Nájdeš nás aj na:

Amerika

-50% ZĽAVA na luxusné biznis letenky: horúci Cancún za 1599€!

-50% ZĽAVA na luxusné biznis letenky: horúci Cancún za 1599€!

Rozdiel medzi ekonomickou a biznis triedou je skutočne výrazný a platí to aj v prípade aeroliniek TAP Air Portugal. Týka sa ponúkaného palubného servisu, multimediálnej zábavy, sedadiel a komfortnej „predodletovej“ lounge zóny. Letenku v biznis triede si bežne nemôže dovoliť každý, pretože cena štartuje často na niekoľkých tisícoch eur. Aj preto nás nesmierne potešilo, keď sa nám podarilo vypelikánovať spiatočné letenky v biznis triede od 1 599€.

Reklama

S kým a kedy poletím?

 • Cieľová destinácia: Cancún s prestupom v Lisabone
 • Termíny: október 2022 – jún 2023
 • Letecká spoločnosť: TAP Air Portugal
 • Bežná cena takejto letenky je 2 200 – 3 200€
 • Aktuálna cena letenky cez Pelikán: od 1599€ (odporúčame objednať čím skôr, platí do vypredania voľných kapacít a naposledy sa ponuka vypredala už za pár dní)

Itinerár cesty

 1. Viedeň – Lisabon v luxusnej BIZNIS na palube Airbusu A321
 2. Komfortný prestup v Lisabone (máš chuť vyraziť do mesta? Máme reportáž)
 3. Lisabon – Cancún s TAP Air Portugal v luxusnej BIZNIS TRIEDE na palube nového Airbusu A330neo
 4. Ľubovoľný počet dní v Cancúne
 5. Cancún – Lisabon s TAP Air Portugal v luxusnej BIZNIS TRIEDE na palube nového Airbusu A330neo
 6. Lisabon – Viedeň v luxusnej BIZNIS na palube Airbusu A321

Čo všetko dostanem za cenu 1599€?

 • spiatočná letenka v biznis triede TAP Air Portugal
 • vstup do exkluzívnych salónikov na všetkých letiskách v rámci letenky
 • až 2x 32 kg podpalubná batožina (štandardne je 23kg v economy)
 • prednostný nástup do lietadla cez špeciálny vchod
 • autentické jedlá od vybraných šéfkuchárov
 • alko a nealko drinky + snacky počas letu
 • amenity kit – kozmetický balíček a ponožky TAP Air Portugal
 • multimediálny zábavný systém s veľkým LCD displejom

Prečo je biznis trieda TAP Air Portugal super?

Hneď ako prídeš na svoje miesto, zistíš, že ťa čaká veľkolepý zážitok a že do Ameriky pricestuješ oddýchnutý a výborne naladený.

Komfortné sedadlá Recaro môžeš kedykoľvek premeniť na plnohodnotnú posteľ a samozrejmosťou sú aj antialergénne vankúše. Všimneš si určite aj milé detaily ako napríklad príjemné osvetlenie, ktoré podľa jeho tvorcov pôsobí relaxačne a šetrí tvoje oči alebo opierky hlavy, ktoré vďaka novému dizajnu ponúkajú ešte väčšie pohodlie.

Komfortný balíček pre dlhšie lety je v biznis triede TAP Air Portugal samozrejmosťou. Nájdeš v ňom všetko, čo môžeš na dlhej trase pri cestovaní lietadlom potrebovať. Kozmetiku od slávneho Inštitútu Karité v Paríži, zubnú kefku, balzam na pery, ponožky, štuplíky do uší, cool taštičku s logom TAP a sprievodcu Lisabonom. To sú tie malé detaily, ktoré robia cestovanie v bizniske ešte o kúsok krajším.

Ak miluješ stredomorskú kuchyňu, v TAP Air Portugal si prídeš na svoje. Okrem famózneho jedla si pochutnáš aj na kvalitnom víne a nechýbajú tradičné portugalské výrobky a dezerty. Všetko servírované v keramike a s klasickým príborom, žiadne plasty.

Každý cestujúci v biznis triede si okrem snackov v podobe sezónneho ovocia a syrových tanierov pochutná na trojchodovom menu (v prípade dlhých letov dostaneš menu dvakrát, večeru i raňajky, prípadne obed a večeru). Napokon, menu si môžeš upravovať pred cestou a vieš tak urobiť pohodlne od 7 dní pred odletom až do 24 hodín od dátumu odletu.

Na palube lietadiel A330 ponúka TAP Air Portugal v biznis triede širokú škálu multimediálnej zábavy. Na kvalitnom displeji pred tebou nájdeš viac ako 100 filmov, viac ako 50 hodín seriálov a dokumentárnych filmov a denné spravodajstvo v portugalčine, angličtine a francúzštine. Môžeš si dokonca zahrať niektorú zo 150 hier so spolusediacim. Samozrejmosťou je tiež množstvo hudobných albumov a 12 rádiostaníc.

Počas letu môžeš využiť svoje elektronické zariadenia na prácu alebo im dopraješ oddych a doplníš elektrickú energiu pomocou klasickej elektrickej zásuvky. Poteší ťa aj veľmi príjemné svetlo na čítanie či slúchadlá, ktoré kompletne izolujú okolitý zvuk. Obľúbené je tiež sledovanie vzletu a pristátia, ktoré je cestujúcim umožnené vďaka vonkajším kamerám na lietadlách TAP Air Portugal.

Luxusný biznis salónik v cene

V prípade biznis leteniek s TAP Air Portugal máš k dispozícii vstup do komfortných letiskových salónikov v Lisabone a v podstate aj ďalších odletových letiskách (Viedeň, Cancún – ak sú otvorené). Každý cestujúci má v biznis salóniku k dispozícii neobmedzené množstvo nápojov, jedla, chillout zónu s Wi-Fi pripojením (v Lisabone sú k dispozícii aj počítače a tlačiarne v prípade, že si budeš potrebovať vytlačiť akékoľvek potvrdenie či letenku) a taktiež privátne sprchy a kúpelne.

A teraz už samotné letenky:

V bizniske do Karibiku za akciovú cenu

Prečo si vybrať Cancún?

Obidve exotické destinácie sú pre Slovákov dostupné bez testu, očkovania či karantény pri vstupe.

Zdroj fotografií: Tapairportugal.com, Shutterstock


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

 • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
 • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  5/5 - (8 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore