s raňajkami od 59€

Kúpanie s výhľadom – Grandhotel Praha****

Neprehliadnuteľný a legendárny. Grandhotel Praha jednoducho dotvára kolorit Tatranskej Lomnice. Známy je svojou secesnou architektúrou, výbornou tradičnou kuchyňou, ktorá hravo využíva lokálne produkty a tatranské bylinky a moderným wellness centrom, kde ožíva dlhoročná tradícia tatranského kúpeľníctva.

Najväčšou atrakciou Grandhotela Praha je vyhrievaný vonkajší bazén s výhľadom na štíty našich veľhôr. Dajte si pohár dobrého vína a užite si kúpeľ priamo pod hviezdami – jedinečný zážitok vo Vysokých Tatrách.

Vyberte si niektorý z wellness pobytov v rôznych prevedeniach v hoteli Grandhotel Praha od 69€:

 • Wellness pobyt s raňajkami od 69€
 • Wellness pobyt s polpenziou od 89€
 • Wellness pobyt 4 noci za cenu 3 s raňajkami od 219€
 • Wellness pobyt 4 noci za cenu 3 s polpenziou od 289€

Hotel Lomnica**** – jeden z najkrajších v Tatrách

Hotel Lomnica spája prvotriedne ubytovanie v nádhernom prostredí s vynikajúcimi službami, tradičnou gastronómiou a príležitosťami na oddych. Čakajú vás večery na terase s výhľadom na Lomnický Štít, relax vo wellness centre a ochutnávky skvelých vín.

Pobyt v Hoteli Lomnica bude pre vás jednoducho zážitkom. Hotel bol od nepamäti centrom kultúrneho života. Jeho unikátnosť preto aj dnes podčiarkujú nielen originály obrazov v jeho priestoroch, ale aj vlastná galéria. Spísali sme tiež 12 dôvodov, prečo je podľa nás hotel Lomnica hviezdou Tatier.

Vyberte si niektorý z našich relaxačných pobytov v krásnom hoteli Lomnica od 69€:

 • Wellness pobyt s raňajkami od 69€
 • Wellness pobyt s polpenziou od 119€
 • Wellness pobyt 4 noci za cenu 3 od 219€

Hotel Tri Studničky****: tam, kde sa kúpe v potoku a dezerty horia

Tri Studničky sú prvý Adult Friendly hotel v Jasnej. Čo to znamená? Znamená to to, že sa o druhej ráno nezobudíte na plač z vedľajšej izby, vo vírivke nenájdete plávať chrumky a na raňajky nebudú ani o deviatej vyjedené palacinky.

V 4* hoteli Tri Studničky v Demänovskej doline je každá izba zariadená úplne unikátne a podľa Feng Shui, budete sa tu cítiť ako v tom najútulnejšom horskom zrube. Pozrite sa na fotografiu nižšie!

Nové sily zase načerpáte v komornom boutique wellness centre. Čakajú na vás sauny, horská pláž, pre tých odvážnych aj osvieženie v horskom pôtočiku Demänovka, ako aj Zen procedúry so špičkovými odborníkmi. Takto sa v hoteli páčilo našim kolegyniam.

Vyberte si niektorý z našich pobytov v krásnom hoteli Tri Studničky od 99€:

 • Wellness pobyt s raňajkami od 99€
 • Wellness pobyt s polpenziou od 139€
 • Wellness pobyt 4 noci za cenu 3 s raňajkami od 149€
 • Wellness pobyt 4 noci za cenu 3 s polpenziou od 239€

Grand Hotel Kempinski*****: existuje ešte luxusnejšie ubytovanie?

Pripravia pre vás luxusné raňajky, rozmaznajú vás v Zion Spa Luxury a vaša izba bude absolútne unikátna. Vitajte v Grand Hoteli Kempinski, najluxusnejšom hoteli na Slovensku. Vaša tatranská dovolenka týmto pobytom naberie absolútne iný rozmer.

Objavte čaro oddychu v najluxusnejšom hoteli na Slovensku a nechajte sa inšpirovať krásou našich veľhôr. Ak vám výhľad nebude stačiť, stavte sa v Grand Restaurant – nájdete tu svetové delikatesy, ale napríklad aj tradičné slovenské bryndzové halušky. Vysoké Tatry sú miesto, ktoré si vás získa v každom ročnom období a leto/jeseň je skvelý čas na načerpanie nových síl!

Hotel Pošta**** – wellness v centre diania Nízkych Tatier

Jedinečná poloha len pár krokov od lanovky ponúka ideálne zázemie pre zimnú lyžovačku i letnú dovolenku v Centre Jasnej. Komorná atmosféra hotela v spojení s ľahkým avantgardným dizajnom a službami, ktoré prevyšujú štandard 4-hviezdičkového hotela, spravia vašu dovolenku v Jasnej výnimočnou. P

ošta je neodmysliteľnou súčasťou regiónu už od čias uvedenie do prevádzky prvej lanovej dráhy (1949). Veľkorysý priestor bývalej pošty v súčasnosti ožíva moderným dizajnom inšpirovaným krásou Nízkych Tatier a stáva sa z nej Hotel Pošta****.

Vyberte si niektorý z wellness pobytov v rôznych prevedeniach v hoteli Pošta od 109€:

 • Wellness pobyt s raňajkami od 109€
 • Wellness pobyt s polpenziou od 149€
 • Wellness pobyt 4 noci za cenu 3 s raňajkami od 149€
 • Wellness pobyt 4 noci za cenu 3 s polpenziou od 259€
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Diana, Hanka a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Ryanair po takmer 4 mesiacoch začal opäť lietať z Bratislavy https://t.co/oDkrutKJ6W #letenky23 hodín dozadu
Ktoré krajiny môžeme navštíviť: mapa, aktuálne odporúčania a zákazy (COVID-19) https://t.co/x7NNWluw1g #novinky1 deň dozadu
Anglicko ruší povinnú 14-dňovú karanténu, Slovákov sa to netýka https://t.co/7ESrLJ0y0m #novinky1 deň dozadu
Slovinko, pobaltské štáty a Cyprus vyradili Česko zo zoznamu bezpečných krajín https://t.co/xKtC2u6MiY #novinky1 deň dozadu
Koronavírus a cestovanie – všetko, čo potrebuješ vedieť https://t.co/QOAvhIh2a4 #novinky1 deň dozadu
Po príchode z rizikových krajín sa stačí ohlásiť na úrad a zostať v izolácii https://t.co/yRVhaImUw4 #novinky1 deň dozadu
PONUKA DŇA: Predĺžený víkend v auguste na Cypre v 3*hoteli za 259€ https://t.co/akaoHvd8l9 #dovolenky2 dni dozadu
Česko už nie je pre Slovincov bezpečné, cesta do Chorvátska s obmedzeniami https://t.co/xKtC2u6MiY #novinky2 dni dozadu
Veľká Británia od 6. júla zruší povinnú karanténu pre turistov zo 75 krajín https://t.co/7ESrLIIWBM #novinky2 dni dozadu
Pri ceste do Grécka nezabudnite vyplniť online dotazník https://t.co/wADZn4OYHE #letenky2 dni dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore