Nájdeš nás aj na:

Novinky

Priame lety z Viedne do Bangkoku sú späť! Rezervuj s 5*EVA Air od 599€

Priame lety z Viedne do Bangkoku sú späť! Rezervuj s 5*EVA Air od 599€

Skvelá správa! Taiwanská letecká spoločnosť EVA Air od 9. apríla 2022 obnoví prevádzku pravidelných letov do Bangkoku a Tchaj-Pej. EVA Air začne do Bangkoku pravidelne lietať v mesiacoch júl-august 2022, dovtedy bude prevádzkovať jeden let mesačne. Do Tchaj-Pej tieto taiwanské aerolinky poletia v pravidelných intervaloch už od 9. apríla 2022. Letenky môžeš rezervovať už teraz aj s parádnym servisom a podpalubnou batožinou do 30kg.

Reklama

Letový poriadok na linke Viedeň – Bangkok – Taipei – Viedeň. bude vyzerať nasledovne:

EVA Air lietajú do Viedne už 30 rokov

Jedenásteho novembra 1991 prvýkrát vo Viedni pristál Boeing 767 spoločnosti EVA Air. Taiwanská letecká spoločnosť od toho momentu lieta na linke Tchaj-Pej Viedeň nepretržite, už 30 rokov. Dnes EVA Air premáva na jednej z najdlhších leteckých liniek z Viedne naďalej na krídlach moderného Boeingu 787 Dreamliner, avšak od vypuknutia pandémie zatiaľ ju využívala najmä na nákladnú prepravu.

Viedeň bola v 90. rokoch minulého storočia prvou diaľkovou destináciou EVA Air a prvým európskym spojením, vďaka čomu sa EVA Air stala na 30 rokov dôležitým partnerom viedenského letiska. Počas krízy COVID-19 EVA Air uskutočnili početné nákladné lety do Viedne a okrem iného prepravila dôležité dodávky s naliehavou potrebnou lekárskou pomocou do Rakúska.

Pred pandémiou koronavírusu fungovalo až 13 týždenných spojení na linke Taipei – Viedeň. EVA Air sa medzi Slovákmi preslávili najmä vďaka rýchlym spojeniam s destináciami ako Filipíny, Bangkok či Bali.

Aktuálne je najdlhšou linkou z Viedne spojenie do Cancúnu.

Akciové letenky EVA AIR

Prečo letieť s EVA Air?

Značka EVA Air je medzi slovenskými cestovateľmi dobre známa, aerolinky lietajú do Viedne už viac ako 26 rokov. Linku do Viedne EVA AIR obsluhuje exkluzívne typom Boeing 787-9 Dreamliner s komfortnou ekonomickou triedou a špičkovou business triedou Elite. Vďaka EVA Air začali lietať Slováci do Thajska, Mjanmarska, Taiwanu, Indonézie a iných exotických destinácií veľmi komfortne – pomer ceny a kvality je u EVA Air jeden z najlepších zo všetkých leteckých spoločností.

Pozrite si našu najnovšiu reportáž – leteli sme s EVA AIR z Viedne na Filipíny a Bali: takto vyzerá 12-hodinový let so špičkovými aerolinkami.

Podmienky vstupu do Thajska

Thajsko 1. februára opäť spustilo program Test & Go, v rámci ktorého sem môžeme pricestovať bez povinnej niekoľkodňovej karantény. Ďalšou možnosťou je model Sandbox alebo tzv. Alternatívna karanténa. Od 1. marca budú turisti v rámci programu Test & Go povinní zostať v jednom z hotelov SHA+ len 1. noc svojho pobytu. Ďalšou zmenou je, že po prílete do Thajska absolvujú len 1 PCR test v 1. deň, na 5. deň bude stačiť antigénový samotest. Prečítaj si o aktuálnych podmienkach vstupu v našom samostatnom článku TU.

Podmienky návratu na Slovensko zo zahraničia nájdeš TU.

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected] Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected] Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Zľava na PCR testy cez Pelipecky. Klikni a rezervuj si termín od 36,90€
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut alebo Vivid
  • Do pozornosti tiež dávame info o GreenPass aplikácii, v ktorej vieš uchovávať vakcinačný certifikát, certifikát o prekonaní Covid-19 a výsledok PCR/antigénového testu
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 12-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    5/5 - (1 vote)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Poď do Milána! Letenky aj na jar teraz od 35€ https://t.co/FhAO0TpsEo #letenky17 minút dozadu
Takto sa dovolenkuje v prímorskom meste Janov (letenky od 36€) https://t.co/rENTQ2vD4Y #cestopisy27 minút dozadu
17 TOP atrakcií v Dubaji. Zaži mesto snov a zarezervuj si svoj zážitok (formulár v článku) https://t.co/G5yGvGBFRS #cestopisy1 hodinu dozadu
Veľkonočný ostrov sa má otvoriť v auguste po viac ako dvoch rokoch https://t.co/AIfajGB9pS #novinky1 hodinu dozadu
Hotel Indigo***** v Dubaji – 5* jedinečný artsy hotel so 4* cenami https://t.co/ECVGlr5hAj1 deň dozadu
Zátoku Maya Bay známu z filmu Pláž otvorili len prednedávnom a už ju opäť zavrú. Tu je dôvod https://t.co/AKWkz2cwJu #novinky3 dni dozadu
PONUKA DŇA: Grécky Thassos s letenkami, 5*hotelom, all inclusive a jogou za 789€ https://t.co/YzB2DoHoYQ #dovolenky3 dni dozadu
10 dôvodov, prečo navštíviť Lago di Garda https://t.co/TYqIzE8Ez9 #cestopisy3 dni dozadu
Island: Zo západu na východ, zo severu na juh aj stredom zeme https://t.co/VO7IIGWwIU #cestopisy3 dni dozadu
Indonézia: na vstup už netreba PCR test https://t.co/TnvfRAxKod #novinky3 dni dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore