Nájdeš nás aj na:

Amerika

Vegas, bejby! Je tu super letenka za 339€ z Viedne na leto 2021!

Vegas, bejby! Je tu super letenka za 339€ z Viedne na leto 2021!

„Čo sa stane vo Vegas, ostane vo Vegas.“ A keďže my ti nemôžeme povedať, čo sa vo Vegas naozaj stalo, môžeme ti len poradiť super letenky a zážitky, ktoré skutočne stoja za to.

Reklama

Lacné letenky do Las Vegas

  • Odkiaľ? Z Viedne
  • S kým? Letecká spoločnosť Finnair
  • Kedy? Marec – august 2021
  • Príklad? 15. – 22. júl 2021 (POZRI KALENDÁR)
  • Čo je v cene? Let tam aj späť, všetky poplatky, malá príručná batožina

10 dôvodov, prečo musíš vyskúšať Las Vegas

1. Párty v bazéne

Najväčšie hotely vo Vegas organizujú tie najlepšie párty pod holým nebom. V bazéne, ktorý sa premení na exkluzívnu súkromnú pláž, atmosféru dotvárajú DJ´s z celého sveta.

2. Grand Canyon a národné parky

Las Vegas sa nachádza v blízkosti národného parku, a preto si odskoč na prehliadku neďalekých prírodných krás. Pár hodín jazdy autom je nádherný prírodný útvar Grand Canyon a iné fotogenické prírodné scenérie.

vegas7

3. Odfoťte sa pri značke – Vitajte v Las Vegas

Je povinnosťou každého návštevníka, odfotiť sa pri svetoznámej značke, ktorá oznamuje, že vstupuješ do mesta hriechov.

vegas111

4. Prejdi sa po Las Vegas Strip

Las Vegas Strip je niekoľko kilometrov dlhá ulica, ktorá je po oboch stranách lemovaná hotelmi, kasínami a inými atrakciami. Každý si tu nájde to svoje a nudiť sa určite nebudeš.

5. Hoduj ako Američan

V Amerike má všetko obrovské rozmery a ani reštaurácie nie sú výnimkou. Väčšina hotelov má megalomanské bufety, na ktorých časníci servírujú dobroty z celého sveta. Platí tu tiež pravidlo, veľa muziky za málo peňazí!

6. Zaži Cirque du Soleil

To čo dokážu artisti z Cirque de Soleil je neuveriteľné. Ich Predstavenia posunuli hranice fyziky. Chvíľu sa vznášajú nad vašimi hlavami, alebo sa šplhajú do neuveriteľných výšok. Atmosférou sprevádza živá kapela s výbornou hudbou a podmanivým spevom. Spolu s krásnymi, pestrofarebnými kostýmami je Cirque de Soleil na 250 % prepracovaná šou, kde je možné úplne všetko. Spomienky ti ostanú navždy a investovať do lístku sa určite oplatí.

7. Nočné kluby

Las Vegas je top destináciou pre nočný život. Nočné kluby si pravidelne pozývajú najlepších DJ-ov z celého sveta.

8. Adrenalínové atrakcie

Keď zábava, tak poriadna! Spoznaj Stratosphere Tower. Veža z ktorej máš Vegas ako na dlani. O maximálny adrenalín a exponované výhľady sa postará horská dráha vo výške 350 metrov.

vegas

9. Kasína

Skús šťastie v hlavnom meste hazardu. V Las Vegas máš milión možností, ak chceš skúsiť šťastie a hrať o poriadny balík peňazí.

vegas4

10. Luxusné hotely

Vo Vegase máš všetko. Nájdeš tu Eiffelovku, Cézarov palác, Pyramídy aj New York. Aj luxusné hotely za málo peňazí.

Nezabudni na ESTA

ESTA – Electronic System fot Travel Authorization je automatizovaný americký vládny systém, ktorý umožňuje vycestovať do USA. Prostredníctvom ESTA môžeš požiadať a následne získať povolenie online. Je povinná od roku 2009 v rámci posilnenia bezpečnosti a cestujúci sú povinní získať elektronické povolenie pred cestou do Spojených štátov. Zisti, ako získať povolenie ESTA na vstup do USA (postup krok po kroku).

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na redakcia@pelipecky.sk. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na novinky@pelipecky.sk. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Slnečný a historický Cyprus v lete od 46€! https://t.co/XxY2DgPdvd #letenky15 hodiny dozadu
Navštív slnečné Alicante na jar alebo v lete od 25€ https://t.co/jeDG4YTvrG #letenky15 hodiny dozadu
PONUKA DŇA: Týždeň na Malte s letenkami, 4*hotelom a raňajkami za 379€ https://t.co/OjsaMXZCUB #dovolenky16 hodiny dozadu
EURO 2020: Futbalové Majstrovstvá Európy začínajú v júni, letenky ešte stále stíhaš! https://t.co/qzSVvEHQdq #letenky18 hodiny dozadu
Kam ísť na bicykel? Tipy na zážitkovú dovolenku od Bratislavy až po Tatry https://t.co/GLilue6Usb #cestopisy19 hodiny dozadu
Španielsko, Taliansko i Chorvátsko. Veľmi lacné letenky na leto od 21€! https://t.co/P14f03FnXl #letenky19 hodiny dozadu
Malta je síce malá, ale nude šancu nedá. 15 fantastických aktivít (aj pre bohémov) https://t.co/6oSQepyrU2 #cestopisy19 hodiny dozadu
Najkrajšie túry na Slovensku. 7 tipov našej redakcie, od Rozsutca až po Gerlach https://t.co/Rsd5KUFKEp #cestopisy19 hodiny dozadu
Najkrajšie túry na Slovensku. 7 tipov našej redakcie, od Rozsutca až po Gerlach https://t.co/Rsd5KUXm2Z #cestopisy19 hodiny dozadu
Letenky do Burgasu na august od 56€! (priamy let z Viedne) https://t.co/mrL5OXAvLp #letenky2 dni dozadu

Odporúčame tiež:

Reklama
Reklama
Hore