Nájdeš nás aj na:

Cestopisy

Najlepší all inclusive rezort v Ázii? 5* Heritance Aarah na Maldivách rezervuješ aj cez Pelikán

Najlepší all inclusive rezort v Ázii? 5* Heritance Aarah na Maldivách rezervuješ aj cez Pelikán

Maldivy sú často označované za jednu z najobľúbenejších exotických destinácií na svete. Vôbec sa nečudujeme. Je to dovolenka uprostred horúceho Indického oceánu, ktoré je domovom stovkám koralovým útesom a je to ideálny exotický útek, ak si potrebuješ oddýchnuť alebo jednoducho vychutnať trochu času pre seba. Píšeme to tiež preto, že toto magické súostrovie si teraz pripísalo ďalší úspech – jeden z maldivských rezortov získal ocenenie najlepší all inclusive rezort v Ázii pre rok 2021.

Reklama

Ak sa teda ešte nepoznáte, zoznámte sa, toto je päťhviezdičkový rezort Heritance Aarah. A keďže na Pelikáne nájdeš všetko k bezpečnej dovolenke na Maldivách, po novom si môžeš dovolenku v tomto krásnom rezorte rezervovať aj u nás.

Heritance Aarah: najlepší z najlepších v celej Ázii

Prestížne ocenenia Luxury Lifestyle Awards sa odovzdávajú každoročne a medzi hoteliérmi sú rešpektovaným hodnotením po celom svete. Subjekty cestovného ruchu a dovolenkári toto ocenenie vnímajú ako akýsi štandard najvyššej kvality a inovácií. Posledné ceny sa odovzdávali koncom januára a korunka pre najlepší luxusný all inclusive rezort patrí už spomínanému rezortu Heritance Aarah.

Heritance Aarah je prémiový all-inclusive rezort pozostávajúci zo 150 víl. Z tohto obrovského počtu je až 26 víl veľmi „intímnych“ a luxusných oceánskych suít, kde si možno užívať nikým a ničím nerušený oddych. Ďalej rezort ponúka 56 oceánskych víl a 68 pevninských apartmánov s vlastnou plážou a tiež jedinečné a autentické rodinné plážové ubytovanie.

V Heritance Aarah sa každé ráno prebúdzaš v raji za zvuku mora, cez deň objavuješ a ponáraš sa do exotického dobrodružstva a večer hoduješ pod majestátnou hviezdami nabitou oblohou. Inšpirovali sme ťa? Ešte to nekončí!

Ubytovanie v plážovej vile ti zaručí, že od tvojej vlastnej pláže ťa budú deliť len jedny dvere.

K dispozícii tiež budeš mať svoju vlastnú slnečnú terasu priamo pod holým nebom.

Milovníci dobrého jedla si môžu vyberať zo siedmich reštaurácií a piatich barov.

O zážitok je postarané aj tu, tvoj obľúbený nápoj si vychutnáš napríklad priamo v bazéne v rámci Infinity Pool Baru.

Rodiny s deťmi poteší fakt, že tento rezort sa pýši najväčším detským kútikom na Maldivách.

Aby toho nebolo málo, na hostí taktiež čaká SPA, wellness a tiež fitness centrum, ktoré sú im k dispozícii počas celého pobytu.

Zaži Heritance Aarah, jeden z najlepších rezortov na svete cez Pelikán

Pre dovolenkových vychutnávačov a milovníkov exotiky sme pripravili špeciálnu ponuku na rok 2021. Kompletnú all-inclusive dovolenku s letenkami, ubytovaním v Heritance Aarah***** a transferom od 4 063 eur.

Čo všetko obsahuje ponuka:

 • 1 obojsmernú letenku v ekonomickej triede na trase Viedeň – Maledivy -Viedeň
 • všetky letiskové a palivové poplatky
 • 1 kus príručnej batožiny
 • 1 kus batožiny do podpalubia
 • vystavenie letenky – potvrdenie rezervácie u leteckého dopravcu a vystavenie  cestovného dokladu 
 • ubytovanie na 7 nocí v hoteli Heritance Aarah***** (počet nocí podľa výberu a aktuálnej dostupnosti)​
 • All Inclusive stravovanie 
 • transfer letisko – hotel – letisko

Podrobný popis rezortu Heritance Aarah*****

 • Poloha: Rezort Heritance Aarah sa nachádza na krásnom ostrove Aarah, iba 40 minút hydroplánom od letiska v Malé. 
 • Vybavenie hotela: K dispozícií je 124 viliek a 26 suít, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, vybavenie pre vodné športy, bar pri bazéne, práčovňa, zmenáreň,s tolný tenis, plážový volejbal, plážový futbal, hotelový lekár, plne vybavené fitness centrum, detský klub, SPA centrum, niekoľko reštaurácií a barov. 
 • Vybavenie plážových viliek (88 m2): Každá vila je elegantne zariadená a ponúka priamy prístup na pláž, veľkú slnečnú terasu pod holým nebom, kde si budete užívať čarovnú pobrežnú atmosféru. Súčasťou vilky je veľká kúpeľňa s vaňou a vonkajšou sprchou, príslušenstvo na prípravu kávy a čaju, trezor, Wi-Fi pripojenie, LCD TV, Marshall bluetooth reproduktor, king size posteľ a denná posteľ.
 • check in je možný od 14:00 hod.
 • check out je možný do 12:00 hod.
 • Bližšie informácie nájdete aj na oficiálnej stránke hotela: TU
 • Adresa hotela: Raa Atoll, Republic of MALDIVES Raa North MV, Maldivy

Podmienky vstupu na Maldivy

 • cestovný pas s platnosťou aspoň 6 mesiacov po návrate
 • každý cestujúci sa musí pri vstupe do krajiny preukázať negatívnym testom na COVID-19 v anglickom jazyku, nie starším ako 96 hodín pred odletom (výnimkou sú deti do 1,99 roka) – zoznam stredík, kde sa dá otestovať a zíksať potvrdenie v anglickom jazyku
 • 24 hodín pred odletom musí byť vyplnené prehlásenie o zdravotnom stave, do ktorého je potrebné nahrať fotografiu (pokojne odfotenú mobilom, no bez rušivých elementov a červených očí) a výsledok testu. V prípade, že tak neurobíte, môžete sa výsledkom testu preukázať pri check-ine do lietadla (elektoronická alebo papierová verzia)

Podmienky návratu na Slovensko

Po návrate je potrebná registrácia na korona.gov.sk/ehranica a nahlásiť sa telefonicky alebo elektronicky príslušnému regionálnemu úradu verejného zdravotníctva a svojmu všeobecnému lekárovi resp. pediatrovi. Následne absolvujeľ domácu izoláciu a na 5. deň test na koronavírus. Po negatívnom teste karanténa končí a možno sa tak vrátiť do práce, do školy resp. do bežného života.

Slovenskí občania cestujúci na Maledivy potrebujú vstupné víza (vstupnú kartu) za účelom turizmu, ktorú získate zadarmo pri prílete do krajiny. Je dôležité, aby ste si pred cestou skontrolovali minimálnu dĺžku platnosti pasu (minimálne 6 mesiacov po plánovanom odchode z cieľovej krajiny), maximálnu možnú dĺžku pobytu v cieľovej krajine, maximálnu možnú dĺžku pobytu v tranzitnej (prestupovej) krajine. Zároveň je dôležité si skontrolovať aj všetky zdravotné formality, ktoré sú nevyhnutné na cestu a pobyt.

Kvôli koronavírusu sa tento rok aj toto miesto ponorilo na chvíľu do turistického spánku, Maldivy sú však opäť od 15. júla otvorené a pripravené privítať návštevníkov takmer z celého sveta. Do bežného chodu života pre domácich i zahraničných implementovali radu opatrení, ktoré zaisťujú bezpečnú dovolenku pre všetkých.

Povinné je nosenie rúška pre všetkých. Pri príchode na letisku zmerajú pasažierom teplotu. Všetky ubytovacie zariadenia musia spĺňať nové COVID-19 protokoly vydané Ministerstvom cestovného ruchu. Zameriavajú sa na bezpečnostné a hygienické štandardy.

Krajina dostala ocenenie „Safe Travels Stamp“, pečiatku bezpečného cestovania, ktorá reflektuje snahy o zavedenie zdravotných a bezpečnostných opatrení. Tie pomáhajú domácim i zahraničným turistom cítiť sa na ostrovoch bezpečne. Uznanie za snahy o bezpečnú destináciu získalo aj letisko Velana International Airport vo forme Zdravotnej akreditácie. Stalo sa tak druhým letiskom v ázijskom-pacifickom regióne, ktoré túto akreditáciu dostalo.

Cestovné poistenie proti COVID-19 na Maldivách

Ministerstvo cestovného ruchu v spolupráci s miestnou poisťovňou Allied Insurance zaviedlo cestovné poistenie proti COVID-19. To pokrýva náklady ako karanténa, zdravotná pomoc či prevoz do karanténnych alebo zdravotníckych zariadení. Poistenie je k dispozícii v dvoch balíčkoch – Allied Inbound a Allied Inbound Plus. Pokrývajú 7 alebo viac dní a cestovatelia si ich môžu zakúpiť pri príchode do krajiny cez web Allied Insurance.

Maldivy nedávno odštartovali novú kampaň s názvom Dvanásť „must-do“ zážitkov na Maldivách. V 12 videách predstavujú unikátne aktivity či miesta lákajúce na dovolenku v tejto rozprávkovej exotike.

Akciové letenky na Maldivy

Zdroj: Visit Maldives, Traveltrademaldives.com


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  5/5 - (1 vote)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore