Nájdeš nás aj na:

Ázia

POSLEDNÁ ŠANCA: Exotika s výborným servisom Turkish Airlines a super letenky od 169€!

POSLEDNÁ ŠANCA: Exotika s výborným servisom Turkish Airlines a super letenky od 169€!

Ak si už niekedy letel(a) s Turkish Airlines, potom vieš, že ponúkajú úžasný palubný servis a lietajú z Viedne a Budapešti do cool destinácií celého sveta za veľmi fajn ceny. Táto letecká spoločnosť je často skloňovaná v cestovateľských kruhoch ako jedna z najlepších spoločností na svete, a to bez ohľadu na to, či letíš v biznis triede alebo tak, ako väčšina cestujúcich, v ekonomickej.

Reklama

Navyše, súčasťou leteniek je automaticky 23 kg batožina a do niektorých exotických destinácií možnosť vziať si 30 či až 46 kilogramov batožiny (2x 23kg). Vďaka výbornému zábavnému systému a skvelému jedlu si každý jeden let užiješ naplno. Vyber sa do sveta a oživ svoju cestu zastávkou v rozmanitom Istanbule.

Lacné letenky do celého sveta

 • Odkiaľ? Odlet z Budapešti s jedným prestupom v Istanbule
 • S kým? Letecká spoločnosť Turkish Airlines
 • Kedy? máj 2023 – marec 2024
 • Čo je v cene? Let tam aj späť, všetky poplatky, podpalubná batožina
 • Využi náš 10€ zľavový kód: PECKYAPPKA (zľava 10€ na objednávku)

Akciová ponuka Turkish Airlines

Prečo si vybrať Turkish Airlines?

Turkish Airlines ponúkajú aj v ekonomickej triede neobyčajný komfort a zaujímavý servis. Sedadlá cestujúcich figurujú s 6-palcovým (15 cm) sklonom, opierkou hlavy a nôh, šírkou viac ako 19 palcov a pevným 31 cm (79 cm) priestorom pre nohy. Ten je doplnený 12-palcovým multimediálnym displejom nabitým hodinami filmov, hudby a TV a nabíjacím zariadením pre elektronické zariadenia na každom sedadle.

Turkish Airlines sú pre mnohých cestovateľov najlepšími aerolinkami na krátke i dlhé vzdialenosti. Kvalitu ich ekonomickej triedy najnovšie ocenili aj v prestížnej ankete World Travel Awards. Turecké aerolínie získali prvenstvo aj v roku 2020 a porazili tak veľmi silnú konkurenciu v európskom leteckom priemysle. Medzi nominovanými v ekonomickej triede boli okrem iného aj spoločnosti Air France, British Airways, Lufthansa a KLM.

Turecké aerolínie obnovili medzinárodné spojenie z Istanbulu od 10. júna. Od 18. júna pridali priame lety zo 16 miest v šiestich európskych štátoch do 14 tureckých miest, aerolinky sa následne vrátili aj do Viedne, kam lietajú dennodenne na krídlach obľúbeného Dreamlinera.

Pred koronakrízou mali Turkish Airlines jednu z najrozsiahlejších sietí na svete s 50 domácimi a 246 medzinárodnými destináciami v 123 krajinách.

Zdroj foto: Turkish Airlines


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  5/5 - (2 votes)
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore