Nájdeš nás aj na:

Cestopisy

Najväčšie vily na oceáne. Maldivy majú nový luxusný rezort

Najväčšie vily na oceáne. Maldivy majú nový luxusný rezort

Maldivy čoskoro otvárajú najväčšie vily položené na vode na svete. Každá z nich bude mať zasúvateľmú strechu. Pozorovanie hviezdnej oblohy rovno z postele ležiac na oceáne. Zážitok na celý život, čo povieš?

Reklama

Vila s rozlohou 584 metrov štvorcových a 19-metrovou šmykľavkou, ktorá vedie do oceána z vrchného poschodia znie ako cestovateľský sen. Ak ešte nestačilo, skús si predstaviť súkromný infinity bazén a terasu, na ktorej môžeš tráviť celý deň. Alebo rovno týždeň. Návštevníci si môžu vybrať ubytovanie s výhľadom na východ alebo západ slnka. Ku každej vile prislúcha komorník.

Zdroj foto: Sandro Bruecklmeier

Vily sú nazvané Water Retreats, otvárajú sa 25. septembra a ceny začínajú na 2 626 dolároch za jednu izbu.

Maldivy sa 15. júla otvorili všetkým návštevníkom bez obmedzení. Tamojšie autority sa však od 10. septembra rozhodli, že každý cestujúci bude musieť pri vstupe do krajiny preukázať negatívny test na COVID-19.

Akciové letenky na rok 2020/2021

Zdroj: Lonely Planet


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (1 vote)
Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Hore