Nájdeš nás aj na:

Amerika

Vegas, bejby! Je tu super letenka za 479€ z Viedne

Vegas, bejby! Je tu super letenka za 479€ z Viedne

„Čo sa stane vo Vegas, ostane vo Vegas.“ A keďže my ti nemôžeme povedať, čo sa v Las Vegas naozaj stalo, môžeme ti len poradiť super letenky a zážitky, ktoré skutočne stoja za to.

Reklama

Lacné letenky do Las Vegas

 • Odkiaľ? Z Viedne
 • S kým? Letecká spoločnosť British Airways
 • Kedy? január – marec 2023 (POZRI KALENDÁR)
 • Čo je v cene? Let tam aj späť, všetky poplatky, malá príručná batožina

Akciové letenky do Las Vegas

10 dôvodov, prečo musíš vyskúšať Las Vegas

1. Párty v bazéne

Najväčšie hotely vo Vegas organizujú tie najlepšie párty pod holým nebom. V bazéne, ktorý sa premení na exkluzívnu súkromnú pláž, atmosféru dotvárajú DJ´s z celého sveta.

2. Grand Canyon a národné parky

Las Vegas sa nachádza v blízkosti národného parku, a preto si odskoč na prehliadku neďalekých prírodných krás. Pár hodín jazdy autom je nádherný prírodný útvar Grand Canyon a iné fotogenické prírodné scenérie.

vegas7

3. Odfoťte sa pri značke – Vitajte v Las Vegas

Je povinnosťou každého návštevníka, odfotiť sa pri svetoznámej značke, ktorá oznamuje, že vstupuješ do mesta hriechov.

vegas111

4. Prejdi sa po Las Vegas Strip

Las Vegas Strip je niekoľko kilometrov dlhá ulica, ktorá je po oboch stranách lemovaná hotelmi, kasínami a inými atrakciami. Každý si tu nájde to svoje a nudiť sa určite nebudeš.

5. Hoduj ako Američan

V Amerike má všetko obrovské rozmery a ani reštaurácie nie sú výnimkou. Väčšina hotelov má megalomanské bufety, na ktorých časníci servírujú dobroty z celého sveta. Platí tu tiež pravidlo, veľa muziky za málo peňazí!

6. Zaži Cirque du Soleil

To čo dokážu artisti z Cirque de Soleil je neuveriteľné. Ich Predstavenia posunuli hranice fyziky. Chvíľu sa vznášajú nad vašimi hlavami, alebo sa šplhajú do neuveriteľných výšok. Atmosférou sprevádza živá kapela s výbornou hudbou a podmanivým spevom. Spolu s krásnymi, pestrofarebnými kostýmami je Cirque de Soleil na 250 % prepracovaná šou, kde je možné úplne všetko. Spomienky ti ostanú navždy a investovať do lístku sa určite oplatí.

7. Nočné kluby

Las Vegas je top destináciou pre nočný život. Nočné kluby si pravidelne pozývajú najlepších DJ-ov z celého sveta.

8. Adrenalínové atrakcie

Keď zábava, tak poriadna! Spoznaj Stratosphere Tower. Veža z ktorej máš Vegas ako na dlani. O maximálny adrenalín a exponované výhľady sa postará horská dráha vo výške 350 metrov.

vegas

9. Kasína

Skús šťastie v hlavnom meste hazardu. V Las Vegas máš milión možností, ak chceš skúsiť šťastie a hrať o poriadny balík peňazí.

vegas4

10. Luxusné hotely

Vo Vegase máš všetko. Nájdeš tu Eiffelovku, Cézarov palác, Pyramídy aj New York. Aj luxusné hotely za málo peňazí.

Nezabudni na ESTA

ESTA – Electronic System fot Travel Authorization je automatizovaný americký vládny systém, ktorý umožňuje vycestovať do USA. Prostredníctvom ESTA môžeš požiadať a následne získať povolenie online. Je povinná od roku 2009 v rámci posilnenia bezpečnosti a cestujúci sú povinní získať elektronické povolenie pred cestou do Spojených štátov. Zisti, ako získať povolenie ESTA na vstup do USA (postup krok po kroku).


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore