Nájdeš nás aj na:

Koronavírus

Patria medzi svetovú špičku a idú predávať svoje skúsenosti. Singapore Airlines začnú školiť firmy

Patria medzi svetovú špičku a idú predávať svoje skúsenosti. Singapore Airlines začnú školiť firmy

Spoločnosť Singapore Airlines skutočne vie, ako sa predať aj v ťažkých pandemických časoch. Aerolinky tento týždeň vstupujú na nový trh: začnú ponúkať školenia zamestnancov pre firmy z celého sveta. Nová divízia sa volá Singapore Airlines Academy a jej cieľom je vytvárať školiace programy pre spoločnosti poskytujúce služby alebo pôsobiace v gastronómii.

Reklama

Singapore Airlines sú jedny z najlepších aeroliniek na svete a ich palubný servis či palubné triedy sú oceňované už niekoľko rokov po sebe na najvyšších priečkach.

Virtuálne i osobne, školiť budú najlepší odborníci aeroliniek

Singapore Airlines Academy (SAA) ponúka dve hlavné kategórie školení: programy služieb so špičkovou kvalitou a tiež inovácie a digitálne programy.

Pre personál pôsobiaci v oblasti služieb ponúka letecká spoločnosť celodenné 8-hodinové kurzy efektívnej komunikácie, všímavosti, riešenia náročných požiadaviek zákazníkov a ďalšie. Vedúce tímy zase môžu využívať programy zamerané na hodnotenie a rozvoj stratégií služieb.

Inovačné a digitálne programy sa zameriavajú na podporu kľúčových hodnôt a tvorbu akčných plánov, ktoré posilňujú inovácie v spoločnosti. Akadémia ponúka aj na mieru šité školiace programy, ktoré ponúkajú riešenia konkrétnych výziev alebo zlepšení, ktoré chce spoločnosť dosiahnuť.

Samotné školenia budú prebiehať virtuálne alebo osobne.

Predávali pyžamá ale aj zážitkovú večeru v A380

Spoločnosť Singapore Airlines sa po historickej medziročnej strate snaží znižovať náklady a pridávať nové zdroje výnosov. Jedným z takýchto nápadov bola nedávno otvorená stacionárna reštaurácia A380 Singapore Airlines na palube lietadla A380 a využívať všetky jeho vymoženosti bez toho, aby vzlietli. Táto myšlienka mala obrovský úspech a lístky sa vypredali za menej ako hodinu – ďalšie termíny sú už naplánované.

Ešte predtým Singapore Airlines skúsili aj predaj pyžám z luxusných vyšších tried.

Zdroj: SimpleFlying


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore