Nájdeš nás aj na:

Letenky

Takto sa lieta do Tokia s jednou z najlepších leteckých spoločností na svete (+ letenky za 519 EUR!)

Takže. Keďže pravidelne sleduješ naše ponuky, svedomite si čítaš naše e-maily s radostnými správami (newsletter), jednoducho, si ozajstný Pelipeckár, už vieš, že nás vždy poteší, ak nájdeme nejaké výborné kombinácie špičkových leteckých spoločností a krásnych destinácií. Teraz ti prinášame jednu takúto ponuku. Famózne Tokio so špičkovou spoločnosťou ANA!

Predtým, než sa pozrieme na to, prečo by si túto ponuku nemal odmietnuť, ukážeme ti letenku. Termíny máme už od novembra, a cena obsahuje aj 2 podpalubné batožiny do 23kg! Odlietaš z Budapešti, prestupuješ v Bruseli a užívaš si v Tokiu. 🙂

Tokio s ANA za 519 eur!

✅november ✅december

✅január ✅február ✅marec ✅apríl ✅máj

Budapešť – Tokio – Budapešť za 519 EUR PREJSŤ NA LETENKY

Letecká spoločnosť ANA

Spoločnosť All Nippon Airways, známa aj ako Zennikkū, ale najčastejšie nazývaná ANA, je najväčšou v Japonsku (z pohľadu veľkosti flotily).

Ak povieme, že ANA patrí medzi absolútne špičky v rámci komerčných leteckých spoločností na celom svete, skúsení cestovatelia s nami jednoznačne budú súhlasiť. Ale tvrdia to aj odborníci na leteckú prepravu. Nedávno sme uviedli zoznam najlepších aeroliniek za rok 2018 od spoločnosti Skytrax, ANA sa tu umiestnila na treťom mieste. Ale vo dvoch kategóriách sa stala absolútnou víťazkou: prvé miesto získala za čistotu (Best Airline Cabin Cleanliness) a za svoj vynikajúci personál (Best Airline Staff). Z historického hľadiska to asi nebolo až takým veľkým prekvapením, od Skytraxu získala titul 5* leteckej spoločnosti prvýkrát v roku 2013, a odvtedy ho nestratila ani v rámci jediného ročníka.

Zdroj fotky: oficiálna Facebook stránka All Nippon Airways

To ešte stále nie je všetko. Môže sa pochváliť aj s vyznamenaním „Letecká spoločnosť roka“ od magazínu Air Transport World trikrát za posledných 10 rokov (2007, 2013 a 2018). Je jedna z mála spoločností, ktoré sú majiteľom tejto ceny viacnásobne.

Nuž je to tak, kvalita je tá najlepšia reklama, a my ti všetkými desiatimi odporúčame zažiť to na vlastnej koži. Nejde len o to, že tvoje nohy počas cesty s ANA určite nestŕpnu (dostatočne veľký priestor medzi sedadlami), jedálny lístok poteší každého, vrátane milovníkov nápojov aj vegetariánov a počas letu bude tvoje prosby sledovať mimoriadne ústretový personál. Ide najmä o stálosť všetkých týchto benefitov a výhod.

Zdroj fotky: oficiálna Facebook stránka All Nippon Airways

Tokio

Síce v nadpise ťa pozývame na cestu, ktorá bude nezabudnuteľným zážitkom, nemôžeme nespomenúť finálnu destináciu, legendárne, famózne, milované Tokio. Je hlavným mestom Japonska a zároveň jedno z najväčších miest na svete. Jeho univerzálnosť je naozaj jedinečná. Cestujú sem workoholici za businessom, ale aj umelci, aby preskúmali odvážnu japonskú architektúru a navštívili jedno zo slávnych tokijských múzeí (Tokyo National Museum, Edo-Tokyo Museum). Samozrejme, nemôžeme z tohto zoznamu vynechať ani módnych maniakov, pretože ak niekto v tomto kontexte už úplne vyhorel, v Tokiu ho určite opäť poriadne kopne múza.

Ak si myslíš, že výzor mesta sa skladá iba z ultramoderných budov a vzácnych pozostatkov tradičnej kultúry, mýliš sa. Mesto je známe aj svojimi parkmi a záhradami, čiže nechýba tu ani zeleň. Ale keby si mal dosť prechádzok – či už medzi obrovskými mrakodrapmi alebo pod stromami, môžeš si oddýchnuť v zábavnej videoherni. Alebo ísť na ozajstnú japonsku sushi! Zlou správou je, že asi nestíhneš navštíviť všetky kvalitné reštaurácie a kaviarne v Tokiu, toľko ich tam je…

Zdroj ilustračnej fotky (vľavo): oficiálna Facebook stránka All Nippon Airways

5 (100%) 2 votes
Pokračovať v čítaní
Komentáre

3 Comments

  1. Peter Šinály

    11. októbra 2018 at 11:48

    Super informácie

  2. Pingback: Novinka: 5* spoločnosť ANA spustí priamu linku z Viedne do Tokia!

  3. Pingback: Viedenské letisko má veľké novinky. Toto všetko spúšťa v zimnom letovom poriadku!

Radi si prečítame tvoj názor, nechaj nám odkaz!

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hore