Nájdeš nás aj na:

Lacné letenky z Viedne

Noc zdarma v 5* hoteli! Emirates k letenke do Dubaja pribalia zaujímavý benefit

Noc zdarma v 5* hoteli! Emirates k letenke do Dubaja pribalia zaujímavý benefit

Dubaj je dokonalým spojením dobrodružstva, relaxácie, malebných pláží, spontánnych nákupov a skrýva nespočetné množstvo atrakcií. A ak ho túto zimu navštívite na krídlach Emirates, dostanete zaujímavé benefity. Každá letenka v ekonomickej triede na trase Viedeň – Dubaj totiž znamená automaticky aj 1 noc v hoteli JW Marriott Marquis***** bezplatne. Pre cestujúcich v biznis triede a vo first class sú to 2 noci zdarma. V hoteli môžu cestujúci navyše využiť 24-hodinový check-in/check-out, takže hotelový pobyt využijú na maximum.

Reklama

Ponuka platí na letenky Emirates (aj cez Pelikán) zakúpené od 2. do 23. decembra s odletmi v termínoch od 6. decembra 2020 do 28. februára 2021 s výnimkou sviatočných termínov od 27. decembra 2020 do 2. januára 2021.

Na let naspäť do Viedne navyše Emirates každému cestujúcemu umožnia upgrade v podobe desať kilogramovej batožiny grátis.

Podmienky k získaniu bezplatného hotela cez Emirates

 • Letenku treba zakúpiť v čase od 2. decembra – 23. decembra 2020
 • Hotel zdarma možno uplatniť v termínoch od 6. decembra 2020 do 28. februára 2021 s výnimkou termínov od 27. decembra 2020 do 2. januára 2021

Pripomíname, že Emirates tiež rozšírili bezplatné poistenie na COVID na viacero rizík a ponúkajú tak komplexnú ochranu všetkých cestujúcich v prípade bežných úrazov či ochorení, ale aj pri prípadnej nákaze koronavírusom. Emirates tiež začali od 1. decembra ponúkať cestujúcim s dlhým medzipristátím v Dubaji bezplatný hotel.

Akciové letenky Emirates do Dubaja

Zdroj fotografií: Emirates, Dubai Airports

Zdroj informácií: SimpleFlying


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  5/5 - (2 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore