Nájdeš nás aj na:
sri lanka

Ázia

Srí Lanka s flydubai za výborných 529€! Letí sa z Bratislavy

Srí Lanka s flydubai za výborných 529€! Letí sa z Bratislavy

Srí Lanka je sen mnohých cestovateľov! Po celej krajine objavíte veľké množstvo budhistických, hinduistických aj moslimských chrámov. Bude vám to pripadať, že miestni obyvatelia stále niečo oslavujú a vy sa k nim budete môcť pridať. Aj my sme tam už boli, takmer v každom zo známych miest sme sa stretli s nejakým sprievodom alebo náboženskou oslavou. Svoje putovanie po Srí Lanke môžete tento rok zažiť aj vy – máme totiž pre vás super správu!

Reklama

Letecká spoločnosť flydubai má skvelé ceny leteniek z Bratislavy na Srí Lanku za 529! Rezervujte si letenku teraz, ušetrite veľa a leťte na Srí Lanku, jeden z najobľúbenejších ostrovov Slovákov v Indickom oceáne, super pohodlne!

Lacné letenky na Srí Lanku

Akciové letenky

Čo robiť, vidieť a zažiť na Srí Lanke

Cestovné doklady na Srí Lanku

Podľa informácií Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí SR je vstup na územie Srí Lanky podmienený elektronickými vízami ETA (Electronic Travel Authorization). „Pre občanov SR sa vyžaduje registrácia prostredníctvom on-line portálu http://www.eta.gov.lk,“ píše rezort zahraničia. Cestovatelia budú potrebovať aj platný pas.

Kedy cestovať na Srí Lanku

Najvhodnejšou dobou na dovolenku na ostrove Srí Lanka je obdobie od januára do apríla. Pravdepodobnosť výskytu zrážok je v tieto mesiace minimálna ako na západnom a južnom pobreží, tak aj v horách. Na západné a južné pláže sa môžete vydať aj od júla do septembra. Dažďové zrážky sú v tieto mesiace len občasné, oceán však nie je úplne pokojný a piesok z pláží je na mnohých miestach zmývaný do oceánu.

Thajsko a Srí Lanka z Prahy

Thajsko a Srí Lanka z Prahy

 

Thajsko a Srí Lanka z Prahy

Thajsko a Srí Lanka z Prahy

Thajsko a Srí Lanka z Prahy


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    5/5 - (1 vote)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérky Eliška a Nina.

Hore