Nájdeš nás aj na:

Letenky

Austrian Airlines otvoria novú linku do Montrealu a Air Canada sa vracia do Viedne! (+ letenky od 349 eur!)

Fanúšíci Boeingu 787 Dreamliner a milovníci Kanady, máme pre vás výborné správy. Či už uprednostňujete Montreal, alebo radšej lietate do Toronta, prídete si na svoje vďaka spoločnostiam Air Canada a Austrian Airlines. Možno si niektorú z kanadských destinácií vyberiete vďaka typu lietadla.

Reklama

Obľúbená letecká spoločnosť Austrian Airlines otvorí v apríli budúceho roku nové priame letecké spojenie z Viedne do Montrealu. V lete budú lietať 7-krát do týždňa, od novembra do marca 5-krát v týždni v code-share spolupráci s leteckou spoločnosťou Air Canada. Spoločnosť  sa čoraz viac sústreďuje na destinácie Severnej Ameriky – a opäť prináša priame lety do Kanady a najobľúbenejších destinácií USA.

Austrian Airlines budú do Ameriky a dokonca i Číny lietať čoraz viac a čoraz častejšie. Aerolinky reagujú na dopyt a pridávajú denné lety do Chicaga, Newark šesťkrát do týždňa, či päť letov týždenne na newyorské letisko JFK. Jeden let týždenne pribudne aj do Toronta, Pekingu či Šanghaja, vďaka čomu máte možnosť letieť do spomínaných destinácií až 5-krát do týždňa.

Linku Viedeň – Toronto od 29. apríla 2019 preberie Air Canada, čiže v tomto prípade od daného dátumu pôjde už tiež o code-sharované lety. Čo sa týka frekvencie letov, platí tu to isté, ako v prípade Montrealu – v letnom období sa bude lietať každý deň, počas zimy 5-krát v týždni.

Na týchto linkách spoločnosť Air Canada poteší pasažierov aj tým, že si let môžu užiť na palube lietadla Boeing 787-9 Dreamliner. V ponuke sú v tomto prípade 3 triedy s nasledovným rozdelením sedadiel: 30 miest v Signature Class, 21 miest v Premium Economy a 247 miest v ekonomickej triede.

Rozpis letov                            Číslo letu             Frekvencia           Časy odletov a príletov

Vienna – Montreal        OS 73 (AC 6211)               denne                  10:30 a.m. – 1:35 p.m.

Montreal – Vienna         OS 74 (AC 6212)              denne                  6:45 p.m. – 8:45 a.m. (ďalší deň)

Vienna – Toronto         OS 8247 (AC 899)           denne                 10:40 a.m. – 1:30 p.m.

Toronto – Vienna          OS 8248 (AC 898)           denne                    6:25 p.m. – 8:30 a.m. (ďalší deň)

Letenky do Kanady od 349 EUR

✅ apríl ✅ máj ✅ jún

LETENKY DO KANADY OD 349 EUR [otw_shortcode_button href=“https://www.pelikan.sk/sk/akciove-letenky/AT:YTO-YMQ,S:PRI“ size=“large“ bgcolor=“5fbded“ icon_type=“general foundicon-right-arrow“ icon_position=“right“ shape=“radius“ color_class=“otw-orange“ target=“_blank“]RÝCHLA REZERVÁCIA[/otw_shortcode_button]


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    3.5/5 - (6 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérky Eliška a Nina.

Hore