Nájdeš nás aj na:

Cestopisy

Noc v Chrabromilskej klubovni či na Privátnej ceste? Čarovná vila na Floride

Noc v Chrabromilskej klubovni či na Privátnej ceste? Čarovná vila na Floride

Asi 15 minút od Orlanda, pri Champion’s Gate, sa nachádza obrovská vila rozliehajúca sa na viac ako 370 metroch štvorcových. Vo svojich priestoroch ubytuje až 20 ľudí. To však na nej nie je to najlepšie. Je zariadená tak, že pripomína čarodejnícky svet Harryho Pottera. Vyspi sa v slizolinskej klubovni alebo modrom forde pána Weasleyho rovno pod zúrivou vŕbou.

Reklama

Vila má 8 spální a 5 kúpeľní. Hostí v hale privíta triediaci klobúk. Proces je však menej napínavý ako na Rokforte, izbu si môžeš vybrať sám. Okrem Slizolinskej či Chrabromilskej klubovne je tu dokonca pripravená aj malá kutica, pripomínajúca prvú Harryho spálňu na Privátnej ceste. Očarujúca je aj izba v štýle Dumbledorovej pracovne.

Dom má špeciálne efekty, na mieru vyrezané postele aj ozvučenie a osvetlenie, vďaka ktorému sa návštevníci môžu celkom ponoriť do čarodejníckeho sveta. Nájdeš tu tiež „metlobalové ihrisko“, hernú izbu s bazénom a futbalovými stolmi či šach v nadmernej veľkosti. Izba v štýle Nástupišťa 9 a trištvrte ubytuje hostí v Rokfortskom exprese – na posteliach s pískajúcim dymiacim komínom. Spať môžeš aj v ikonicom modrom Forde Anglia z Harryho Pottera a tajomnej komnaty.

Kino-izba má pohodlné sedenie, z ktorého môžeš, samozrejme, pozerať svoju obľúbenú časť Harrryho Pottera. Na jej stenách sa rozprestiera tajomný Zakázaný les so žiariacimi dementormi a patronusmi. Vo vile sa nachádza aj indoorový vyhrievaný bazén.

Viac informácií nájdeš na webe Loma Homes.

Zdroj všetkých foto v článku: Loma Homes
Zdroj informácií: Lonelyplanet.com

Mohlo by ťa zaujímať:

Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

PONUKA DŇA: Predĺžený víkend v auguste na Cypre v 3*hoteli za 259€ https://t.co/akaoHvd8l9 #dovolenky4 hodiny dozadu
Česko už nie je pre Slovincov bezpečné, cesta do Chorvátska s obmedzeniami https://t.co/xKtC2u6MiY #novinky4 hodiny dozadu
Veľká Británia od 6. júla zruší povinnú karanténu pre turistov zo 75 krajín https://t.co/7ESrLIIWBM #novinky8 hodín dozadu
Pri ceste do Grécka nezabudnite vyplniť online dotazník https://t.co/wADZn4OYHE #letenky8 hodín dozadu
PR manažér Pelikána: Zvykli sme si na lacné letenky. Zdražovanie je takmer isté https://t.co/WUARI1vYfF8 hodín dozadu
Kedy budeme môcť vycestovať do Thajska? Krajina je zatiaľ opatrná https://t.co/oO3mens3Xi9 hodín dozadu
Ktoré krajiny môžeme navštíviť: mapa, aktuálne odporúčania a zákazy (COVID-19) https://t.co/x7NNWluw1g #novinky9 hodín dozadu
Wizz Air už lieta do Abu Dhabi. Prvý let sa uskutočnil včera (FOTO) https://t.co/IECvpZB95f #novinky9 hodín dozadu
TOP letenky do 100€ s odletom na jeseň 2020 https://t.co/E9I6yV5qXG #letenky9 hodín dozadu
Spoločnosť Qatar Airways zavádza povinné štíty na tvár pre cestujúcich https://t.co/7uQlj7hLmM #novinky10 hodín dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore