Nájdeš nás aj na:

Európa

Zaži Londýn na jar alebo v lete: leť z Košíc či Bratislavy od 45€!

Zaži Londýn na jar alebo v lete: leť z Košíc či Bratislavy od 45€!

Londýn je jednou z najobľúbenejších destinácií pre Slovákov, preto letenky do tejto nádhernej metropoly sledujeme takmer nepretržite. Hľadaj poriadne, ale nižšie nájdeš aj tipy na najlacnejšie termíny na návštevu Londýna! Zaži legendárne mesto s výnimočnou atmosférou, plné histórie, výborného jedla, špičkového futbalu, úžasných prechádzok a množstva kultúrnych a umeleckých podujatí.

Reklama

Lacné letenky Londýn

 • Odkiaľ? Priamy let z Košíc, Bratislavy alebo Viedne
 • S kým? Letecká spoločnosť Wizz Air
 • Kedy? jar – leto 2023
 • Termíny? Napríklad 7. – 14. jún 2023 (POZRI KALENDÁR)
 • Využi zľavu v mobilnej appke a ušetri 10€. Kód je PECKYAPPA

Akciové letenky do Londýna

Čo robiť, vidieť a zažiť v Londýne?

Cestovné doklady do Londýna

Na cestu do Londýna potrebujete cestovný pas.

Kedy cestovať do Londýna?

Každé ročné obdobie v Londýne ponúka unikátnu atmosféru.

Podmienky vstupu do Veľkej Británie:

Pre zaočkovaných sa od 2. augusta už nevyžaduje 10-dňová karanténa po prílete. AG/PCR test pred odletom je však potrebný pre všetkých, aj test na 2. deň po prílete do Anglicka. Pre nezaočkovaných potom platí okrem karantény dvojité testovanie počas 10-dňovej karantény.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected] Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected] Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

 • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 12-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
   • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
   4.5/5 - (8 votes)
  Komentáre

  Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.