Nájdeš nás aj na:
santorini par

Európa

Romantika nielen na Valentína: Leť tam, kde to miluješ! Výpredaj leteniek do Európy od 28€

Romantika nielen na Valentína: Leť tam, kde to miluješ! Výpredaj leteniek do Európy od 28€

Tak čo, do koľkých si sa už zaľúbil(a)? My do celej Európy! Preto nás vždy poteší výpredaj peckových destinácií ako Barcelona, Paríž či Rím. Či už chceš tento rok osláviť spoločný život so svojou polovičkou alebo pokojne aj lásku k sebe, čo tak urobiť to na mieste, ktoré miluješ?

Reklama

Akciové letenky do Európy

Daruj poukážku na nezabudnuteľný zážitok

Nekupuj darčeky, ktoré tvoja polovička dostala už tisíckrát. Kúp radšej skutočný zážitok, ktorý zostane v pamäti ešte dlho. S darčekovými poukážkami v hodnote 25€, 50€, 100€, 150€, 200€ alebo inej sume, ktorú si zvolíš, sa trafíš do vkusu každému. Zbav sa tento rok stresu a kúp univerzálny darček, ktorý poteší tvojho drahého alebo drahú. Cestovanie predsa miluje každý!

Benátky

Nezabudni na poistenie

Poistenie STORNO najnovšie pokrýva v prípade pozitívneho RT-PCR testu na COVID pred cestou 90% stornopoplatkov. Taktiež sú v tomto poistení zahrnuté náklady na zmenu spiatočnej cesty v prípade ochorenia v destinácií. Poistenie ISTOTA potom zahŕňa obe spomínané situácie a pridáva aj liečebné náklady na COVID a náklady na karanténu v destinácií. Poistenie je platné pre všetky krajiny sveta a to bez ohľadu na farbu v cestovateľskom semafore resp. ich epidemiologickú situáciu.

poistenie istota

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (8 votes)
Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Hore