Nájdeš nás aj na:

Amerika

ŠAĽENY VÝPREDAJ: Turkish Airlines z Košíc do celého sveta od 349€!

Znalisce, že Košicke lecisko je len ošemdžešattri kilometre od Fekišovec?

Ale teraz vážne! Pelikán sa kamoší s Turkish Airlines a preto opäť spúšťame parádnu akciu z Košíc do celého sveta za neskutočné ceny. Všetky letenky smerujú do diaľkových destinácií a ceny týchto dlhých letov klesli extrémne a začínajú už od 349 eur. Len pripomíname, že Turkish Airlines sú absolútna špička vo vzduchu – majú úžasný servis, perfektný zábavný systém, rozdávajú luxusné komfortné balíčky aj v ekonomickej triede, a samozrejme, žiadna iná aerolinka nemá také dobré jedlo ako Turkish Airlines. 😍 ✈

Napokon, vyskúšali sme si to sami – pozri si našu REPORTÁŽ EKONOMICKEJ TRIEDY (ukážeme Ti, čo všetko dostaneš, keď letíš z Košíc cez Istanbul do sveta) a pripájame aj článok, ako získať hotel alebo prehliadku mesta pri prestupe v Istanbule zdarma.

KEDY MÁM REZERVOVAŤ? 

⏰ Letenky za výnimočné ceny rezervuješ do polnoci 20. januára 2018

KTORÉ DESTINÁCIE SÚ LACNÉ?

➡ Taškent, Abú Zabí, Dubaj, Dillí, Maskat, New York, Boston, Panama, Cancún, Kuala Lumpur, Kanton, Chicago, Montreal, Kilimandžáro, Hongkong, Atlanta, Washington, Mexico City, Los Angeles, Houston, Miami, Hočimin, Hanoj, Džakarta, Manila, Antananarivo, San Francisco, Seychely, Male, Kolombo

SVET Z KOŠÍC

✈ VÝPREDAJ leteniek Turkish Airlines do TOP destinácií 🌎

✅ TOP zábavný systém ✅ výborné jedlá ✅ komfortný balíček

Veľký 🔥 VÝPREDAJ 🔥 leteniek od 349 € UKÁŽ VŠETKY LETENKY

Turkish Airlines

Ak ste to ešte nezachytili, Turkish Airlines chystajú budúci rok veľké veci. A na svoje 85. výročie venovali sebe i svojim priaznivcom takéto darčeky.

4.4 (88.57%) 14 vote[s]
Pokračovať v čítaní
Advertisement

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Komentáre
Advertisement Booking.com

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Streda, 26. jún 2019
14:38 | Šialená ponuka na cestu okolo sveta platí aj dnes! Zaži jednou cestou Kaliforniu, Tahiti, Nový Zéland a Šanghaj za 1499 eur.

Utorok, 25. jún 2019
9:25 | Veľmi lacný Štokholm! Leť v lete za 33 eur z Viedne.

1 2 3 62

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore