Nájdeš nás aj na:

Európa

Španielsko: cestujeme sem ako pred pandémiou! Krajina zrušila vstupné opatrenia

Španielsko: cestujeme sem ako pred pandémiou! Krajina zrušila vstupné opatrenia

Španielsko od 2. júna ruší povinnosť preukázať sa COVID pasom pri vstupe do krajiny. Nie je tak už povinné predložiť dôkaz o zaočkovaní, negatívnom teste či prekonaní koronavírusu.

Reklama

Zrušenie vstupných opatrení platí pre turistov z Európskej únie, Nórska, islandu a Švajčiarska.

Od 20. apríla 2022 je zrušená povinnosť nosiť rúško vo vnútorných priestoroch (s výnimkou MHD + zdravotníckych a sociálnych zariadení)

Akciové letenky do Španielska


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 15-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    5/5 - (1 vote)
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore