Nájdeš nás aj na:

Koronavírus

Vstup na Zanzibar: bez testu, očkovania a registrácie

Vstup na Zanzibar: bez testu, očkovania a registrácie

Na Zanzibar už od 1. februára 2023 nie je potrebné cestovať s negatívnym testom, potvrdením o očkovaní, ani online registráciou. Stačí mať len víza, ktoré sa dajú vybaviť aj priamo v lietadle.

Reklama

Pred uvoľnením pravidiel boli plne zaočkovaní cestujúci oslobodení od povinnosti vykonania RT PCR a antigénového testu. 

Nezaočkovaní alebo nie plne zaočkovaní cestujúci museli predložiť negatívny RT-PCR test alebo NAAT certifikát s QR kódom, nie starší ako 72 hodín. 

Víza na Zanzibar vybavíš aj v lietadle

Víza sú naďalej potrebné, ale vybavíte ich pohodlne v lietadle – počas cesty na Zanzibar na palube vyplníte potrebné tlačivá so základnými informáciami o vašej ceste, prípadne ešte pred odletom ich môžete vyplniť online. Po prílete za ne zaplatíte cca 50 USD.

Lacné letenky na Zanzibar


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (2 votes)
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore