Nájdeš nás aj na:

Dovolenky

Malta s cool hotelom, letenkami, transferom a raňajkami za 239€

Malta s cool hotelom, letenkami, transferom a raňajkami za 239€

O Maltu bude tento rok veľký záujem, teda najmä cestovateľmi z krajín, z ktorých ju už môžu navštíviť. Je skvelé, že Slovensko medzi ne patrí! Ponúkame ti predĺžený víkend na Malte s ubytovaním v modernom mestskom hoteli s výhľadom na Vallettu, s raňajkami, transferom a odletom z Bratislavy. Cena pobytu na Malte od 219 eur v atraktívnych augustových termínoch.

Reklama

Predĺžený víkend na Malte: 3* hotel s raňajkami, transfer a letenky spolu za 239€ / osoba

  • Cena je konečná, platí pre 1 osobu. Obsahuje už všetky povinné poplatky.

KAM? Hotel 115 The Strand Hotel & Suites***, Malta

KEDY? 1. – 4. augusta 2020 (sobota až utorok)

ODKIAĽ? Letisko Bratislava

ČO JE V CENE? Obojsmerná letenka, ubytovanie v hoteli 115 The Strand Hotel & Suites***, všetky povinné poplatky, raňajky, letiskový transfer

HODNOTENIE HOTELA: 7.9 z celkových 10

RÝCHLA REZERVÁCIA

Malta má tak veľa historických pamiatok, že ju cestovatelia nazývajú aj open-air múzeom. Sprevádzať po ceste vás budú dokonalé prírodné scenérie a celkovú náladu vám dokreslia krásne pohľady na azúrovú vodu Stredozemného mora. Malta je ako stvorená pre tých, ktorí necestujú iba na plážovú dovolenku, ale aj za históriou a prírodou.

A nesklame ani gurmánsky. Ochutnajte miestne špeciality, a keď ste sa už dobre najedli, doprajte si wellness v niektorom z lokálnych kúpeľov. Ostrov je rajom pre milovníkov vodných športov. Malta je jednoducho krásna, skvelá na oddych, a dokonale vás zabaví.

Inšpiruj sa našimi článkami o Malte:


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected] Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected] Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 12-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    5/5 - (2 votes)
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore