Nájdeš nás aj na:

Novinky

Maldivy sú prvou destináciou s vernostným programom pre návštevníkov

Maldivy sú prvou destináciou s vernostným programom pre návštevníkov

Maldivy odštartovali trojstupňový vernostný program pre návštevníkov, ktorý im ponúkne rôzne odmeny, služby a benefity navyšujúce sa podľa úrovne člena v programe.

Reklama

Zlatý, strieborný a bronzový návštevník

Tri kategórie vernostného programu Maldives Border Miles predstavujú zlatú, striebornú a bronzovú. Bronzová je prvou úrovňou a je nazvaná Aida. Slovo pochádza z jazyka Divehi a znamená jasná hviezda na oblohe. Strieborná je Antara, čo v preklade znamená atraktívna a prestížna. Zlatá je pomenovaná Abaaran. Je treťou a najprestížnejšou úrovňou. Slovo je čestným menom, ktoré dávali monarchom. Na dosiahnutie týchto úrovni potrebujú hostia získať 4 000, 2 000 a 500 bodov.

Body získavaš za vstup na Maldivy aj dĺžku pobytu

Program Maldives Border Miles bol zavedený 1. decembra. Návštevníci, ktorí sa doň zapoja, dostanú počet bodov na základe dovoleniek, ktoré tu strávia a ich dĺžky. Za prekročenie hraníc získava návštevník 50 bodov, 5 bodov následne za každú strávenú noc.

30 bodov za svadobnú cestu

Extra body budú odovzdané pri špeciálnych príležitostiach, napríklad keď si dovolenkujúci prídu na Maldivy užiť svoje medové týždne, výročia či narodeniny. V týchto prípadoch získajú 30 vernostných bodov. Body sa dokonca dajú získať za zúčastnenie sa niektorých aktivít, ako potápanie a iné vodné športy (5 bodov).

V rámci programu existuje tiež sezónny bonus, ktorým budú odmenení návštevníci medzi 1. júnom a 31. augustom. Jeho hodnota je 20 bodov.

Čo za vernostné body môžeš získať?

Cestovatelia smerujúci do krajiny v Indickom oceáne sem chodia za krásnymi plážami, šnorchlovaním a úžasným podmorským životom. S programom si môžu užiť výhody častého zákazníka.

Body môžu byť použité napríklad ako 5-10 percentná zľava v niektorých reštauráciách, na potápanie či wellness. So strieborným a zlatým členstvom sa zľavy navyšujú na 10-15 percent a 15-20 percent. Jedným z benefitov je tiež „bezproblémový“ check-in pri príchode aj odchode na letisku.

Akciové letenky na Maldivy

Zdroj: Lonely Planet


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov

  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP a tiež náš WhatsApp kanál.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut.
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne.

    5/5 - (1 vote)
Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Hore