Nájdeš nás aj na:
austrian airlines airbus a320

Európa

Island z Košíc s Austrian Airlines za 219€! Termíny na jar aj na leto

Island je unikátna krajina, ktorá láka turistov na aktívnu dovolenku, termálne pramene, polárnu žiaru aj parádny roadtrip po Golden Circle alebo Ring Road. Island má rozhodne veľké čaro aj v zime, ak ho však chceš zažiť a nie si fanúšikom mínusových teplôt, rezervovať ho môžeš aktuálne aj na jar či leto. Poletíš s aerolinkami Austrian Airlines z Košíc, v cene máš dve príručné batožiny (10kg) a palubný servis. Vyberáš z termínov od januára až do septembra 2023.

Reklama

Čo robiť na Islande?

island


Prečo letieť s Austrian Airlines?

V cene letenky v ekonomickej triede Austrian Airlines nechýba jedlo a pitie a tak okrem online check-inu je v cene aj palubný servis a 2 príručné batožiny (spolu do 10kg). Už v ekonomickej triede ide v prípade rakúskych aeroliniek o výborné služby na palube – či už sa bavíme o jedle alebo o multimediálnej zábave počas letu.

austrian airlines lietadla

Ergonomické sedadlá s unikátnou relaxačnou funkciou zaisťujú väčšie pohodlie na diaľkových letoch. Tesne pred odletom si môžeš online rezervovať miesto v lietadle, ktoré uprednostňuješ. Počas letu si môžeš vybrať z dvoch menu DO & CO. Po vzlete ťa v ekonomickej triede posádka privíta chutným občerstvením v závislosti od času odletu. Ak lietadlo pristáva ráno, vopred ťa posilnia chutné raňajky alebo snack. Späť je aj rozmanitá ponuka nápojov počas celého letu.

Austrian Airlines majú v ponuke rozsiahly multimediálny zábavný systém, ktorý zaistí rozmanitosť pri dlhých letoch. Okrem až 400 hodín filmov a televízie môžu dospelí, deti a mladí ľudia tráviť voľný čas aj pri hudbe a elektronických časopisoch.

Austrian Melangerie: kvalitný a čerstvý catering na palube

Austrian Airlines na jar 2021 prišli s nápadom, ako oživiť palubné menu a mnohé aerolinky by sa od nich mohli inšpirovať. Cestujúci si môže pred odletom, ale pokojne aj počas letu dopriať kvalitné, udržateľne vyrábané a rakúske špeciality. Letecká spoločnosť tak už nepodáva len sendviče či koláče, ale vďaka Austrian Melangerie si jedlo môžešte prispôsobiť tak, ako to máte radi.

Na európskych letoch je tak po novom k dispozícii široký výber rakúskych jedál, občerstvenia a menu. Môžeš si vybrať z jedálneho lístka a zaplatiť priamo letuškám platobnou kartou (VISA, MasterCard, Diners, AMEX aj Apple Pay). Tak ako v dobre viedenskej reštaurácii či kaviarni.

Či už sú to teľacie karbonátky podávané so zemiakovou kašou, hráškom a mrkvou, Wiener Melange (viedenská káva) alebo tradičný Kaiserschmarrn, rakúski šéfkuchári pre teba pripravia skutočne výnimočné jedlo. Stačí si len vybrať. A ak nemáš hlad, je to tiež v poriadku. Tak či onak, na konci letu na teba bude čakať sladké prekvapenie v podobe čokoládovej pochúťky zo Salzburgu.

Pre všetkých leteckých fajnšmekrov, ktorí sa na palube radi doprajú kvalitné jedlo je to dobrá správa. Austrian Melangerie totiž dbá na kvalitu, regionalitu, udržateľnosť a širší výber jedál. Pozri si rakúske menu Melangerie a zoznám sa s rozmanitosťou produktov ešte pred odletom:


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Hore