Nájdeš nás aj na:

Novinky

Air Asia: Austrália z Prahy je istá, v pláne je viac leteckých spojení s Európou

Air Asia: Austrália z Prahy je istá, v pláne je viac leteckých spojení s Európou

Možno si ešte tento rok zalietate z Prahy k protinožcom do Austrálie a naopak. Malajzíjska nízkonákladová spoločnosť Air Asia, respektíve jej časť Air Asia X, ktorá sa zameriava na diaľkové lety, to verejnosti oznámila začiatkom februára tohto roka. Informoval o tom britský denník Daily Mail.

Reklama

Na ceste do Austrálie vás bude čakať zrejme jeden prestup v Bangkoku, prvé lety sú v pláne v druhej polovici roka 2020. Okrem Prahy si táto nízkonákladovka robí zálusk aj na Viedeň, Barcelonu či Londýn. Budúci rok zaháji spoločnosť Air Asia aj lety z Kuala Lumpur do Prahy.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (1 vote)
Komentáre

Diana lepšie umýva riad, ako varí. Aj preto tak miluje svojho chlapa, čo sa v kuchyni snáď narodil. Na psy nedá dopustiť, na tie svoje, ani na tie z OZ Pes v núdzi. Ostatne, ako na všetky iné zvieratá. Keby mohla v živote vycestovať už len jediný raz, vrátila by sa domov k mame Esther, do Kene, na Aloo Drive do domčeka nad zátokou.

Hore