Nájdeš nás aj na:

Novinky

Sloboda je aj možnosť cestovať kamkoľvek: tak si to užívaj naplno so zľavou Slovak Lines!

Štrnganie klúčmi počas Nežnej revolúcie nám okrem iného prinieslo aj slobodu vycestovať. Vďaka týmto udalostiam si dnes môžeme užívať dobrodružstvá po celom svete, ktoré sú na nezaplatenie. Slovak Lines pre teba pri príležitosti oslavy slobody 17. novembra vytvoril špeci akciu a Peli tiež prihodí jednu cestovateľskú zľavu.

Reklama

Jedna jazda za 3,90€? Nezmeškaj zľavu na Travel Pass

S viedenským Travel Passom je cestovanie ešte jednoduchšie. Teraz si ho môžeš zakúpiť za špeciálnu cenu 39€. Platí na 10 jázd z Bratislavy na letisko Viedeň aj do centra Viedne. V prepočte ťa s ním vyjde jedna cesta len na 3,90€. Travel Pass môžeš využiť počas 1 roku od zakúpenia. Lístok je prenosný, čo znamená, že ho môžeš kúpiť aj kamošom či rodine.

  • Upozorňujeme, že akciová cena na Travel Pass Slovak Lines platí len od 16.11. do 19.11. 2023.

17. november = 17€ zľava na letenky (zadaj kód SLOBODA)

Pelikán k oslavám prihadzuje zľavový kód SLOBODA, s ktorým pri objednávke leteniek ušetríš 17€. Kód môžeš využiť do nedele 19. novembra 2023 do polnoci.

Slovak Lines: takmer každú hodinu na letisko Viedeň

Na viedenské letisko Schwechat alebo z neho sa tak po novom dostaneš vďaka Slovak Lines takmer každú hodinu. Pred odletom môžete byť na letisku s ideálnym predstihom a po prílete zase doma čo najskôr.

Lístok do Viedne si nemusíš tlačiť

Stačí, keď sa pri nástupe preukážeš QR kódom na displeji mobilného zariadenia.

Komfortné služby na palube

Všetci fanúšici moderných streamovacích služieb sa v autobusoch Slovak Lines môžu pripojiť na spoľahlivú Wi-Fi zdarma a užívať si zábavu po svojom. Samozrejmosťou je klimatizácia a drobné osvieženie.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Hore