Nájdeš nás aj na:

Letenky

Novinka: 5* spoločnosť ANA spustí priamu linku z Viedne do Tokia!

Nedávno sme písali o kvalitách leteckej spoločnosti ANA (All Nippon Airways). Vtedy sme potešili fanúšikov letectva letenkou do Tokia s odletom z Budapešti. Opäť máme výborné správy. Od 17. februára 2019 bude 5* ANA lietať z Tokia do Viedne denne!

Na novej linke si budú môcť cestujúci užívať let v lietadle Boeing 787-9 Dreamliner, ktoré má kapacitu 215 miest (z toho 48 miest v business triede a 167 miest v ekonomickej triede). Letenky budú dostupné od 22. októbra 2018.

Zdroj fotky: oficiálna Facebook stránka All Nippon Airways

Viedeň milujú nielen Slováci

Podľa vyjadrenia leteckej spoločnosti Viedeň bude dôležitým uzlom pre linky do Ázie z Európy. Mesto je populárnou turistickou destináciou, okrem toho letisko Schwechat ponúka výborné možnosti prípojných letov v rámci regiónu. ANA zdôrazňuje aj to, že rakúske hlavné mesto je historickou a geografickou bránou strednej a východnej Európy, a od novej linky očakávajú, že sa vďaka nej posilnia obchodné a turistické vzťahy medzi týmto regiónom a Japonskom. Slovákov teší najmä to, že z Viedne budú môcť s aerolinkami ANA lietať priamo

Spolupráca s Austrian Airlines

ANA pritom ponúka aj code-sharované lety v spolupráci s leteckou spoločnosťou Austrian Airlines, ktorá je členom Lufthansa Group, do 68 ďalších európskych miest. Ide o rýchle linky s pohodlnými, až 25-50 minútovými prestupmi. Spolupráca s Lufthansa Group zabezpečí spoločnosti ANA to, aby dokázala vyhovieť stále rastúcemu záujmu Rakúska a ďalších európskych krajín (Nemecko, Švajčiarsko, Taliansko, Poľsko) o Japonsko.

Zdroj fotky: oficiálna Facebook stránka All Nippon Airways

Cestovný poriadok

Cestovný poriadok novej linky bude uspokojujúci aj pre turistov, aj pre business-pasažierov. Let s číslom HN205 z letiska Haneda v Tokiu odlieta v noci o 1:55 miestneho času, prílet do Viedne má ráno o 6 hodine. Z Viedne do Tokia bude zas premávať linka s číslom NH206 o 11:55, v Tokiu pristane až na druhý deň o 06:55.

Zdroj ilustračnej fotky (naľavo): oficiálna Facebook stránka All Nippon Airways

5 (100%) 3 vote[s]
Pokračovať v čítaní
Advertisement
Komentáre

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

PONUKA DŇA: Bulharsko na 13 dní s hotelom, raňajkami a letenkami za 359€ https://t.co/FfF4soYiUs14 hodín dozadu
MULTICITY OD EMIRATES: 2 až 3 destinácie od 499€ (https://t.co/8RqBk6ZZW0)14 hodín dozadu
MÁŠ JETLAG? Pozri si túto appku: https://t.co/07ZWcehaYL17 hodín dozadu
FLASH SALE! https://t.co/Wly1eJdtgt Letenky do Ázie od 339€!17 hodín dozadu
PONUKA DŇA: https://t.co/uKgCtzUdmB Čierna hora s polpenziou a delegátom za 448€!2 dni dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore